Vuokatti 2022 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Petr Hák
Biatlon
7,5 km sprint (Závod)
1
Jakub Hroneš
Snowboarding
slopestyle (Finále)
1
 (ženy)
Lední hokej
turnaj ženských týmů (Finále)
1
 (smíšené)
Biatlon
Smíšená štafeta - 4 x 6 km (Závod)
2
Jiří Konvalinka
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km (Závod)
2
Jiří Tuž
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod)
2
Jakub Hroneš
Snowboarding
Big Air (Finále)
2
Kateřina Pavlů
Biatlon
10 km ženy (Závod) 4.
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů (Skupina) 4.
Nela Půbalová
Běh na lyžích
5 km klasicky (Závod) 5.
Ondřej Pilař
Běh na lyžích
10 km volně (Závod) 5.
Klára Ulrichová
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (Závod) 6.
 (smíšené)
Běh na lyžích
smíšená štafeta 4x5 km (Závod) 7.
Kateřina Gotvaldová
Biatlon
10 km ženy (Závod) 7.
 (smíšené)
Alpské lyžování
paralelní obří slalom - smíšené týmy (Závod) 8.
Lenka Bártová
Biatlon
10 km ženy (Závod) 9.
Kateřina Gotvaldová
Biatlon
6 km sprint (Závod) 10.
Celine Sommerová
Alpské lyžování
slalom (Závod) 10.
Matyáš Bauer
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod) 10.
Jiří Tuž
Běh na lyžích
10 km volně (Závod) 10.
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev (Závod) 10.
Daniel Hozák
Běh na lyžích
10 km volně (Závod) 11.
Matěj Popl
Short-track
500 m (Závod) 12.
Nela Půbalová
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky (Závod) 12.
Ondřej Pilař
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod) 12.
Ondřej Pilař
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 13.
Matěj Popl
Short-track
1000 m (Závod) 13.
Daniel Hozák
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 14.
Nela Půbalová
Běh na lyžích
sprint dívky (Závod) 14.
Michaela Vrašťáková
Krasobruslení
závod žen (Závod) 15.
Celine Sommerová
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod) 16.
Jan Šimek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km (Závod) 16.
Oskar Klíma
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod) 16.
Laura Šišková
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod) 16.
Barbora Gáková
Short-track
1500 m (Závod) 16.
Daniel Malušek
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) 16.
Matěj Popl
Short-track
1500 m (Závod) 17.
Lenka Bártová
Biatlon
6 km sprint (Závod) 18.
Daniel Malušek
Biatlon
12,5 km muži (Závod) 18.
Jan Gregor
Biatlon
12,5 km muži (Závod) 18.
Barbora Gáková
Short-track
1000 m (Závod) 18.
Matyáš Bauer
Běh na lyžích
10 km volně (Závod) 19.
Barbora Gáková
Short-track
500 m (Závod) 19.
Kateřina Pavlů
Biatlon
6 km sprint (Závod) 19.
Ondřej Jiránek
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) 20.
Karolína Dvorská
Běh na lyžích
sprint dívky (Závod) 21.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
5 km klasicky (Závod) 21.
Matyáš Bauer
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 22.
Daniel Hozák
Běh na lyžích
7,5 km klasicky chlapci (Závod) 24.
Radim Sudek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km (Závod) 24.
Jiří Tuž
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 24.
Linda Trejbalová
Alpské lyžování
slalom (Závod) 25.
Laura Šišková
Alpské lyžování
slalom (Závod) 26.
Jan John
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km (Závod) 26.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky (Závod) 31.
Petr Hák
Biatlon
12,5 km muži (Závod) 31.
Marek Műller
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod) 32.
David Rygl
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (Závod) 32.
Iva Vránová
Běh na lyžích
sprint dívky (Závod) 33.
Vendula Komárková
Alpské lyžování
slalom (Závod) 34.
Iva Vránová
Běh na lyžích
5 km klasicky (Závod) 34.
Svatava Mikysková
Biatlon
6 km sprint (Závod) 34.
Jiří Jindřišek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (Závod) 35.
Oskar Klíma
Alpské lyžování
slalom (Závod) 35.
Jan Gregor
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) 38.
Karolína Dvorská
Běh na lyžích
5 km klasicky (Závod) 38.
Jiří Anděl
Alpské lyžování
slalom (Závod) 39.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
sprint dívky (Závod) 39.
Štěpán Kysel
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (Závod) 40.
Svatava Mikysková
Biatlon
10 km ženy (Závod) 40.
Iva Vránová
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky (Závod) 40.
Filip Křenek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (Závod) 41.
Matyáš Galvas
Alpské lyžování
slalom (Závod) 41.
Ondřej Jiránek
Biatlon
12,5 km muži (Závod) 42.
Karolína Dvorská
Běh na lyžích
7,5 km volně dívky (Závod) 49.
Linda Trejbalová
Alpské lyžování
paralelní slalom (Závod) DSQ
Jiří Anděl
Alpské lyžování
paralelní slalom (Kvalifikace) 38.
Matyáš Galvas
Alpské lyžování
paralelní slalom (Kvalifikace) 47.
Vendula Komárková
Alpské lyžování
paralelní slalom (Kvalifikace) 43.
Marek Műller
Alpské lyžování
slalom (Závod) DNF