27. 06. 2022
Pondělí
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Moravskoslezský kraj - Liberecký kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Ústecký kraj - Zlínský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Kraj Vysočina |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Hlavní město Praha - Zlínský kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Plzeňský kraj - Kraj Vysočina Čajkarena |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Jihočeský kraj - Olomoucký kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Plzeňský kraj - Karlovarský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Ústecký kraj - Olomoucký kraj |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Liberecký kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Jihočeský kraj - Liberecký kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Královéhradecký kraj - Hlavní město Praha |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Karlovarský kraj - Moravskoslezský kraj |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Pardubický kraj - Jihomoravský kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Karlovarský kraj - Ústecký kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Olomoucký kraj - Plzeňský kraj |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
15:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Liberecký kraj - Hlavní město Praha |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Librecký kraj - Jihočeský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Zlínský kraj - Plzeňský kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Kraj Vysočina - Ústecký kraj |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
16:30
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Zlínský kraj - Jihočeský kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Středočeský kraj - Královéhradecký kraj |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
chlapci |
Pardubický kraj - Kraj Vysočina |
Sportovní hala SKUP Olomouc |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Královéhradecký kraj - Karlovarský kraj |
Čajkaréna |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
18:00
|
Basketbal
|
turnaj družstev |
dívky |
Středočeský kraj - Pardubický kraj |
Baluo |
Startovní listina,
Výsledky
|
|