Sarajevo 1984 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km
2
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů
2
Pavel Ploc
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod
3
Květa Pecková
Běh na lyžích
5 km klasicky
3
Jozef Sabovčík
Krasobruslení
závod mužů
3
Olga Křížová
Alpské lyžování
sjezd
3
Blanka Paulů
Běh na lyžích
20 km klasicky 4.
Jana Gantnerová
Alpské lyžování
sjezd 5.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 6.
Olga Křížová
Alpské lyžování
obří slalom 8.
Vladimír Podzimek
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 8.
Jan Matouš
Biatlon
10 km sprint 9.
Jiří Parma
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 10.
Olga Křížová
Alpské lyžování
slalom 10.
Jan Matouš
Biatlon
20 km individuální závod 10.
Květa Pecková
Běh na lyžích
10 km klasicky 10.
Ladislav Dluhoš
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 12.
Květa Pecková
Běh na lyžích
20 km klasicky 12.
Mária Jasenčáková
Saně
jednotlivkyně ženy 12.
Blanka Paulů
Běh na lyžích
10 km klasicky 13.
Blanka Paulů
Běh na lyžích
5 km klasicky 13.
Krasobruslení
taneční páry 13.
Vítězslav Jureček
Biatlon
10 km sprint 13.
Pavel Ploc
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 14.
Saně
dvojice 14.
Gabriela Koukalová
Běh na lyžích
10 km klasicky 14.
Gabriela Koukalová
Běh na lyžích
5 km klasicky 15.
Zdeněk Hák
Biatlon
20 km individuální závod 15.
Anna Pasiarová
Běh na lyžích
20 km klasicky 16.
Martin Förster
Saně
jednotlivci muži 18.
Dagmar Švubová
Běh na lyžích
5 km klasicky 20.
Ján Klimko
Severská kombinace
individuální závod 22.
Zdeněk Hák
Biatlon
10 km sprint 23.
Miloš Bečvář
Běh na lyžích
50 km klasicky 23.
Stanislav Ptáčník
Saně
jednotlivci muži 23.
Jiří Parma
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 23.
Viera Klimková
Běh na lyžích
20 km klasicky 24.
Ivana Valešová
Alpské lyžování
sjezd 24.
Jaromír Šimůnek
Biatlon
20 km individuální závod 25.
Vladimír Frák
Severská kombinace
individuální závod 25.
Alexandra Mařasová
Alpské lyžování
obří slalom 26.
Anna Pasiarová
Běh na lyžích
10 km klasicky 27.
Miloš Bečvář
Běh na lyžích
30 km klasicky 27.
Ivana Valešová
Alpské lyžování
obří slalom 28.
Miloš Bečvář
Běh na lyžích
15 km klasicky 29.
Pavel Benc
Běh na lyžích
30 km klasicky 34.
Vladimír Podzimek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 39.
Martin Švagerko
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 42.
Pavel Benc
Běh na lyžích
15 km klasicky 46.
Alexandra Mařasová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Ivana Valešová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Jana Gantnerová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila