Kompletní výsledky - Dráhová cyklistika

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Tokio 2020 Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
sprint týmů (Závod)
23.
Tokio 2020 Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
sprint (Kvalifikace)
28.
Tokio 2020 Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
keirin (Opravy)
4.
Minsk 2019
Dráhová cyklistika
sprint týmů
4.
Minsk 2019 Martin Čechman
Dráhová cyklistika
sprint
osmifinále
Minsk 2019 Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
sprint
2. kolo
Minsk 2019 Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
keirin
8.
Minsk 2019 Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
keirin
5.
Minsk 2019 Petr Kelemen
Dráhová cyklistika
omnium
13.
Minsk 2019
Dráhová cyklistika
madison
12.
Minsk 2019 Sára Kaňkovská
Dráhová cyklistika
sprint
2. kolo
Minsk 2019 Sára Kaňkovská
Dráhová cyklistika
keirin
1. kolo
Minsk 2019 Jarmila Machačová
Dráhová cyklistika
omnium
12.
Minsk 2019
Dráhová cyklistika
madison
10.
Minsk 2019 Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem (Finále)
1
Minsk 2019 Robin Wagner
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
7.
Minsk 2019 Nicolas Pietrula
Dráhová cyklistika
bodovací závod
12.
Minsk 2019 Jarmila Machačová
Dráhová cyklistika
bodovací závod (Závod)
3
Minsk 2019 Daniel Babor
Dráhová cyklistika
scratch
10.
Minsk 2019 Petra Ševčíková
Dráhová cyklistika
scratch
15.
Rio 2016 Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
sprint
17.
Rio 2016 Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
keirin
21.
Londýn 2012 Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
sprint
10.
Londýn 2012 Denis Špička
Dráhová cyklistika
keirin
17.
Peking 2008
Dráhová cyklistika
sprint týmů
11.
Peking 2008 Adam Ptáčník
Dráhová cyklistika
sprint
19.
Peking 2008 Denis Špička
Dráhová cyklistika
keirin
13.
Peking 2008
Dráhová cyklistika
madison
13.
Peking 2008 Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
stíhací závod
8.
Peking 2008 Milan Kadlec
Dráhová cyklistika
bodovací závod
9.
Peking 2008 Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
bodovací závod
13.
Atény 2004 Alois Kaňkovský
Dráhová cyklistika
sprint
13.
Atény 2004 Ivan Vrba
Dráhová cyklistika
keirin
10.
Atény 2004
Dráhová cyklistika
madison
13.
Atény 2004 Alois Kaňkovský
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
10.
Atény 2004 Lenka Valová
Dráhová cyklistika
stíhací závod
11.
Atény 2004 Milan Kadlec
Dráhová cyklistika
bodovací závod
5.
Atény 2004 Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
bodovací závod
14.
Sydney 2000
Dráhová cyklistika
sprint týmů
11.
Sydney 2000 Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
sprint
9.
Sydney 2000 Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
keirin
7.
Sydney 2000 Martin Polák
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
13.
Sydney 2000 Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
stíhací závod
10.
Atlanta 1996 Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
sprint
9.
Barcelona 1992 Jaroslav Jeřábek
Dráhová cyklistika
sprint
opravné jízdy
Barcelona 1992
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
8.
Barcelona 1992 Michal Baldrián
Dráhová cyklistika
stíhací závod
14.
Barcelona 1992 Lubor Tesař
Dráhová cyklistika
bodovací závod
5.
Soul 1988 Vratislav Šustr
Dráhová cyklistika
sprint
5.
Soul 1988
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
5.
Soul 1988 Roman Čermák
Dráhová cyklistika
stíhací závod
1. kolo
Soul 1988 Luboš Lom
Dráhová cyklistika
bodovací závod
23.
Moskva 1980 Anton Tkáč
Dráhová cyklistika
sprint
4.
Moskva 1980
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
3
Moskva 1980 Petr Kocek
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
7.
Moskva 1980 Martin Penc
Dráhová cyklistika
stíhací závod
8.
Montreal 1976 Anton Tkáč
Dráhová cyklistika
sprint
1
Montreal 1976
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
5.
Montreal 1976 Miroslav Vymazal
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
9.
Montreal 1976 Michal Klasa
Dráhová cyklistika
stíhací závod
8.
Mnichov 1972 Ivan Kučírek
Dráhová cyklistika
sprint
osmifinále
Mnichov 1972 Vladimír Vačkář
Dráhová cyklistika
sprint
osmifinále
Mnichov 1972
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
16.
Mnichov 1972 Anton Tkáč
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
13.
Mnichov 1972
Dráhová cyklistika
tandemový sprint
5.
Mnichov 1972 Milan Puzrla
Dráhová cyklistika
stíhací závod
16.
Mexiko 1968 Miloš Jelínek
Dráhová cyklistika
sprint
1. kolo
Mexiko 1968 Ivan Kučírek
Dráhová cyklistika
sprint
osmifinále
Mexiko 1968
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
5.
Mexiko 1968 Miloš Jelínek
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
15.
Mexiko 1968
Dráhová cyklistika
tandemový sprint
5.
Mexiko 1968 Jiří Daler
Dráhová cyklistika
stíhací závod
kvalifikace
Tokio 1964 Ivan Kučírek
Dráhová cyklistika
sprint
2. kolo
Tokio 1964
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
5.
Tokio 1964 Jiří Pecka
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
5.
Tokio 1964
Dráhová cyklistika
tandemový sprint
5.
Tokio 1964 Jiří Daler
Dráhová cyklistika
stíhací závod
1
Řím 1960
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
5.
Řím 1960
Dráhová cyklistika
tandemový sprint
5.
Melbourne 1956 Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
sprint
5.
Melbourne 1956
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
5.
Melbourne 1956 Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
2
Melbourne 1956
Dráhová cyklistika
tandemový sprint
2
Helsinky 1952 Zdeněk Košta
Dráhová cyklistika
sprint
rozjížďka
Helsinky 1952 Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
12.
Paříž 1924 Oldřich Červinka
Dráhová cyklistika
sprint
opravné jízdy
Paříž 1924 Miloš Knobloch
Dráhová cyklistika
sprint
čtvrtfinále
Paříž 1924
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů
rozjížďka
Paříž 1924 Jaroslav Brož
Dráhová cyklistika
50 km
neklasifikován
Paříž 1900 František Hirsche
Dráhová cyklistika
sprint
rozjížďka