Calgary 1988 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Pavel Ploc
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod
2
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km
3
Jiří Malec
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod
3
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev 4.
Jiří Parma
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 5.
Peter Jurko
Alpské lyžování
alpská kombinace 5.
Lenka Kebrlová
Alpské lyžování
alpská kombinace 5.
Pavel Ploc
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 5.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
alpská kombinace 6.
 (muži)
Severská kombinace
závod družstev 6.
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů 6.
Miroslav Kopal
Severská kombinace
individuální závod 7.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 7.
Adrián Bíreš
Alpské lyžování
alpská kombinace 8.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
sjezd 10.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 11.
Lenka Kebrlová
Alpské lyžování
slalom 12.
Saně
dvojice 13.
Peter Jurko
Alpské lyžování
slalom 13.
Petr Barna
Krasobruslení
závod mužů 13.
Alžběta Havrančíková
Běh na lyžích
20 km volně 13.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
slalom 13.
Ladislav Dluhoš
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 14.
Jan Matouš
Biatlon
20 km individuální závod 14.
Ladislav Dluhoš
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 14.
Ladislav Švanda
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 15.
Adrián Bíreš
Alpské lyžování
slalom 15.
Krasobruslení
taneční páry 15.
Petr Urban
Saně
jednotlivci muži 16.
Jan Matouš
Biatlon
10 km sprint 16.
Jiří Kyncl
Rychlobruslení
10000 m 16.
Ladislav Švanda
Běh na lyžích
30 km klasicky 17.
Viera Klimková
Běh na lyžích
20 km volně 17.
Ladislav Švanda
Běh na lyžích
15 km klasicky 19.
Radim Nyč
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 20.
Iveta Voralová
Krasobruslení
závod žen 20.
Lucia Medzihradská
Alpské lyžování
obří slalom 20.
Ladislav Patráš
Severská kombinace
individuální závod 21.
Luboš Jíra st.
Saně
jednotlivci muži 21.
Tomáš Kos
Biatlon
20 km individuální závod 22.
Viera Klimková
Běh na lyžích
5 km klasicky 22.
Adrián Bíreš
Alpské lyžování
Super-G 23.
Lenka Kebrlová
Alpské lyžování
obří slalom 23.
Petr Lisičan
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 23.
Jiří Malec
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 24.
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
sjezd 24.
Tomáš Kos
Biatlon
10 km sprint 24.
Jiří Kyncl
Rychlobruslení
5000 m 25.
Radim Nyč
Běh na lyžích
30 km klasicky 25.
Ján Klimko
Severská kombinace
individuální závod 27.
Ĺubomíra Balážová
Běh na lyžích
10 km klasicky 27.
Pavel Benc
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 27.
Peter Jurko
Alpské lyžování
Super-G 27.
Václav Korunka
Běh na lyžích
15 km klasicky 28.
Jiří Holubec
Biatlon
10 km sprint 28.
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
Super-G 29.
Alžběta Havrančíková
Běh na lyžích
5 km klasicky 29.
Jiří Parma
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 29.
Petr Lisičan
Běh na lyžích
30 km klasicky 29.
Peter Jurko
Alpské lyžování
sjezd 29.
František Repka
Severská kombinace
individuální závod 30.
Ĺubomíra Balážová
Běh na lyžích
5 km klasicky 30.
Alžběta Havrančíková
Běh na lyžích
10 km klasicky 31.
Jiří Holubec
Biatlon
20 km individuální závod 32.
Martin Petrásek
Běh na lyžích
30 km klasicky 32.
Peter Jurko
Alpské lyžování
obří slalom 33.
Ĺubomíra Balážová
Běh na lyžích
20 km volně 33.
Adrián Bíreš
Alpské lyžování
sjezd 33.
Jiří Kyncl
Rychlobruslení
1500 m 34.
Jaromír Šimůnek
Biatlon
10 km sprint 34.
Ivana Rádlová
Běh na lyžích
20 km volně 34.
Viera Klimková
Běh na lyžích
10 km klasicky 35.
Ivana Rádlová
Běh na lyžích
5 km klasicky 38.
Pavel Benc
Běh na lyžích
15 km klasicky 41.
Martin Petrásek
Běh na lyžích
15 km klasicky 43.
František Chládek
Biatlon
20 km individuální závod 44.
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
alpská kombinace nedokončila
Adrián Bíreš
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Krasobruslení
sportovní dvojice nedokončili
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Ludmila Milanová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila