Moskva 1980 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ota Zaremba
Vzpírání
do 100 kg
1
 (muži)
Fotbal
turnaj
1
Jarmila Kratochvílová
Atletika
400 m
2
Imrich Bugár
Atletika
hod diskem
2
 (ženy)
Pozemní hokej
turnaj
2
Dušan Poliačik
Vzpírání
do 82,5 kg
3
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
kruhy
3
Veslování
dvojskif (2x)
3
Július Strnisko
Zápas
volný styl do 100 kg
3
Vladimír Kocman
Judo
nad 95 kg
3
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev
3
Dan Karabin
Zápas
volný styl do 74 kg
3
Ján Franek
Box
do 71 kg
3
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
3
Miloslav Rolko
Plavání
100 m znak 4.
Zdenka Rousková
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 4.
Anton Tkáč
Dráhová cyklistika
sprint 4.
Pavel Pulda
Sportovní střelba
skeet 4.
Josef Hojný
Sportovní střelba
trap 4.
Dalibor Řehák
Vzpírání
do 90 kg 4.
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
prostná 4.
 (muži)
Veslování
osma (8+) 4.
Rudolf Strejček
Vzpírání
nad 110 kg 4.
 (muži)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 4.
Vladek Lacina
Veslování
skif (1x) 4.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 4.
Libor Dvořák
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 4.
Daniel Machek
Plavání
400 m volný způsob 5.
Irena Fleissnerová
Plavání
200 m prsa 5.
Pavel Petřikov st.
Judo
- 60 kg 5.
Bohuslav Braum
Vzpírání
nad 110 kg 5.
Radka Zemanová
Sportovní gymnastika
kladina 5.
Antonín Jelínek
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg 5.
 (ženy)
Házená
turnaj 5.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 5.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m 5.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 5.
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem 6.
Lubomír Sršeň
Vzpírání
do 90 kg 6.
Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 6.
Jozef Plachý
Atletika
1500 m 6.
 (muži)
Šerm
tým kord 6.
Oldřich Dvořák
Zápas
řecko-římský styl do 100 kg 6.
Jana Labáková
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Josef Krysta
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 6.
Felix Masár
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Jarmila Nygrýnová
Atletika
skok daleký 6.
Miloslav Rolko
Plavání
400 m individuální polohový závod 6.
 (muži)
Moderní pětiboj
družstva 6.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 6.
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
přeskok 6.
František Nedvěd
Vzpírání
do 60 kg 6.
Jaromír Vlk
Atletika
vrh koulí 7.
Jaroslav Kříž
Judo
do 65 kg 7.
Petr Kocek
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 7.
Anton Baraniak
Vzpírání
do 100 kg 7.
Jaroslav Jurka
Šerm
kord 7.
Katarína Ráczová
Šerm
fleret 7.
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m 7.
Michal Vejsada
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 8.
Milan Kadlec
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 8.
Miroslav Janota
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 8.
Radomír Blažík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 8.
Felix Masár
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 8.
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 8.
Martin Penc
Dráhová cyklistika
stíhací závod 8.
 (muži)
Volejbal
turnaj mužů 8.
Daniel Machek
Plavání
400 m individuální polohový závod 8.
Jiří Sýkora
Atletika
5000 m 9.
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů 9.
Dušan Drška
Vzpírání
67kg 9.
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem 9.
Radka Zemanová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 10.
Dušan Moravčík
Atletika
3000 m steeplechase 10.
Pavol Blažek
Atletika
50 km chůze 10.
Zdeňka Šilhavá
Atletika
vrh koulí 10.
Marcela Koblasová
Atletika
pětiboj 11.
Zdeňka Šilhavá
Atletika
hod diskem 11.
Jana Labáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Josef Machan
Sportovní střelba
trap 11.
Josef Panáček
Sportovní střelba
skeet 11.
Eva Marečková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 12.
Jiří Chamrád
Atletika
hod kladivem 12.
Dana Chmelařová
Skoky do vody
10 m věž 12.
Vladimír Bárta
Judo
do 78 kg 12.
Jachting
Létající Holanďan 12.
Ivan Némethy
Sportovní střelba
libovolná pistole 13.
Juraj Benčík
Atletika
50 km chůze 13.
Jiří Škoda
Silniční cyklistika
silniční závod 13.
Jaroslav Jurka
Šerm
fleret 13.
Heidemarie Bártová
Skoky do vody
3 m prkno 13.
Pavol Blažek
Atletika
20 km chůze 14.
Bohumír Pokorný
Sportovní střelba
běžící terč 14.
Josef Šenkýř
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 14.
Jan Bártů
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 16.
Miroslav Šandor
Box
bantamová váha (52 - 57kg) 17.
Miroslav Pavlov
Box
do 67 kg 17.
Vlastibor Konečný
Silniční cyklistika
silniční závod 17.
Jiří Bachroň
Sportovní střelba
běžící terč 18.
Jaroslav Nikodým
Judo
do 95 kg 19.
Jozef Pribilinec
Atletika
20 km chůze 20.
Adolf Jakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 20.
Jitka Dolejší
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 20.
Oldřich Kubišta
Šerm
kord 21.
Rudolf Babiak
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 21.
Jaroslav Pekař
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 22.
Adolf Jakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 24.
František Hadaš
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 24.
Jan Zoulík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 25.
Bohumil Starnovský
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 26.
Vladimír Hurt
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 26.
František Koukal
Šerm
fleret 29.
Jiří Douba
Šerm
kord 31.
Jiří Vogler
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 32.
Ladislav Ferebauer
Silniční cyklistika
silniční závod 37.
Miloslav Rolko
Plavání
100 m motýlek rozplavba
 (muži)
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob rozplavba
Petr Adamec
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Petr Adamec
Plavání
200 m volný způsob rozplavba
Radek Havel
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Radek Havel
Plavání
200 m volný způsob rozplavba
Miloslav Rolko
Plavání
200 m znak rozplavba
Michal Klasa
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Daniel Machek
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
Jozef Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m semifinále
Irena Fleissnerová
Plavání
100 m prsa rozplavba
Josef Jánský
Atletika
maraton nedokončil
Jan Migdau
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
František Břečka
Atletika
200 m meziběh
Karel Kolář
Atletika
400 m semifinále
Miloslav Kučeřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Anita Šauerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jiří Sýkora
Atletika
10 000 m rozběh
Dana Brýdlová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Vlastimil Zwiefelhofer
Atletika
maraton nedokončil
Jana Polakovičová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m semifinále
Július Ivan
Atletika
110 m překážek rozběh
Katarína Šarišská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Juraj Benčík
Atletika
20 km chůze diskvalifikován
Jaromír Vaňous
Atletika
50 km chůze diskvalifikován
Jan Leitner
Atletika
trojskok kvalifikace