Stockholm 1912 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ladislav Žemla
Tenis
dvouhra 4.
 (muži)
Šerm
tým šavle 4.
Tenis
čtyřhra 4.
Jan Balej
Zápas
volný styl 67 kg 6.
 (muži)
Šerm
tým kord 7.
Josef Šebek
Tenis
dvouhra 9.
Tenis
čtyřhra 15.
Tenis
čtyřhra 15.
Jaroslav Hainz
Tenis
dvouhra hala 16.
Karel Robětín
Tenis
dvouhra 17.
Jaromír Zeman
Tenis
dvouhra 31.
Bohuslav Hykš
Tenis
dvouhra 31.
Jaroslav Just
Tenis
dvouhra 31.
Bohumil Honzátko
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Jiří Kodl
Tenis
dvouhra 48.
Bohumil Rameš
Silniční cyklistika
silniční závod 63.
Václav Tintěra
Silniční cyklistika
silniční závod 87.
Bohumil Kubrycht
Silniční cyklistika
silniční závod 88.
Miroslav Šustera
Atletika
hod diskem kvalifikace
Zdeněk Městecký
Atletika
800 m rozběh
Miloš Klika
Šerm
fleret 1. kolo
Zdeněk Vávra
Šerm
kord 3. kolo
Rudolf Richter
Atletika
10 km chůze kvalifikace
Václav Labík
Atletika
400 m rozběh
Bohumil Honzátko
Atletika
maraton nedokončil
Jan Vokoun
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Vilém Goppold z Lobsdorfu ml.
Šerm
fleret 2. kolo
Václav Labík
Atletika
200 m rozběh
František Janda-Suk
Atletika
hod diskem kvalifikace
Zdeněk Vávra
Šerm
fleret 1. kolo
Zdeněk Bárta
Šerm
kord 2. kolo
Vilém Goppold z Lobsdorfu ml.
Šerm
kord 3. kolo
Josef Beránek
Zápas
řecko-římský styl do 61 kg 4. kolo
Josef Pfeiffer
Šerm
fleret 2. kolo
František Kříž
Šerm
fleret 1. kolo
Jan Šourek
Veslování
skif (1x) rozjížďka
Vilém Tvrzský
Šerm
kord diskvalifikován
Zdeněk Bárta
Šerm
šavle 1. kolo
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Ladislav Jiránek
Atletika
100 m rozběh
František Janda-Suk
Atletika
vrh koulí kvalifikace
Josef Javůrek
Šerm
šavle 2. kolo
Karel Robětín
Tenis
dvouhra hala čtvrtfinále
Bedřich Vygoda
Atletika
100 m semifinále
František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Jindřich Jirsák
Atletika
skok o tyči kvalifikace
Vilém Tvrzský
Šerm
fleret 3. kolo
Vladimír Penc
Atletika
10 000 m rozběh
Miloš Klika
Šerm
kord 3. kolo
Josef Javůrek
Šerm
fleret 1. kolo
František Slavík
Atletika
maraton nedokončil
Josef Javůrek
Šerm
kord 1. kolo
Karel Goppold z Lobsdorfu
Šerm
kord 2. kolo
Ivan Schweizer
Veslování
skif (1x) rozjížďka
Karel Halík
Zápas
volný styl 67 kg 3. kolo
František Kopřiva
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo
Josef Pfeiffer
Šerm
kord 1. kolo
Vladimír Penc
Atletika
maraton nedokončil
František Kříž
Šerm
kord 3. kolo
Václav Labík
Atletika
100 m rozběh