Paříž 1924 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
šplh
1
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
kruhy
2
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
bradla
2
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
přeskok
2
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
2
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
přeskok
3
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
šplh
3
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
kruhy
3
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
3
Bohumil Durdis
Vzpírání
67kg
3
 (muži)
Šerm
tým šavle 4.
Jarmila Müllerová
Plavání
100 m znak 5.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
kruhy 5.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 5.
František Kratochvíl
Zápas
volný styl 67 kg 5.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 6.
Emanuel Thiel
Drezura
soutěž jednotlivců 6.
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
kruhy 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
bradla 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 6.
 (muži)
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely družstva 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 6.
 (muži)
Vodní pólo
muži 6.
Josef Kos
Sportovní gymnastika
bradla 7.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 7.
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
kruhy 7.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
přeskok 7.
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 8.
Jaroslav Skobla
Vzpírání
do 82,5 kg 8.
Július Balász
Skoky do vody
3 m prkno 9.
Antonín Hrabě
Vzpírání
do 60 kg 9.
Tenis
čtyřhra 9.
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
 (muži)
Silniční cyklistika
silniční závod družstev 11.
František Donda
Drezura
soutěž jednotlivců 11.
 (muži)
Sportovní střelba
trap družstva 12.
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
 (muži)
Sportovní střelba
libovolná puška družstva 14.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 15.
Josef Tomáš
Vzpírání
do 75 kg 15.
Tenis
čtyřhra 16.
František Fišer
Vzpírání
nad 82,5 kg 16.
Miloslav Hlaváč
Sportovní střelba
běžící jelen 17.
Pavel Macenauer
Tenis
dvouhra 17.
Jan Koželuh
Tenis
dvouhra 17.
Otto Schöniger
Drezura
soutěž jednotlivců 18.
Miloslav Hlaváč
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 19.
Jaroslav Hanf
Drezura
soutěž jednotlivců 19.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 20.
Rudolf Popler
Skoky
soutěž jednotlivců 23.
Antonín Svoboda
Atletika
pětiboj 25.
Josef Hosa
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 27.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
běžící jelen 28.
Josef Hosa
Sportovní střelba
běžící jelen 30.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
běžící jelen 31.
Antonín Perič
Silniční cyklistika
silniční závod 32.
Josef Charous
Všestrannost
soutěž jednotlivců 32.
Ladislav Žemla
Tenis
dvouhra 33.
Oldřich Buchar
Skoky
soutěž jednotlivců 34.
Jaroslav Mach
Sportovní střelba
libovolná puška 35.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
libovolná puška 35.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 36.
Karel Tůma
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 37.
Jindřich Lepiere
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 38.
Emil Werner
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 39.
Karel Červenka
Silniční cyklistika
silniční závod 40.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 41.
Antonín Charvát
Silniční cyklistika
silniční závod 44.
Josef Pavlík
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 46.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
libovolná puška 46.
Antonín Byczanski
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 47.
Jaroslav Mach
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 49.
Emil Werner
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 52.
Josef Kurz
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 55.
František Čermák
Sportovní střelba
libovolná puška 60.
Friedrich Rohrer
Tenis
dvouhra 61.
Josef Eberle
Atletika
maraton nedokončil
Stanislav Indruch
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončil
Emil Kalous
Atletika
maraton nedokončil
Eduard Riedl
Atletika
800 m rozběh
Kurt Riedl
Sportovní střelba
trap nedokončil
František Schuster
Sportovní střelba
trap nedokončil
Josef Javůrek
Šerm
fleret 1. kolo
Eduard Bürgmeister
Jachting
Joly nedokončil
Jaroslav Brož
Dráhová cyklistika
50 km neklasifikován
František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Miloš Knobloch
Dráhová cyklistika
sprint čtvrtfinále
Jiří Svoboda
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů rozjížďka
Móric Koczán
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
Oldřich Červinka
Dráhová cyklistika
sprint opravné jízdy
Aloisie Krongeigerová
Skoky do vody
3 m prkno kvalifikace
Josef Javůrek
Šerm
kord 1. kolo
Alois Sobotka
Atletika
skok daleký kvalifikace
Bedřich John
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
František Fuhrherr-Nový
Atletika
skok o tyči kvalifikace
Mikuláš Kucsera
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Josef Machaň
Atletika
skok daleký kvalifikace
Josef Machaň
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Viktor Legát
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Josef Jungmann
Šerm
kord 1. kolo
Karel Přibyl
Atletika
800 m rozběh
Antonín Skopový
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 3. kolo
Vilém Šindler
Atletika
800 m rozběh
František Janda-Suk
Atletika
hod diskem kvalifikace
František Tázler
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo
František Pražský
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 3. kolo
Oldřich Pštros
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 4. kolo
František Dyršmíd
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
František Řezáč
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
Jan Bozděch
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 3. kolo
Karel Nedobitý
Atletika
5000 m rozběh
Bohumil Stinný
Vzpírání
do 82,5 kg nedokončil
Běla Drážková
Plavání
200 m prsa rozplavba
Eva Chaloupková
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Jaroslav Müller
Plavání
200 m prsa rozplavba
Rudolf Piowatý
Plavání
200 m prsa semifinále
Stanislav Bičák
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Stanislav Bičák
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Viktor Legát
Plavání
100 m znak rozplavba
Vilém Šindler
Atletika
1500 m rozběh
Otakar Jandera
Atletika
110 m překážek semifinále
Karel Přibyl
Atletika
400 m rozběh
Václav Antoš
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
Alois Linka
Atletika
200 m rozběh
Alois Linka
Atletika
100 m rozběh
 (muži)
Fotbal
turnaj 2. kolo
Antonín Svoboda
Atletika
100 m rozběh
František Dvořák
Šerm
fleret 1. kolo
Jan Tille
Šerm
kord 1. kolo
Bohumil Honzátko
Atletika
maraton nedokončil
 (muži)
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob rozplavba
Václav Antoš
Plavání
400 m volný způsob semifinále
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
František Statečný
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Josef Beránek
Zápas
volný styl 67 kg 3. kolo
 (muži)
Skoky
soutěž týmů nedokončili
 (muži)
Všestrannost
soutěž týmů nedokončili
Matěj Pechman
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Josef Kos
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončil
Josef Rabas
Skoky
soutěž jednotlivců nedokončil
Július Balász
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Antonín Siegl
Sportovní střelba
trap nedokončil