Lausanne 2020 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
František Jiral
Curling
turnaj mezinárodních dvojic (Zápas) 7.
Matěj Švancer
Akrobatické lyžování
big air
1
Kristýna Farková
Curling
turnaj mezinárodních dvojic (Zápas) 7.
Štěpán Hudeček
Akrobatické lyžování
big air 11.
Zuzana Pražáková
Curling
turnaj mezinárodních dvojic (Zápas) 25.
 (smíšené)
Severská kombinace
soutěž smíšených družstev (Závod) 10.
Vít Chabičovský
Curling
turnaj mezinárodních dvojic (O 3. místo) 3.
Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
10 km klasicky 44.
 (ženy)
Lední hokej
turnaj ženských týmů 5.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
5 km klasicky 24.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
5 km klasicky 38.
Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
10 km klasicky 17.
Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
5 km klasicky 44.
Mathias Vacek
Běh na lyžích
10 km klasicky 15.
Markéta Fajkusová
Short-track
500 m 21.
Matěj Švancer
Akrobatické lyžování
Ski Slopestyle 4.
Matouš Šmerák
Snowboarding
snowboardcross 6.
Timon Drahoňovský
Skeleton
Muži 14.
 (smíšené)
Skok na lyžích
soutěž smíšených družstev (2. kolo) 8.
 (smíšené)
Saně
týmová štafeta 10.
Karolína Dobrá
Snowboarding
snowboardcross 22.
Sára Strnadová
Snowboarding
snowboardcross 7.
Štěpán Hudeček
Akrobatické lyžování
Ski Slopestyle 21.
Hanka Krčalová
Akrobatické lyžování
skicross 24.
Jiří Konvalinka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 11.
Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
sprint volně 40.
Josef Petřek
Akrobatické lyžování
skicross 17.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
sprint volně 33.
Richard Zachoval
Akrobatické lyžování
skicross 15.
Mathias Vacek
Běh na lyžích
sprint volně 11.
Diana Cholenská
Akrobatické lyžování
skicross
2
Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
sprint volně 40.
Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
sprint volně 19.
Štěpánka Ptáčková
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 3.
Petr Vaverka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 25.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
sprint volně 30.
Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
cross country cross volně 45.
Jakub Vepřovský
Saně
jednotlivci muži 22.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
cross country cross volně 31.
Tereza Koldovská
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 4 km 22.
Marie Kreisingerová
Snowboarding
big air 7.
Marie Kreisingerová
Snowboarding
slopestyle 11.
Saně
dvojice 9.
Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
cross country cross volně 35.
Markéta Fajkusová
Short-track
1000 m 24.
Mathias Vacek
Běh na lyžích
cross country cross volně 28.
Lukáš Kohlberger
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km 26.
Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
cross country cross volně 47.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
cross country cross volně 36.
Jolana Hradilová
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 4 km 23.
Jan Šimek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km 20.
Anna Čežíková
Saně
jednotlivkyně ženy 20.
Zuzana Kuršová
Rychlobruslení
závod s hromadným startem
2
Lukáš Steklý
Rychlobruslení
závod s hromadným startem 18.
Kateřina Macháčková
Rychlobruslení
závod s hromadným startem 27.
Jakub Kočí
Rychlobruslení
závod s hromadným startem 26.
 (smíšené)
Curling
smíšené týmy 14.
Matyáš Šapovaliv
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (O 3. místo) 3.
Štěpán Maleček
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (Finále) 1.
Zuzana Kuršová
Rychlobruslení
sprint mezinárodních týmů (Závod) 11.
Dominik Pavlata
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (O 3. místo) 4.
Kateřina Macháčková
Rychlobruslení
sprint mezinárodních týmů (Závod) 9.
Andrea Trnková
Lední hokej
turnaj ženských týmů (Skupina) 7.
Lukáš Steklý
Rychlobruslení
sprint mezinárodních týmů (Závod) 5.
Jakub Kočí
Rychlobruslení
sprint mezinárodních týmů (Závod) DNF
Markéta Mazancová
Lední hokej
turnaj ženských týmů (Skupina) 6.
Barbora Dalecká
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (Skupina) 5.
Barbora Bartáková
Lední hokej
turnaj ženských týmů (O 3. místo) 4.
Zuzana Trnková
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (Finále) 1.
Šimon Slavíček
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (Skupina) 7.
Petr Hák
Biatlon
7,5 km sprint 35.
Luděk Abrahám
Biatlon
7,5 km sprint 9.
David Kubeš
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 19.
Jakub Kudrnáč
Biatlon
7,5 km sprint 26.
Barbora Nováková
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNS
Svatava Mikysková
Biatlon
6 km sprint 46.
Gabriela Masaříková
Biatlon
6 km sprint 41.
Jan Semirád
Biatlon
7,5 km sprint 55.
Kateřina Pavlů
Biatlon
6 km sprint 45.
Lukáš Steklý
Rychlobruslení
1500 m 23.
Zuzana Kuršová
Rychlobruslení
1500 m 14.
Kateřina Macháčková
Rychlobruslení
1500 m 25.
Krasobruslení
taneční páry 8.
Jakub Kočí
Rychlobruslení
1500 m 22.
Daniel Mrázek
Krasobruslení
závod mužů 11.
David Kubeš
Snowboarding
paralelní obří slalom (2. kolo) 13.
Jakub Kočí
Rychlobruslení
500 m 30.
Lukáš Steklý
Rychlobruslení
500 m 29.
Barbora Nováková
Snowboarding
paralelní obří slalom (2. kolo) 18.
Kateřina Macháčková
Rychlobruslení
500 m 32.
Zuzana Kuršová
Rychlobruslení
500 m 31.
Biatlon
smíšená štafeta dvojic 5.
Svatava Mikysková
Biatlon
10 km stíhací závod 58.
Jakub Kudrnáč
Biatlon
12,5 km stíhací závod 54.
Petr Hák
Biatlon
12,5 km stíhací závod 53.
David Kubeš
Alpské lyžování
alpská kombinace 13.
Kateřina Pavlů
Biatlon
10 km stíhací závod 40.
Gabriela Masaříková
Biatlon
10 km stíhací závod 12.
Luděk Abrahám
Biatlon
12,5 km stíhací závod 68.
Jan Semirád
Biatlon
12,5 km stíhací závod 63.
Barbora Nováková
Alpské lyžování
alpská kombinace DNF