Londýn 1948 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
1
Emil Zátopek
Atletika
10 000 m
1
Josef Holeček
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
1
František Čapek
Rychlostní kanoistika
C1 10 000 m
1
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
1
Július Torma
Box
do 67 kg
1
Rychlostní kanoistika
C2 10 000 m
2
Emil Zátopek
Atletika
5000 m
2
Zdeněk Růžička
Sportovní gymnastika
prostná
3
Zdeněk Růžička
Sportovní gymnastika
kruhy
3
Leo Sotorník
Sportovní gymnastika
přeskok
3
František Majdloch
Box
muší váha (48 - 52 kg) 4.
Václav Čevona
Atletika
1500 m 4.
Růžena Košťálová-Dusilová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 5.
Jaroslava Křítková-Komárková
Atletika
vrh koulí 5.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 5.
Josef Růžička
Zápas
volný styl nad 87 kg 5.
Leo Sotorník
Sportovní gymnastika
prostná 6.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 6.
Libuše Lomská
Atletika
80 m překážek 6.
Pavel Benetka
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Lubomír Vambera
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 7.
Rychlostní kanoistika
K2 10 000 m 7.
Zdeněk Růžička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 7.
Zdeněk Růžička
Sportovní gymnastika
bradla 7.
Dana Zátopková
Atletika
hod oštěpem 7.
Vladimír Karas
Sportovní gymnastika
kruhy 7.
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů 7.
Vladimír Karas
Sportovní gymnastika
prostná 8.
Čestmír Kalina
Atletika
vrh koulí 8.
Jan Matocha
Rychlostní kanoistika
K1 10 000 m 9.
Lumír Kiesewetter
Atletika
hod oštěpem 11.
Otakar Rademacher
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg) 17.
Miloslav Příhoda
Box
střední váha (69 - 75 kg) 17.
Alois Petřina
Box
do 62 kg 17.
Pavel Benetka
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 23.
Karel Bártů
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 29.
Otto Jemelka
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 39.
Miroslav Málek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 47.
Vladimír Karas
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 48.
Leo Sotorník
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 50.
František Wirth
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 52.
Vratislav Petráček
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 65.
Gustav Hrubý
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 74.
Jaroslav Knotek
Atletika
hod kladivem kvalifikace
Jan Stehlík
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg diskvalifikován
Jiří Linhart
Plavání
200 m prsa rozplavba
Jiří Kovář
Plavání
100 m znak rozplavba
Miroslav Bartůšek
Plavání
400 m volný způsob semifinále
Miroslav Bartůšek
Plavání
1500 m volný způsob semifinále
 (muži)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) opravné jízdy
Josef Růžička
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg diskvalifikován
Jaroslav Starý
Šerm
šavle 1. kolo
Jaroslav Fikejz
Atletika
skok daleký kvalifikace
Svatopluk Skýva
Šerm
šavle 2. kolo
Alois Sokol
Šerm
šavle 2. kolo
 (muži)
Šerm
tým šavle 2. kolo
Václav Winter
Atletika
800 m semifinále
Olga Oldřichová
Atletika
100 m semifinále
Olga Oldřichová
Atletika
200 m rozběh
Václav Tuhý
Zápas
volný styl 67 kg diskvalifikován