Stockholm 1912 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ladislav Žemla
Tenis
dvouhra 4.
Tým
Tenis
čtyřhra 4.
Tým
Šerm
tým šavle 4.
Jan Balej
Zápas
volný styl 67 kg 6.
Tým
Šerm
tým kord 7.
Josef Šebek
Tenis
dvouhra 9.
Tým
Tenis
čtyřhra 15.
Tým
Tenis
čtyřhra 15.
Jaroslav Hainz
Tenis
dvouhra hala 16.
Karel Robětín
Tenis
dvouhra 17.
Bohuslav Hykš
Tenis
dvouhra 31.
Jaromír Zeman
Tenis
dvouhra 31.
Jaroslav Just
Tenis
dvouhra 31.
Bohumil Honzátko
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Jiří Kodl
Tenis
dvouhra 48.
Bohumil Rameš
Silniční cyklistika
silniční závod 63.
Václav Tintěra
Silniční cyklistika
silniční závod 87.
Bohumil Kubrycht
Silniční cyklistika
silniční závod 88.
František Kopřiva
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo
František Janda-Suk
Atletika
vrh koulí kvalifikace
František Janda-Suk
Atletika
hod diskem kvalifikace
Zdeněk Vávra
Šerm
fleret 1. kolo
Zdeněk Vávra
Šerm
kord 3. kolo
Bedřich Vygoda
Atletika
100 m semifinále
Ladislav Jiránek
Atletika
100 m rozběh
Václav Labík
Atletika
100 m rozběh
Václav Labík
Atletika
200 m rozběh
Václav Labík
Atletika
400 m rozběh
Zdeněk Městecký
Atletika
800 m rozběh
Vladimír Penc
Atletika
10 000 m rozběh
Vladimír Penc
Atletika
maraton nedokončil
František Slavík
Atletika
maraton nedokončil
Rudolf Richter
Atletika
10 km chůze kvalifikace
Jindřich Jirsák
Atletika
skok o tyči kvalifikace
Jan Vokoun
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Jan Šourek
Veslování
skif (1x) rozjížďka
Ivan Schweizer
Veslování
skif (1x) rozjížďka
Miloš Klika
Šerm
fleret 1. kolo
Miloš Klika
Šerm
kord 3. kolo
Karel Goppold z Lobsdorfu
Šerm
kord 2. kolo
Zdeněk Bárta
Šerm
kord 2. kolo
Zdeněk Bárta
Šerm
šavle 1. kolo
Karel Robětín
Tenis
dvouhra hala čtvrtfinále
Josef Beránek
Zápas
řecko-římský styl do 61 kg 4. kolo
Karel Halík
Zápas
volný styl 67 kg 3. kolo
Miroslav Šustera
Atletika
hod diskem kvalifikace
František Kříž
Šerm
fleret 1. kolo
František Kříž
Šerm
kord 3. kolo
Bohumil Honzátko
Atletika
maraton nedokončil
Josef Javůrek
Šerm
fleret 1. kolo
Josef Javůrek
Šerm
kord 1. kolo
Josef Javůrek
Šerm
šavle 2. kolo
Vilém Tvrzský
Šerm
fleret 3. kolo
František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Vilém Tvrzský
Šerm
kord diskvalifikován
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Josef Pfeiffer
Šerm
fleret 2. kolo
Josef Pfeiffer
Šerm
kord 1. kolo
Vilém Goppold z Lobsdorfu ml.
Šerm
fleret 2. kolo
Vilém Goppold z Lobsdorfu ml.
Šerm
kord 3. kolo