Stockholm 1912 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Tenis
čtyřhra 4.
Ladislav Žemla
Tenis
dvouhra 4.
 (muži)
Šerm
tým šavle 4.
Jan Balej
Zápas
volný styl 67 kg 6.
 (muži)
Šerm
tým kord 7.
Josef Šebek
Tenis
dvouhra 9.
Tenis
čtyřhra 15.
Tenis
čtyřhra 15.
Jaroslav Hainz
Tenis
dvouhra hala 16.
Karel Robětín
Tenis
dvouhra 17.
Jaroslav Just
Tenis
dvouhra 31.
Jaromír Zeman
Tenis
dvouhra 31.
Bohuslav Hykš
Tenis
dvouhra 31.
Bohumil Honzátko
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Jiří Kodl
Tenis
dvouhra 48.
Bohumil Rameš
Silniční cyklistika
silniční závod 63.
Václav Tintěra
Silniční cyklistika
silniční závod 87.
Bohumil Kubrycht
Silniční cyklistika
silniční závod 88.
Jan Vokoun
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Vladimír Penc
Atletika
maraton nedokončil
Miloš Klika
Šerm
fleret 1. kolo
Zdeněk Vávra
Šerm
kord 3. kolo
Bohumil Honzátko
Atletika
maraton nedokončil
Ladislav Jiránek
Atletika
100 m rozběh
Václav Labík
Atletika
400 m rozběh
Zdeněk Vávra
Šerm
fleret 1. kolo
Miloš Klika
Šerm
kord 3. kolo
František Janda-Suk
Atletika
hod diskem kvalifikace
Václav Labík
Atletika
200 m rozběh
Josef Beránek
Zápas
řecko-římský styl do 61 kg 4. kolo
Vilém Goppold z Lobsdorfu ml.
Šerm
fleret 2. kolo
Vilém Goppold z Lobsdorfu ml.
Šerm
kord 3. kolo
Miroslav Šustera
Atletika
hod diskem kvalifikace
Václav Labík
Atletika
100 m rozběh
Zdeněk Bárta
Šerm
kord 2. kolo
Zdeněk Městecký
Atletika
800 m rozběh
František Kříž
Šerm
kord 3. kolo
Bedřich Vygoda
Atletika
100 m semifinále
Josef Pfeiffer
Šerm
fleret 2. kolo
Josef Pfeiffer
Šerm
kord 1. kolo
Zdeněk Bárta
Šerm
šavle 1. kolo
František Janda-Suk
Atletika
vrh koulí kvalifikace
František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Vilém Tvrzský
Šerm
fleret 3. kolo
Vilém Tvrzský
Šerm
kord diskvalifikován
Josef Javůrek
Šerm
šavle 2. kolo
Jindřich Jirsák
Atletika
skok o tyči kvalifikace
Karel Robětín
Tenis
dvouhra hala čtvrtfinále
Jan Šourek
Veslování
skif (1x) rozjížďka
Josef Javůrek
Šerm
fleret 1. kolo
Ivan Schweizer
Veslování
skif (1x) rozjížďka
Karel Halík
Zápas
volný styl 67 kg 3. kolo
Josef Javůrek
Šerm
kord 1. kolo
Karel Goppold z Lobsdorfu
Šerm
kord 2. kolo
František Slavík
Atletika
maraton nedokončil
Vladimír Penc
Atletika
10 000 m rozběh
František Kopřiva
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
František Kříž
Šerm
fleret 1. kolo
Rudolf Richter
Atletika
10 km chůze kvalifikace