Sydney 2000 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1
1
Jan Železný
Atletika
hod oštěpem
1
Petr Málek
Sportovní střelba
skeet
2
Roman Šebrle
Atletika
desetiboj
2
Rudolf Kraj
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg)
2
Jan Řehula
Triatlon
individuální závod
3
Martin Tenk
Sportovní střelba
libovolná pistole
3
Vodní slalom
C2
3
Daniela Bártová
Atletika
skok o tyči 4.
Vodní slalom
C2 5.
Helena Fuchsová
Atletika
800 m 5.
Daniel Málek
Plavání
100 m prsa 5.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 5.
Daniel Málek
Plavání
200 m prsa 5.
Irena Pavelková
Vodní slalom
K1 5.
Tomáš Dvořák
Atletika
desetiboj 6.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 6.
Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
keirin 7.
Tomáš Kobes
Vodní slalom
K1 7.
 (ženy)
Atletika
štafeta 4 x 400 m 7.
Lenka Vydra Šmídová
Jachting
Evropa 7.
Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč 8.
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 8.
Martin Doktor
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 8.
Nikola Brejchová
Atletika
hod oštěpem 8.
Vladimír Maška
Atletika
hod kladivem 8.
Hana Netrefová
Plavání
400 m individuální polohový závod 9.
Tenis
čtyřhra 9.
David Vála
Zápas
volný styl 130kg 9.
Pavel Buráň
Dráhová cyklistika
sprint 9.
Plážový volejbal
turnaj 9.
Jitka Burianová
Atletika
400 m 10.
Lada Kozlíková
Dráhová cyklistika
stíhací závod 10.
Pavel Hottmar
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 10.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m 10.
Rychlostní kanoistika
K2 500 m 10.
Miroslav Menc
Atletika
vrh koulí 10.
Radek Záruba
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 10.
 (muži)
Dráhová cyklistika
sprint týmů 11.
Václav Chalupa
Veslování
skif (1x) 11.
Petra Vachníková
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivkyň 11.
Zuzana Hlavoňová
Atletika
skok vysoký 11.
Martin Tenk
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 11.
Šárka Kašpárková
Atletika
trojskok 12.
Mužík Jiří
Atletika
400 m překážek 12.
Tomáš Indruch
Vodní slalom
C1 13.
Martin Polák
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 13.
Martin Krňávek
Triatlon
individuální závod 13.
Jiří Prskavec st.
Vodní slalom
K1 13.
Andrea Pokorná
Judo
- 70 kg 13.
Petr Jákl
Judo
+ 100 kg 13.
Štěpán Janáček
Atletika
skok o tyči 14.
Vladimíra Racková
Atletika
hod diskem 14.
Lucie Valová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 14.
Jiří Ryba
Atletika
desetiboj 14.
Petr Sobotka
Vzpírání
nad 105 kg 14.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 14.
Synchronizované plavání
dueta 15.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 15.
Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 15.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 15.
Michaela Kvačková
Judo
- 57 kg 16.
Milan Holuša
Atletika
50 km chůze 16.
Petr Švehla
Zápas
řecko-římský styl do 54 kg 16.
Jiří Gach
Sportovní střelba
dvojitý trap 16.
Plážový volejbal
turnaj 17.
Jiří Vaněk
Tenis
dvouhra 17.
Daniela Bedáňová
Tenis
dvouhra 17.
Hana Netrefová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 17.
Lukáš Konečný
Box
do 64 kg 17.
Petr Korbel
Stolní tenis
dvouhra 17.
Tenis
čtyřhra 17.
Pavel Sedláček
Atletika
hod kladivem 18.
Květoslav Svoboda
Plavání
200 m volný způsob 18.
Marek Švec
Zápas
volný styl 97 kg 18.
Jiří Malysa
Atletika
20 km chůze 19.
Vlastimil Burda
Plavání
400 m volný způsob 19.
Hana Netrefová
Plavání
800 m volný způsob 19.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 19.
Plážový volejbal
turnaj 19.
Jan Víťazka
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 21.
Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m znak 22.
Pavla Rybová
Atletika
skok o tyči 22.
Jan Víťazka
Plavání
400 m individuální polohový závod 23.
Roman Oravec
Atletika
800 m 24.
Vlastimil Burda
Plavání
1500 m volný způsob 25.
Libor Malina
Atletika
hod diskem 25.
Tenis
čtyřhra 25.
Ilona Hlaváčková
Plavání
100 m volný způsob 26.
Hana Netrefová
Plavání
400 m volný způsob 26.
Jan Víťazka
Plavání
100 m motýlek 27.
Tomáš Konečný
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 28.
Hana Benešová
Atletika
400 m 29.
Jana Komrsková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 29.
Renata Berková
Triatlon
individuální závod 29.
Radim Kořínek
Horská kola
závod 29.
Bronislav Bechyňský
Sportovní střelba
skeet 32.
Jiří Gach
Sportovní střelba
trap 32.
Josef Plachý
Stolní tenis
dvouhra 33.
Květoslava Peschkeová
Tenis
dvouhra 33.
Adriana Gerši
Tenis
dvouhra 33.
Ctislav Doseděl
Tenis
dvouhra 33.
Jiří Novák
Tenis
dvouhra 33.
Václav Bečvář
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 34.
Lucie Valová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 36.
Radim Novák
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 38.
Jaroslav Makohin
Skoky do vody
3 m prkno 39.
Radim Novák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 43.
Květoslav Svoboda
Plavání
100 m volný způsob 45.
Kateřina Marešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 63.
Pavel Padrnos
Silniční cyklistika
silniční závod 70.
Tomáš Konečný
Silniční cyklistika
silniční závod 76.
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 1000m semifinále
Ján Svorada
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Ludmila Formanová
Atletika
800 m nedokončila
Radim Kořínek
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
 (muži)
Fotbal
turnaj základní skupina
Filip Ospalý
Triatlon
individuální závod nedokončil