Helsinky 1952 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ján Zachara
Box
bantamová váha (52 - 57kg)
1
Dana Zátopková
Atletika
hod oštěpem
1
Emil Zátopek
Atletika
maraton
1
Emil Zátopek
Atletika
5000 m
1
Emil Zátopek
Atletika
10 000 m
1
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
1
Josef Holeček
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
1
Josef Růžička
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
2
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
2
Josef Doležal
Atletika
50 km chůze
2
Mikuláš Athanasov
Zápas
volný styl 67 kg
3
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
3
Alfréd Jindra
Rychlostní kanoistika
C1 10 000 m
3
František Čapek
Sportovní střelba
trap 4.
Jiří Dadák
Atletika
hod kladivem 4.
Veslování
dvojskif (2x) 5.
Vladislav Sekal
Zápas
volný styl do 74 kg 5.
Július Torma
Box
do 67 kg 5.
Olga Davidová
Atletika
skok vysoký 5.
František Majdloch
Box
do 54 kg 5.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
bradla 5.
Rychlostní kanoistika
C2 10 000 m 6.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
společné cvičení 6.
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 100 m 6.
Lubomír Vambera
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Miloš Pech
Rychlostní kanoistika
K1 10 000 m 6.
Rychlostní kanoistika
K2 10 000 m 7.
Marta Kroutilová-Veselá
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 7.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 7.
Ludovít Komadel
Plavání
200 m prsa 8.
Bedřich Koutný
Box
střední váha (69 - 75 kg) 9.
Horymír Netuka
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 9.
Jiří Skobla
Atletika
vrh koulí 9.
Karel Saitl
Vzpírání
do 56 kg 10.
Václav Pšenička ml.
Vzpírání
do 75 kg 11.
Robert Belza
Vzpírání
67kg 11.
Jaroslava Křítková-Komárková
Atletika
vrh koulí 12.
Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 12.
Libuše Nováková
Atletika
hod diskem 13.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 14.
František Maxa
Sportovní střelba
libovolná pistole 15.
Josef Hantych
Vzpírání
do 90 kg 15.
Miloš Máca
Atletika
hod kladivem 15.
Ladislav Ondřej
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 19.
Igor Treybal
Sportovní střelba
trap 19.
Alena Chadimová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 20.
Jana Bartošová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 21.
Božena Srncová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 22.
Miroslav Proft
Sportovní střelba
libovolná pistole 24.
Zdeněk Růžička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 30.
Zlatko Poláček
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 31.
Hana Vláčilová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 31.
Matylda Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 33.
Věra Vančurová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 34.
Jaroslav Šourek
Atletika
maraton 35.
Josef Svoboda
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 37.
Leo Sotorník
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 41.
Josef Škvor
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 44.
Jindřich Mikulec
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 45.
Alena Zámostná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 47.
Vladimír Kejř
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 54.
Miloš Kolejka
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 63.
Karel Nesl
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Stanislav Svoboda
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Vladimír Skovajsa
Plavání
200 m prsa rozplavba
Jan Veselý
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Milan Perič
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Zdeněk Košta
Dráhová cyklistika
sprint rozjížďka
Vlastimil Linhart
Plavání
200 m prsa rozplavba
František Brož
Atletika
100 m rozběh
Jindřich Roudný
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Jiří David
Atletika
400 m rozběh
Josef Doležal
Atletika
10 km chůze kvalifikace
Josef Růžička
Zápas
volný styl nad 87 kg 2. kolo
Stanislav Jungwirth
Atletika
1500 m semifinále
Václav Čevona
Atletika
1500 m semifinále
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m rozjížďka
Miroslav Horčic
Atletika
200 m meziběh
Ludvík Liška
Atletika
800 m semifinále
Miroslav Horčic
Atletika
100 m rozběh
Zdeněk Pospíšil
Atletika
100 m rozběh
Vladislav Sekal
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 2. kolo
Václav Janeček
Atletika
200 m semifinále
František Reich
Veslování
skif (1x) semifinále
Ladislav Bačík
Plavání
100 m znak rozplavba
Milan Fillo
Atletika
400 m rozběh
Josef Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg 2. kolo