Minsk 2019 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem (Finále)
1
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap (Finále)
1
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
prostná (Finále)
2
 (smíšené)
Atletika
družstva (Finále)
2
Tomáš Nýdrle
Sportovní střelba
skeet (Finále)
2
 (smíšené)
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Finále)
2
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 40 (Finále)
2
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška smíšený tým (Finále)
3
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Finále)
3
Filip Nepejchal
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška (Finále)
3
Jan Bárta
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců (Závod)
3
Jarmila Machačová
Dráhová cyklistika
bodovací závod (Závod)
3
Sportovní střelba
skeet mix (Finále)
3
Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 4.
Sportovní střelba
standardní pistole mix 4.
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap 4.
 (smíšené)
Atletika
družstva 4.
Zdeněk Stromšík
Atletika
100 m 4.
 (muži)
Dráhová cyklistika
sprint týmů 4.
 (ženy)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 5.
 (muži)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 5.
Pavel Petřikov
Judo
- 66 kg 5.
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
keirin 5.
Lukáš Krpálek
Judo
+ 100 kg 5.
Nikola Ogrodníková
Atletika
hod oštěpem 6.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 6.
 (ženy)
Gymnastický aerobik
Družstva 6.
Robin Wagner
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 7.
Miroslav Vacek
Sambo
do 90 kg 7.
Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 7.
Jakub Otruba
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 8.
Sportovní střelba
trap smíšený tým 8.
Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
keirin 8.
Veronika Mišková
kata
kata 8.
Jan Mužík
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg) 9.
Nela Freiherrová
Box
muší váha (48 - 51 kg) 9.
Miloš Bartl
Box
střední váha (69 - 75 kg) 9.
Martin Vaněk
Lukostřelba
kladkový luk 9.
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 9.
Jan Bárta
Silniční cyklistika
silniční závod 9.
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
David Ryba
Atletika
110 m překážek 9.
Martina Schmoranzová
Box
Velterová váha (64 - 69 kg) 9.
David Pulkrábek
Judo
- 60 kg 9.
Daniel Babor
Dráhová cyklistika
scratch 10.
Dráhová cyklistika
madison 10.
Renata Červenková
Sportovní střelba
sportovní pistole 10.
Štěpán David
Zápas
volný styl 130kg 10.
Petr Nymburský
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 10.
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 10.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet 11.
Marcela Pírková
Atletika
100 m 11.
Adéla Hanzlíčková
Zápas
volný styl do 68 kg 11.
Sportovní střelba
trap smíšený tým 11.
Dráhová cyklistika
madison 12.
Jarmila Machačová
Dráhová cyklistika
omnium 12.
Nicolas Pietrula
Dráhová cyklistika
bodovací závod 12.
Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet 12.
Jakub Špicar
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 12.
Helena Jiranová
Atletika
100 m překážek 12.
Martina Skalická
Sportovní střelba
skeet 13.
Sportovní střelba
skeet mix 13.
Petr Kelemen
Dráhová cyklistika
omnium 13.
Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m 13.
Zita Frydrychová
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivkyň 14.
Petra Ševčíková
Dráhová cyklistika
scratch 15.
Anna Křížková
Atletika
skok daleký 15.
Jakub Zavřel
Rychlostní kanoistika
K1 200 m 16.
Martin Heindl
Atletika
skok vysoký 16.
Lenka Hocková
Zápas
volný styl do 57 kg 16.
Hana Matelová
Stolní tenis
dvouhra 17.
Ivan Petr
Judo
- 81 kg 17.
Jaromír Musil
Judo
- 81 kg 17.
František Sisr
Silniční cyklistika
silniční závod 17.
Petr Novák
Box
do 64 kg 17.
Michal Horák
Judo
- 100 kg 17.
Artur Šachbazjan
Box
do 60 kg 17.
David Klammert
Judo
- 90 kg 17.
Dominika Ponížilová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 18.
Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 18.
Sportovní střelba
10m vzduchová pistole smíšený tým 20.
Anna Dědová
Sportovní střelba
sportovní pistole 20.
Jakub Zavřel
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m 20.
Nikola Nosková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 23.
Sportovní střelba
malorážka vleže mix 23.
Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 24.
Jarmila Machačová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 24.
Adam Sült
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivců 24.
Sportovní střelba
malorážka vleže mix 25.
Petr Nymburský
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 25.
Aneta Brabcová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 26.
Kateřina Janečková
Sportovní střelba
trap 27.
Anna Dědová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 27.
Zina Hrdličková
Sportovní střelba
trap 29.
Nikola Nosková
Silniční cyklistika
silniční závod 32.
Dana Čechová
Stolní tenis
dvouhra 33.
Lubomír Jančařík
Stolní tenis
dvouhra 33.
Erik Ebermann
Lukostřelba
reflexní luk 33.
Pavel Širuček
Stolní tenis
dvouhra 33.
Dominik Neuman
Silniční cyklistika
silniční závod 34.
Aneta Brabcová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 40 35.
Jarmila Machačová
Silniční cyklistika
silniční závod 41.
Jakub Otruba
Silniční cyklistika
silniční závod 66.
Petr Hampl
Silniční cyklistika
silniční závod 93.
Sára Kaňkovská
Dráhová cyklistika
sprint 2. kolo
Badminton
smíšená čtyřhra základní skupina
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 200m semifinále
Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
sprint 2. kolo
Badminton
čtyřhra základní skupina
Milan Ludík
Badminton
dvouhra základní skupina
Badminton
čtyřhra základní skupina
Sára Kaňkovská
Dráhová cyklistika
keirin 1. kolo
Rychlostní kanoistika
K2 200 m semifinále
Kateřina Tomalová
Badminton
dvouhra základní skupina
Rychlostní kanoistika
K2 500 m semifinále
Martin Čechman
Dráhová cyklistika
sprint osmifinále
Jana Zetek
Rychlostní kanoistika
C1 200 m semifinále
Anežka Paloudová
Rychlostní kanoistika
K1 200 m semifinále