Mnichov 1972 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ludvík Daněk
Atletika
hod diskem
1
Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
1
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem
2
Ladislav Falta
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
2
Milena Neveklovská
Skoky do vody
10 m věž
2
 (muži)
Házená
turnaj
2
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
3
Eva Šuranová
Atletika
skok daleký
3
Petr Kovařík
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 4.
Miroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg 4.
Ondrej Hekel
Vzpírání
do 75 kg 4.
Miroslav Janota
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 4.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 4.
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 100 m 4.
 (smíšené)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 5.
Dušan Moravčík
Atletika
3000 m steeplechase 5.
Karel Bulan
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 5.
Ladislav Souček
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 5.
Dráhová cyklistika
tandemový sprint 5.
Jiří Vogler
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 5.
 (muži)
Volejbal
turnaj mužů 6.
Veslování
dvojskif (2x) 6.
Marián Havlíček
Vodní slalom
K1 6.
Hynek Hromada
Sportovní střelba
libovolná pistole 6.
Petr Pavlásek
Vzpírání
nad 110 kg 6.
 (ženy)
Volejbal
turnaj žen 7.
Lubomír Nádeníček
Atletika
110 m překážek 7.
Helena Fibingerová
Atletika
vrh koulí 7.
Karel Třešňák
Vodní slalom
C1 7.
Petr Kment
Zápas
řecko-římský styl nad 100 kg 7.
Jiří Čtvrtečka
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 7.
Petr Jákl st.
Judo
do 80 kg 7.
Petr Čech
Atletika
110 m překážek 8.
Bohumila Kapplová
Vodní slalom
K1 8.
Petr Sodomka
Vodní slalom
C1 8.
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů 8.
Eva Glesková
Atletika
100 m 8.
Jaromír Vlk
Atletika
vrh koulí 9.
Petr Mokrý
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 9.
Karel Kašpar
Box
do 60 kg 9.
Vladimír Hurt
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
Josef Jánský
Atletika
10 000 m 9.
Zbyněk Pulec
Vodní slalom
C1 9.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 9.
Rudolf Strejček
Vzpírání
do 110 kg 9.
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 1000m 9.
Rychlostní kanoistika
K2 500 m 9.
Milena Neveklovská
Skoky do vody
3 m prkno 10.
Jaroslav Brabec
Atletika
vrh koulí 10.
Vodní slalom
C2 10.
 (muži)
Veslování
osma (8+) 10.
Jan Neckář
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 10.
Petr Jákl st.
Judo
bez rozdílu vah 11.
Rudolf Pojer
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 11.
Katarína Ráczová
Šerm
fleret 11.
Vodní slalom
C2 11.
Jaroslav Hellebrand
Veslování
skif (1x) 12.
Jarmila Nygrýnová
Atletika
skok daleký 12.
Miroslav Štefan
Sportovní střelba
libovolná pistole 12.
Karel Bulan
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 12.
Anton Tkáč
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 13.
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev 13.
Rudolf Pojer
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 14.
Miloslava Hübnerová
Atletika
skok vysoký 15.
Vodní slalom
C2 16.
Miroslav Vejvoda
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 16.
Ludmila Polesná
Vodní slalom
K1 16.
Milan Puzrla
Dráhová cyklistika
stíhací závod 16.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 16.
František Koukal
Šerm
fleret 17.
Jaroslav Král
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg) 17.
Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 18.
Alena Prosková
Atletika
skok vysoký 18.
Jiří Prchal
Silniční cyklistika
silniční závod 18.
Vlastimil Ouředník
Vodní slalom
K1 20.
Růžena Novotná
Vodní slalom
K1 22.
Milada Karbanová
Atletika
skok vysoký 22.
Soňa Brázdová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 24.
Zdena Dorňáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 27.
Zdenka Bujnáčková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 29.
Hana Lišková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 32.
Jiří Fejtek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Jiří Háva
Silniční cyklistika
silniční závod 41.
Petr Matoušek
Silniční cyklistika
silniční závod 47.
Stanislav Tůma
Zápas
volný styl do 63 kg 2. kolo
Miroslav Musil
Zápas
volný styl do 74 kg 4. kolo
Karel Engel
Zápas
volný styl do 100 kg 2. kolo
Josef Engel
Zápas
volný styl do 69 kg 3. kolo
Jaroslava Passerová
Plavání
400 m individuální polohový závod rozplavba
Zuzana Marková
Plavání
100 m prsa rozplavba
Věra Faitlová
Plavání
200 m motýlek rozplavba
Jaroslava Passerová
Plavání
100 m prsa rozplavba
Zuzana Marková
Plavání
200 m prsa rozplavba
Věra Faitlová
Plavání
100 m motýlek rozplavba
Alois Holík
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Vladimír Vačkář
Dráhová cyklistika
sprint osmifinále
Ladislav Morava
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jaroslava Passerová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod rozplavba
Pavel Stanovský
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jiří Kynos
Atletika
200 m semifinále
Jaroslava Jehličková
Atletika
1500 m semifinále
Marcela Váchová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jozef Plachý
Atletika
800 m semifinále
Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Dušan Moravčík
Atletika
5000 m rozběh
Jaroslav Matoušek
Atletika
200 m semifinále
Jaroslav Matoušek
Atletika
100 m semifinále
Juraj Demeč
Atletika
100 m rozběh
Luděk Bohman
Atletika
100 m meziběh
Ivan Kučírek
Dráhová cyklistika
sprint osmifinále
Bohumil Mudřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Václav Fišer
Atletika
trojskok kvalifikace
Josef Jánský
Atletika
5000 m rozběh
Vladislav Nehasil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Ladislav Kříž
Atletika
200 m meziběh
Josef Horčic
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Josef Horčic
Atletika
1500 m rozběh
Ivan Daniš
Atletika
400 m překážek semifinále
Roman Moravec
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Jaroslav Alexa
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Jaroslav Brož
Atletika
skok daleký kvalifikace
Oldřich Vlasák
Zápas
volný styl nad 100 kg 2. kolo