Buenos Aires 2018 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob (Finále)
1
Barbora Malíková
Atletika
400 m (Finále)
1
Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob (Finále)
1
Martin Bezděk
Judo
- 81 kg (Finále)
2
Martin Bezděk
Judo
turnaj mezinárodních týmů (Finále)
2
Kateřina Galíčková
Basketbal 3 na 3
střelba na koš (Finále)
2
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) (Finále)
2
Tereza Švábíková
Badminton
turnaj mezinárodních týmů (O 3. místo)
3
František Polák
Vzpírání
do 56 kg (Závod)
3
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 sprint (O 3. místo)
3
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob (Finále)
3
Veronika Bieleszová
Šerm
kord (O 3. místo)
3
Martin Florián
Atletika
hod oštěpem (Finále)
3
Daniel Mikušťák
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 4.
Plážový volejbal
turnaj 25.
 (smíšené)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 16.
Tomáš Hradil
Rychlostní kanoistika
K1 (startovní skok) 12.
Barbora Šplechtnová
Atletika
200 m 4.
Ivana Koktavá
Atletika
hod oštěpem 13.
Jiří Pechar
Atletika
110 m překážek 11.
Jakub Davidík
Atletika
800 m 14.
Tereza Marková
Atletika
100 m 17.
Ondřej Hodboď
Atletika
přespolní běh 43.
Golf
závod smíšených dvojic 20.
Bára Sajdoková
Atletika
skok vysoký 5.
Adéla Házová
Rychlostní kanoistika
K1 (startovní skok) 17.
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 (startovní skok) 12.
Tadeáš Formánek
Atletika
100 m 17.
Anna Rosecká
Basketbal 3 na 3
střelba na koš 27.
Dalibor Švrčina
Tenis
dvouhra (1. kolo) 17.
Linda Suchá
Atletika
skok daleký 6.
Denisa Folková
Atletika
800 m 9.
Tenis
čtyřhra 4.
Ondřej Štyler
Tenis
turnaj ve čtyřhře mezinárodních týmů (1. kolo) 17.
Veronika Šebáková
Atletika
skok o tyči 6.
Ondřej Štyler
Tenis
dvouhra (2. kolo) 9.
Tomáš Hradil
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 8.
Kristýna Korelová
Atletika
400 m překážek 8.
Zdena Blašková
Stolní tenis
turnaj ve čtyřhře mezinárodních týmů (1. kolo) 25.
Ondřej Hodboď
Atletika
2000 m steeplechase 9.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta DNS
Jakub Lahoda
Plavání
200 m znak 19.
Adéla Házová
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 7.
Adam Hlobeň
Plavání
200 m motýlek 12.
Kateřina Krejčí
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň DNS
Kristýna Štemberová
Plavání
100 m motýlek 16.
Václav Tichý
Golf
Hra na rány 5.
Sarah Hricíková
Golf
Hra na rány 15.
Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole mezinárodní týmy (Čtvrtfinále) 10.
Zdena Blašková
Stolní tenis
dvouhra 9.
Ester Svobodová
Judo
turnaj mezinárodních týmů (1. kolo) 9.
Veronika Bieleszová
Šerm
turnaj kontinentálních týmů (Semifinále) 6.
Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 7.
BMX
BMX Freestyle smíšené týmy 6.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
multigymnastická týmová soutěž (Závod) 8.
Kristýna Štemberová
Plavání
50 m znak 21.
Petra Štolbová
Taekwondo
do 63 kg 5.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
hrazda DNS
Tereza Švábíková
Badminton
dvouhra 9.
Gabriel Mahler
Veslování
skif (1x) 8.
Kristýna Štemberová
Plavání
50 m motýlek 26.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
bradla DNS
Ester Svobodová
Judo
- 78 kg 5.
Andrea Lokvencová
In-line rychlobruslení
kombinace 13.
Adam Hlobeň
Plavání
200 m volný způsob 18.
Jakub Lahoda
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 11.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců DNS
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok DNS
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kruhy DNS
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kůň na šíř DNS
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
prostná DNS
BMX
smíšené týmy BMX 10.
Adam Hlobeň
Plavání
400 m volný způsob 25.