Soči 2014 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Eva Samková
Snowboarding
snowboardcross (Finále)
1
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
5000 m
1
 (smíšené)
Biatlon
smíšená štafeta - ženy 2 x 6 km, muži 2 x 7,5 km
2
Gabriela Koukalová
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem
2
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
3000 m
2
Ondřej Moravec
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod)
2
Ondřej Moravec
Biatlon
15 km závod s hromadným startem
3
 (ženy)
Biatlon
4 x 6 km štafeta (Závod)
3
Jaroslav Soukup
Biatlon
10 km sprint (Závod)
3
Gabriela Koukalová
Biatlon
10 km stíhací závod 4.
Gabriela Koukalová
Biatlon
15 km individuální závod 4.
Šárka Pančochová
Snowboarding
slopestyle 5.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
15 km klasicky 5.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 5.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom 5.
Veronika Vítková
Biatlon
15 km individuální závod 6.
Ester Ledecká
Snowboarding
paralelní slalom 6.
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů 6.
 (muži)
Severská kombinace
závod družstev 7.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
superkombinace 7.
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev 7.
Ester Ledecká
Snowboarding
paralelní obří slalom 7.
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 8.
Veronika Vítková
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem 8.
Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint 8.
Běh na lyžích
sprint dvojic 9.
Nikola Matějcová
Akrobatické lyžování
Moguls 9.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
superkombinace 9.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
Super-G 9.
 (smíšené)
Saně
týmová štafeta 9.
Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů 10.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
500 m 10.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
1000 m 10.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 10.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
slalom 10.
Tomáš Verner
Krasobruslení
závod mužů 11.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 11.
Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 11.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 11.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
1500 m 13.
Saně
dvojice 13.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 14.
Šárka Pančochová
Snowboarding
U-rampa 16.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
superkombinace 16.
Veronika Vítková
Biatlon
7,5 km sprint 16.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 16.
Jaroslav Soukup
Biatlon
20 km individuální závod 17.
Klára Křížová
Alpské lyžování
Super-G 17.
Ondřej Moravec
Biatlon
20 km individuální závod 18.
Tomáš Kraus
Akrobatické lyžování
skicross 18.
Jan Matura
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 18.
Klára Křížová
Alpské lyžování
superkombinace 19.
Jakub Janda
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 19.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 19.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
superkombinace 19.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd 20.
Jaroslav Soukup
Biatlon
12,5 km stíhací závod 20.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
10 km klasicky 21.
Andrea Zemanová
Akrobatické lyžování
skicross 21.
Veronika Vítková
Biatlon
10 km stíhací závod 21.
Klára Křížová
Alpské lyžování
sjezd 21.
Elizaveta Ukolova
Krasobruslení
závod žen 22.
Boby
Dvojbob 22.
Eva Puskarčíková
Biatlon
15 km individuální závod 22.
Martina Dubovská
Alpské lyžování
slalom 22.
Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 23.
Jan Matura
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 23.
Nikol Kučerová
Akrobatické lyžování
skicross 24.
Petra Nováková
Běh na lyžích
sprint volně 24.
Jaroslav Soukup
Biatlon
15 km závod s hromadným startem 24.
Vendula Kotenová
Saně
jednotlivkyně ženy 24.
Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 25.
David Bakeš
Snowboarding
snowboardcross 25.
Ondřej Hyman
Saně
jednotlivci muži 25.
Emil Novák
Snowboarding
snowboardcross 25.
Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
Super-G 25.
Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 25.
Vojtěch Loudín
Short-track
1500 m 26.
Marek Skála
Akrobatické lyžování
Ski Slopestyle 26.
Tereza Vaculíková
Akrobatické lyžování
Moguls 27.
Jakub Janda
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 27.
Martin Jakš
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 28.
Antonín Hájek
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 28.
Gabriela Koukalová
Biatlon
7,5 km sprint 29.
Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 29.
Petr Novák
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 29.
Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 29.
Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint 31.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
obří slalom 31.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 31.
Kateřina Novotná
Short-track
1500 m 31.
Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 32.
Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 32.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
Super-G 33.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
sjezd 35.
Petra Nováková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 36.
Petr Novák
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 36.
Petra Nováková
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 37.
Martin Jakš
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 37.
Karolína Grohová
Běh na lyžích
sprint volně 38.
Dušan Kožíšek
Běh na lyžích
sprint volně 41.
Eva Puskarčíková
Biatlon
10 km stíhací závod 42.
Jiří Magál
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 44.
Klára Moravcová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 45.
Eva Puskarčíková
Biatlon
7,5 km sprint 45.
Lukáš Hlava
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 46.
Klára Moravcová
Běh na lyžích
10 km klasicky 48.
Aleš Razým
Běh na lyžích
sprint volně 49.
Jitka Landová
Biatlon
7,5 km sprint 50.
Jiří Magál
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 52.
Jitka Landová
Biatlon
10 km stíhací závod 52.
Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod 57.
Klára Moravcová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 58.
Jitka Landová
Biatlon
15 km individuální závod 60.
Michal Krčmář
Biatlon
20 km individuální závod 61.
Tomáš Krupčík
Biatlon
10 km sprint 75.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Filip Trejbal
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Šárka Strachová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Martin Vráblík
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Kateřina Pauláthová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Kateřina Novotná
Short-track
1000 m diskvalifikována
Martina Dubovská
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila