Kompletní výsledky - Plavání

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Tokio 2020 Jan Micka
Plavání
800 m volný způsob (Závod)
28.
Tokio 2020 Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob (Závod)
23.
Tokio 2020 Jan Čejka
Plavání
100 m znak (Závod)
30.
Tokio 2020 Jan Čejka
Plavání
200 m znak (Závod)
18.
Tokio 2020 Jan Šefl
Plavání
100 m motýlek (Závod)
37.
Tokio 2020 Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob (Rozplavba)
21.
Tokio 2020 Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob (Závod)
21.
Tokio 2020 Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Finále)
6.
Tokio 2020 Simona Kubová
Plavání
100 m znak (Závod)
27.
Tokio 2020 Simona Kubová
Plavání
200 m znak (Závod)
25.
Tokio 2020 Kristýna Horská
Plavání
200 m prsa (Závod)
19.
Tokio 2020 Kristýna Horská
Plavání
200 m indivuduální polohový závod (Závod)
16.
Tokio 2020
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob (Závod)
14.
Baku 2019 Tomáš Chocholatý
Plavání
50 m volný způsob
38.
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
200 m volný způsob
34.
Baku 2019 Tomáš Chocholatý
Plavání
200 m volný způsob
32.
Baku 2019 Tomáš Chocholatý
Plavání
400 m volný způsob
24.
Baku 2019 Tomáš Chocholatý
Plavání
1500 m volný způsob
17.
Baku 2019 Jakub Bursa
Plavání
100 m znak
13.
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
100 m znak
12.
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
200 m znak
14.
Baku 2019 Jakub Bursa
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
5.
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
7.
Baku 2019 Jakub Bursa
Plavání
400 m individuální polohový závod (Finále)
3
Baku 2019 Vojtěch Matula
Plavání
400 m individuální polohový závod
21.
Baku 2019
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta
13.
Baku 2019 Natálie Tužilová
Plavání
50 m volný způsob
23.
Baku 2019 Natálie Tužilová
Plavání
100 m volný způsob
37.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
100 m volný způsob
30.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
200 m volný způsob
35.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
200 m volný způsob
31.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
400 m volný způsob
24.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
400 m volný způsob
20.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
800 m volný způsob
20.
Baku 2019 Natálie Tužilová
Plavání
100 m znak
15.
Baku 2019 Jana Přibylová
Plavání
100 m prsa
8.
Baku 2019 Clementina Fraňková
Plavání
100 m prsa
28.
Baku 2019 Clementina Fraňková
Plavání
200 m prsa
26.
Baku 2019 Jana Přibylová
Plavání
200 m prsa
13.
Baku 2019 Natálie Tužilová
Plavání
100 m motýlek
37.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
100 m motýlek
36.
Baku 2019 Terezie Kinterová
Plavání
200 m motýlek
16.
Baku 2019 Clementina Fraňková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
26.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
19.
Baku 2019 Kamila Javorková
Plavání
400 m individuální polohový závod
18.
Baku 2019 Clementina Fraňková
Plavání
400 m individuální polohový závod
16.
Baku 2019
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Baku 2019
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta
12.
Baku 2019
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix
15.
Buenos Aires 2018 Adam Hlobeň
Plavání
200 m volný způsob
18.
Buenos Aires 2018 Adam Hlobeň
Plavání
400 m volný způsob
25.
Buenos Aires 2018 Jakub Lahoda
Plavání
200 m znak
19.
Buenos Aires 2018 Adam Hlobeň
Plavání
200 m motýlek
12.
Buenos Aires 2018 Jakub Lahoda
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
11.
Buenos Aires 2018 Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob (Finále)
1
Buenos Aires 2018 Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob (Finále)
1
Buenos Aires 2018 Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Finále)
3
Buenos Aires 2018 Kristýna Štemberová
Plavání
100 m motýlek
16.
Buenos Aires 2018
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta
DNS
Buenos Aires 2018 Kristýna Štemberová
Plavání
50 m motýlek
26.
Buenos Aires 2018 Kristýna Štemberová
Plavání
50 m znak
21.
Győr 2017 Pavel Ouředník
Plavání
50 m volný způsob
16.
Győr 2017 Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob
10.
Győr 2017 Roman Procházka
Plavání
100 m volný způsob
28.
Győr 2017 Pavel Ouředník
Plavání
100 m volný způsob
27.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
200 m volný způsob
23.
Győr 2017 Roman Procházka
Plavání
200 m volný způsob
21.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
400 m volný způsob
16.
Győr 2017 Jan Čejka
Plavání
100 m znak (Finále)
3
Győr 2017 Jan Čejka
Plavání
200 m znak
5.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek
12.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
200 m motýlek
6.
Győr 2017 Sebastian Luňák
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
30.
Győr 2017 Jan Čejka
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
25.
Győr 2017
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
8.
Győr 2017 Bára Matošková
Plavání
50 m volný způsob
41.
Győr 2017 Veronika Tondrová
Plavání
50 m volný způsob
27.
Győr 2017 Bára Matošková
Plavání
100 m volný způsob
52.
Győr 2017 Veronika Tondrová
Plavání
100 m volný způsob
24.
Győr 2017 Veronika Tondrová
Plavání
200 m volný způsob
29.
Győr 2017 Veronika Tondrová
Plavání
400 m volný způsob
29.
Győr 2017 Bára Matošková
Plavání
100 m znak
15.
Győr 2017 Bára Matošková
Plavání
200 m znak
26.
Győr 2017 Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa
5.
Győr 2017 Kateřina Laňková
Plavání
100 m prsa
13.
Győr 2017 Lýdie Štěpánková
Plavání
200 m prsa
9.
Győr 2017 Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa
8.
Győr 2017 Kateřina Laňková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
35.
Győr 2017
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta
16.
Győr 2017
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta
6.
Győr 2017
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix
11.
Rio 2016 Jan Micka
Plavání
400 m volný způsob
29.
Rio 2016 Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob
12.
Rio 2016 Pavel Janeček
Plavání
400 m individuální polohový závod
24.
Rio 2016 Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob
31.
Rio 2016 Simona Kubová
Plavání
100 m znak
17.
Rio 2016 Simona Kubová
Plavání
200 m znak
23.
Rio 2016 Martina Pechová
Plavání
100 m prsa
25.
Rio 2016 Martina Pechová
Plavání
200 m prsa
18.
Rio 2016 Lucie Svěcená
Plavání
100 m motýlek
28.
Rio 2016 Simona Kubová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
36.
Rio 2016 Barbora Závadová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
21.
Rio 2016 Barbora Závadová
Plavání
400 m individuální polohový závod
14.
Rio 2016
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta
diskvalifikována
Tbilisi 2015 David Noll
Plavání
50 m volný způsob
32.
Tbilisi 2015 David Noll
Plavání
100 m volný způsob
39.
Tbilisi 2015 Jakub Karl
Plavání
200 m volný způsob
13.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
400 m volný způsob
24.
Tbilisi 2015 Jakub Karl
Plavání
400 m volný způsob
14.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
100 m znak
12.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
200 m znak
4.
Tbilisi 2015 Filip Chrápavý
Plavání
100 m prsa
7.
Tbilisi 2015 David Noll
Plavání
100 m motýlek
22.
Tbilisi 2015 Jakub Karl
Plavání
200 m motýlek
8.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
22.
Tbilisi 2015 Filip Chrápavý
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
6.
Tbilisi 2015 Tomáš Ludvík
Plavání
400 m individuální polohový závod
15.
Tbilisi 2015 Filip Chrápavý
Plavání
400 m individuální polohový závod
13.
Tbilisi 2015
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta
9.
Tbilisi 2015
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta
16.
Tbilisi 2015 Kateřina Matošková
Plavání
50 m volný způsob
37.
Tbilisi 2015 Kateřina Matošková
Plavání
100 m volný způsob
30.
Tbilisi 2015 Tereza Polcarová
Plavání
400 m volný způsob
19.
Tbilisi 2015 Tereza Polcarová
Plavání
800 m volný způsob
17.
Tbilisi 2015 Kateřina Matošková
Plavání
100 m znak
25.
Tbilisi 2015 Kateřina Matošková
Plavání
200 m znak
13.
Tbilisi 2015 Michaela Gogelová
Plavání
100 m prsa
32.
Tbilisi 2015 Marika Hudcová
Plavání
100 m prsa
21.
Tbilisi 2015 Marika Hudcová
Plavání
200 m prsa
22.
Tbilisi 2015 Michaela Gogelová
Plavání
200 m prsa
15.
Tbilisi 2015 Tereza Polcarová
Plavání
100 m motýlek
DSQ
Tbilisi 2015 Marika Hudcová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
36.
Tbilisi 2015 Tereza Polcarová
Plavání
400 m individuální polohový závod
19.
Tbilisi 2015
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta
21.
Tbilisi 2015
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta
15.
Tbilisi 2015
Plavání
400 m pol. smíšená štafeta
25.
Baku 2015 Josef Moser
Plavání
50 m volný způsob
20.
Baku 2015 Josef Moser
Plavání
100 m volný způsob
12.
Baku 2015 Marek Osina
Plavání
100 m znak
19.
Baku 2015 Tomáš Franta
Plavání
100 m znak
9.
Baku 2015 Tomáš Franta
Plavání
200 m znak
9.
Baku 2015 Jakub Březina
Plavání
100 m prsa
35.
Baku 2015 Marek Osina
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
8.
Baku 2015 Marek Osina
Plavání
400 m individuální polohový závod
8.
Baku 2015 Dominika Geržová
Plavání
50 m volný způsob
33.
Baku 2015 Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob
13.
Baku 2015 Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob
4.
Baku 2015 Anna-Marie Benešová
Plavání
200 m volný způsob
45.
Baku 2015 Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob
8.
Baku 2015 Anna-Marie Benešová
Plavání
400 m volný způsob
15.
Baku 2015 Anna-Marie Benešová
Plavání
800 m volný způsob
15.
Baku 2015 Michaela Trnková
Plavání
100 m znak
29.
Baku 2015 Michaela Trnková
Plavání
200 m znak
29.
Baku 2015 Barbora Janíčková
Plavání
100 m motýlek
26.
Baku 2015 Dominika Geržová
Plavání
100 m motýlek
12.
Baku 2015 Edita Chrápavá
Plavání
100 m motýlek
11.
Baku 2015 Edita Chrápavá
Plavání
200 m motýlek
19.
Baku 2015 Edita Chrápavá
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
28.
Baku 2015
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta
9.
Baku 2015 Edita Chrápavá
Plavání
50 m motýlek
34.
Baku 2015 Dominika Geržová
Plavání
50 m motýlek
26.
Baku 2015 Barbora Janíčková
Plavání
50 m motýlek
15.
Baku 2015 Michaela Trnková
Plavání
50 m znak
31.
Baku 2015 Barbora Janíčková
Plavání
50 m znak
15.
Baku 2015 Marek Osina
Plavání
50 m znak
14.
Baku 2015 Tomáš Franta
Plavání
50 m znak
11.
Baku 2015 Edita Chrápavá
Plavání
50 m prsa
24.
Baku 2015 Jakub Březina
Plavání
50 m prsa
16.
Nanking 2014 Vojtěch Simbartl
Plavání
100 m prsa
31.
Nanking 2014 Tereza Grusová
Plavání
100 m znak
9.
Nanking 2014 Tereza Grusová
Plavání
200 m znak
13.
Nanking 2014 Lucie Svěcená
Plavání
100 m motýlek
6.
Nanking 2014 Lucie Svěcená
Plavání
50 m motýlek
9.
Nanking 2014 Tereza Grusová
Plavání
50 m znak
9.
Nanking 2014 Vojtěch Simbartl
Plavání
50 m prsa
27.
Londýn 2012 Martin Verner
Plavání
100 m volný způsob
23.
Londýn 2012 Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob
24.
Londýn 2012 Simona Kubová
Plavání
100 m znak
10.
Londýn 2012 Simona Kubová
Plavání
200 m znak
14.
Londýn 2012 Petra Chocová
Plavání
100 m prsa
24.
Londýn 2012 Martina Pechová
Plavání
200 m prsa
26.
Londýn 2012 Barbora Závadová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
32.
Londýn 2012 Barbora Závadová
Plavání
400 m individuální polohový závod
15.
Singapur 2010 Ondřej Palatka
Plavání
100 m znak
16.
Singapur 2010 Ondřej Palatka
Plavání
200 m znak
17.
Singapur 2010 Ondřej Palatka
Plavání
100 m motýlek
23.
Singapur 2010 Martina Elhenická
Plavání
100 m znak
15.
Singapur 2010 Martina Elhenická
Plavání
200 m znak
11.
Singapur 2010 Barbora Závadová
Plavání
200 m znak
5.
Singapur 2010 Barbora Závadová
Plavání
200 m motýlek
14.
Singapur 2010 Barbora Závadová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod (Finále)
3
Singapur 2010 Martina Elhenická
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
9.
Peking 2008 Martin Verner
Plavání
100 m volný způsob
21.
Peking 2008 Květoslav Svoboda
Plavání
200 m volný způsob
46.
Peking 2008 Květoslav Svoboda
Plavání
400 m volný způsob
33.
Peking 2008 Tomáš Fučík
Plavání
100 m znak
41.
Peking 2008 Květoslav Svoboda
Plavání
200 m znak
36.
Peking 2008 Jiří Jedlička
Plavání
100 m prsa
29.
Peking 2008 Jiří Jedlička
Plavání
200 m prsa
39.
Peking 2008 Michal Rubáček
Plavání
100 m motýlek
42.
Peking 2008 Tomáš Fučík
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
31.
Peking 2008 Sandra Kazíková
Plavání
50 m volný způsob
29.
Peking 2008 Jana Klusáčková
Plavání
100 m volný způsob
31.
Peking 2008 Petra Klosová
Plavání
100 m znak
39.
Atény 2004 Květoslav Svoboda
Plavání
200 m volný způsob
9.
Atény 2004 Daniel Málek
Plavání
100 m prsa
28.
Atény 2004 Daniel Málek
Plavání
200 m prsa
30.
Atény 2004 Michal Rubáček
Plavání
100 m motýlek
39.
Atény 2004
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob
13.
Atény 2004 Sandra Kazíková
Plavání
50 m volný způsob
25.
Atény 2004 Jana Klusáčková
Plavání
100 m volný způsob
23.
Atény 2004 Jana Klusáčková
Plavání
200 m volný způsob
33.
Atény 2004 Kristýna Kyněrová
Plavání
400 m volný způsob
30.
Atény 2004 Jana Pechanová
Plavání
800 m volný způsob
19.
Atény 2004 Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m znak
12.
Atény 2004 Kateřina Pivoňková
Plavání
200 m znak
19.
Atény 2004
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
13.
Sydney 2000 Květoslav Svoboda
Plavání
100 m volný způsob
45.
Sydney 2000 Květoslav Svoboda
Plavání
200 m volný způsob
18.
Sydney 2000 Vlastimil Burda
Plavání
400 m volný způsob
19.
Sydney 2000 Vlastimil Burda
Plavání
1500 m volný způsob
25.
Sydney 2000 Daniel Málek
Plavání
100 m prsa
5.
Sydney 2000 Daniel Málek
Plavání
200 m prsa
5.
Sydney 2000 Jan Víťazka
Plavání
100 m motýlek
27.
Sydney 2000 Jan Víťazka
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
21.
Sydney 2000 Jan Víťazka
Plavání
400 m individuální polohový závod
23.
Sydney 2000 Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m volný způsob
26.
Sydney 2000 Hana Netrefová
Plavání
400 m volný způsob
26.
Sydney 2000 Hana Netrefová
Plavání
800 m volný způsob
19.
Sydney 2000 Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m znak
22.
Sydney 2000 Hana Netrefová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod
17.
Sydney 2000 Hana Netrefová
Plavání
400 m individuální polohový závod
9.
Atlanta 1996 Rastislav Bizub
Plavání
100 m znak
37.
Atlanta 1996 Rastislav Bizub
Plavání
200 m znak
24.
Atlanta 1996 Daniel Málek
Plavání
100 m prsa
10.
Atlanta 1996 Daniel Málek
Plavání
200 m prsa
18.
Atlanta 1996 Josef Horký
Plavání
200 m motýlek
30.