Melbourne 1956 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Olga Fikotová
Atletika
hod diskem
1
Dráhová cyklistika
tandemový sprint
2
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
kladina
2
Otokar Hořínek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40
2
Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem
2
Jiří Skobla
Atletika
vrh koulí
3
Anna Krausová
Sportovní gymnastika
kladina 4.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 4.
Josef Škvor
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 4.
Otokar Hořínek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 4.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
bradla 4.
Dana Zátopková
Atletika
hod oštěpem 4.
Jiří Vokněr
Rychlostní kanoistika
C1 10 000 m 4.
Karel Hradil
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 4.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
prostná 4.
Martin Řehák
Atletika
trojskok 5.
Július Torma
Box
střední váha (69 - 75 kg) 5.
Ján Zachara
Box
bantamová váha (52 - 57kg) 5.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 5.
Josef Němec
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 5.
Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
sprint 5.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
Stanislav Jungwirth
Atletika
1500 m 6.
Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 10 000 m 6.
Rychlostní kanoistika
K2 10 000 m 6.
František Čapek
Sportovní střelba
trap 6.
Václav Pšenička ml.
Vzpírání
do 82,5 kg 6.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Jaroslav Bím
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 6.
Emil Zátopek
Atletika
maraton 6.
Jiřina Němcová
Atletika
hod diskem 7.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
společné cvičení 7.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 7.
Jiřina Němcová
Atletika
skok vysoký 8.
Štěpánka Mertová
Atletika
hod diskem 8.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 8.
Josef Chovanec
Box
do 60 kg 9.
František Majdloch
Box
do 54 kg 9.
Olga Davidová
Atletika
skok vysoký 10.
Anna Krausová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Pavel Kantorek
Atletika
10 000 m 11.
František Maxa
Sportovní střelba
libovolná pistole 12.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
Josef Škvor
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 18.
Vladimír Černý
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 23.
Vladimír Kejř
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 23.
Matylda Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 25.
Igor Treybal
Sportovní střelba
trap 25.
Zdeněk Růžička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 26.
Jaroslav Mikoška
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 27.
Pavel Kantorek
Atletika
maraton 27.
Věra Drazdíková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 32.
Jaroslav Bím
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Alena Zámostná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 39.
Miroslava Brdíčková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 40.
Václav Janeček
Atletika
200 m meziběh
Ladislav Bačík
Plavání
100 m znak semifinále
 (muži)
Veslování
osma (8+) semifinále
Veslování
dvojskif (2x) opravné jízdy
Josef Doležal
Atletika
50 km chůze nedokončil
Milan Skřont
Atletika
50 km chůze nedokončil
Vilém Mandlík
Atletika
200 m semifinále
Josef Doležal
Atletika
20 km chůze diskvalifikován
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Jaroslav Cihlář
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Josef Trousil
Atletika
200 m rozběh
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m rozběh
Jiří Opavský
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Jiří Nouza
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
František Jursa
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Marta Skupilová
Plavání
100 m motýlek rozplavba