29. 06. 2022
Středa
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj - Olomoucký kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Zlínský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Plzeňský kraj |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Pardubický kraj - Jihočeský kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Jihomoravský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Hlavní město Praha - Plzeňský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Jihomoravský kraj |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Moravskoslezský kraj - Zlínský kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Pardubický kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Ústecký kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královehradecký kraj - Hlavní město Praha |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Středočeský kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královehradecký kraj - Zlínský kraj o 11. místo |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Liberecký kraj - Karlovarský kraj o 13. místo |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Jihočeský kraj o 11. místo |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina - Liberecký kraj o 13. místo |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Plzeňský kraj o 7. místo |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Olomoucký kraj - Kraj Vysočina o 9. místo |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Zlínský kraj o 7. místo |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Pardubický kraj o 9. místo |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Hlavní město Praha o 5. místo |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Moravskoslezský kraj O 5. místo |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|