27. 06. 2022
Pondělí
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Moravskoslezský kraj I - volný los |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Karlovarský kraj I - Středočeský kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jihočeský kraj I - volný los |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Plzeňský kraj I - Zlínský kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Ústecký kraj I - volný los |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Pardubický kraj I - Královéhradecký kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:00
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jihomoravský kraj I - Královéhradecký kraj II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Olomoucký kraj I - Liberecký kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Středočeský kraj II - Olomoucký kraj II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Karlovarský kraj II - Hlavní město Praha I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Zlínský kraj II - Liberecký kraj II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:25
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jihomoravský kraj II - volný los |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Plzeňský kraj II - Ústecký kraj II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Moravskoslezský kraj II - volný los |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Pardubický kraj II - Hlavní město Praha II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jihočeský kraj II - volný los |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Moravskoslezský kraj I - Středočeský kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
09:50
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jihočeský kraj I - Zlínský kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Ústecký kraj I - Královéhradecký kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Jihomoravský kraj I - Liberecký kraj I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Středočeský kraj II - Hlavní město Praha I |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:15
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Zlínský kraj II - Jihomoravský kraj II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Ústecký kraj II - Moravskoslezský kraj II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
smíšená čtyřhra |
dívky + chlapci |
Hlavní město Praha II - Jihočeský kraj II |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Srnec - Ondra |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
10:40
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Klokan - Žibrický |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Havlíček - Martinec |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Čepela - Křivka |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Bouberle - Rataj |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:05
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Patzák - Holec |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Klíma - Čada |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
J. Raška - Burkovec |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Slavík - Kašša |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:30
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Thor - Vytisk |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kalkušová - Lutsaková |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Osičková - Tomešová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Fliglová - Dufková |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
11:55
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
L. Raška - Marek |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Nýdrlová - Hejnová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Grznárová - Hrubá |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Czajová - Votrubová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:20
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Mikešová - Holubářová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Königová - Králová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Skrčená - Drobilová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kubáková - Niedermayerová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
12:45
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Srnec - Ryba |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Klokan - Grace |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Havlíček - Prstek |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Čepela - Kerpl |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:10
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Bouberle - Wasylkow |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:35
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Patzák - Čada |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:35
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Klíma - Holec |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:35
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
J. Raška - Slavík |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
13:35
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Burkovec - Kašša |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Kalkušová - Šuhajová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Osičková - Vrzáčková |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Thor - L. Raška |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:00
|
Badminton
|
dvouhra |
chlapci |
Marek - Vytisk |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Fliglová - Axmanová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Nýdrlová - Zubíčková |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Hrubá - Teplá |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:25
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Czajová - Fenclová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Mikešová - Königová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Holubářová - Králová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Skrčená - Kubáková |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|
14:50
|
Badminton
|
dvouhra |
dívky |
Niedermayerová - Drobilová |
Badminton aréna Přerov |
Startovní listina,
Výsledky
|
|