Tokio 2020 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap (Finále)
1
Jiří Prskavec
Vodní slalom
K1 (Finále)
1
 (ženy)
Tenis
čtyřhra (Finále)
1
Lukáš Krpálek
Judo
+ 100 kg (Finále)
1
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap (Finále)
2
Markéta Vondroušová
Tenis
dvouhra (Finále)
2
Lukáš Rohan
Vodní slalom
C1 (Finále)
2
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m (Finále)
3
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret (O 3. místo)
3
 (muži)
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) (Finále) 4.
Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m (Finále A) 5.
Adam Ondra
Sportovní lezení
kombinace boulderingu, lezení na rychlost a obtížnost (Finále) 6.
Tereza Fišerová
Vodní slalom
C1 (Finále) 6.
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Finále) 6.
Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí (Kvalifikace) 7.
Jiří Orság
Vzpírání
+ 109kg (Skupina) 7.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace) 7.
Karolína Plíšková
Tenis
dvouhra (Osmifinále) 9.
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů (Turnaj) 9.
Barbora Krejčíková
Tenis
dvouhra (Osmifinále) 9.
 (muži)
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m (Závod) 10.
 (ženy)
Tenis
čtyřhra (Osmifinále) 10.
 (ženy)
Veslování
dvojskif (2x) (Závod) 10.
Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 85 kg (Závod) 12.
Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet (Kvalifikace) 14.
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) 14.
 (ženy)
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob (Závod) 14.
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 14.
Kateřina Minařík Kudějová
Vodní slalom
K1 (Semifinále) 15.
Kristýna Horská
Plavání
200 m indivuduální polohový závod (Závod) 16.
Adam Sebastian Helcelet
Atletika
desetiboj (Závod) 16.
 (muži)
Veslování
dvojskif (2x) (Závod) 16.
Jan Fleissner
Veslování
skif (1x) (Závod) 16.
Jiří Přívratský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace) 16.
Petr Nymburský
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Kvalifikace) 17.
Diana Mezuliáníková
Atletika
1500 m (Semifinále) 17.
Jiří Sýkora
Atletika
desetiboj (Závod) 17.
Jan Čejka
Plavání
200 m znak (Závod) 18.
Petra Kvitová
Tenis
dvouhra 18.
Kristýna Horská
Plavání
200 m prsa (Závod) 19.
 (muži)
Plážový volejbal
turnaj (Turnaj) 19.
David Hrčkulák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 19.
Irena Gillarová
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) 19.
Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob (Závod) 21.
Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob (Rozplavba) 21.
Jitka Čábelická
Horská kola
závod (Závod) 22.
Vít Müller
Atletika
400 m překážek (Semifinále) 22.
Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob (Rozplavba) 23.
Lada Vondrová
Atletika
400 m (Semifinále) 23.
Romana Maláčová
Atletika
skok o tyči (Kvalifikace) 23.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
50 m libovolná malorážka, 3 pozice (Rozřazovací kolo) 24.
Markéta Červenková
Atletika
vrh koulí (Kvalifikace) 24.
Matěj Kozubek
Dálkové plavání
10 km (Závod) 24.
Simona Kubová
Plavání
200 m znak (Závod) 25.
 (smíšené)
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Rozřazovací kolo) 25.
Michael Kukrle
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod) 26.
Simona Kubová
Plavání
100 m znak (Závod) 27.
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
sprint (Kvalifikace) 28.
Jan Micka
Plavání
800 m volný způsob (Závod) 28.
Petra Kuříková
Triatlon
individuální závod (Závod) 30.
Tomáš Macháč
Tenis
dvouhra (2. kolo) 30.
Miloslav Příhoda
Všestrannost
soutěž týmů (Závod) 30.
Jan Čejka
Plavání
100 m znak (Závod) 30.
David Klammert
Judo
- 90 kg (1. kolo) 30.
Aleš Opatrný
Skoky
soutěž jednotlivců (Kvalifikace) 31.
Jakub Jurka
Šerm
kord (Kvalifikace) 32.
Lubomír Jančařík
Stolní tenis
dvouhra (2. kolo) 33.
Tereza Neumanová
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) 33.
Hana Matelová
Stolní tenis
dvouhra (2. kolo) 33.
Barbora Malíková
Atletika
400 m (Rozběh) 34.
David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 35.
Michael Kukrle
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) 36.
Jan Šefl
Plavání
100 m motýlek (Závod) 37.
Pavel Maslák
Atletika
200 m (Rozběh) 40.
Simona Vrzalová
Atletika
1500 m (Rozběh) 41.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Kvalifikace) 41.
Miroslav Trunda
Všestrannost
soutěž týmů (Závod) 49.
Anna Kellnerová
Skoky
soutěž jednotlivců (Kvalifikace) 55.
Marie Horáčková
Lukostřelba
soutěž jednotlivců (Předkolo) 60.
Ondřej Lieser
Golf
Hra na rány (Finále) 60.
Kamil Papoušek
Skoky
soutěž jednotlivců (Kvalifikace) 66.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace) 73.
Marcela Joglová
Atletika
maraton (Závod) V programu
Eva Vrabcová Nývltová
Atletika
maraton (Závod) V programu
Tereza Hrochová
Atletika
maraton (Závod) V programu
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem (Finále) V programu
Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem (Finále) V programu
Jan Kuf
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců (Střelba + přespolní běh) V programu
Martin Vlach
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců (Střelba + přespolní běh) V programu
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
keirin (Kvalifikace) V programu
Kristiina Mäki
Atletika
1500 m (Finále) V programu
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Rozběh) V programu
 (smíšené)
Skoky
soutěž týmů (Kvalifikace) V programu
Tereza Ďurdiaková
Atletika
20 km chůze (Závod) V programu
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m (Rozjížďka) V programu
Petr Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m (Rozjížďka) V programu
Klára Spilková
Golf
Hra na rány (3. kolo) V programu
Lukáš Gdula
Atletika
50 km chůze (Závod) V programu
Vít Hlaváč
Atletika
50 km chůze (Závod) V programu
Jan Jirka
Atletika
200 m (Rozběh) DSQ
Nikola Ogrodníková
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace) 16.
Miroslav Trunda
Všestrannost
soutěž jednotlivců (Závod) 47.
Miloslav Příhoda
Všestrannost
soutěž jednotlivců (Závod) 36.
Karel Lavický
Jachting
RS:X - Windsurfer (Závod) 19.
 (ženy)
Plážový volejbal
turnaj (Skupina) DNS
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod (Závod) DNF
Ondřej Cink
Horská kola
závod (Závod) DNF
Zdeněk Štybar
Silniční cyklistika
silniční závod (Závod) DNF
Michal Schlegel
Silniční cyklistika
silniční závod DNS
Pavel Širuček
Stolní tenis
dvouhra (1. kolo) DNS
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m Nominován