Baku 2019 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Tenis
čtyřhra (Finále)
1
Jakub Davidík
Atletika
800 m (Finále)
1
Tomáš Oberndorfer
Atletika
110 m překážek (Finále)
2
Tenis
čtyřhra (O 3. místo)
3
Dominika Šalková
Tenis
dvouhra (O 3. místo)
3
Jakub Bursa
Plavání
400 m individuální polohový závod (Finále)
3
Hynek Bartoň
Tenis
dvouhra 4.
Vojtěch Matula
Plavání
200 m volný způsob 34.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 12.
Michal Hanyk
Atletika
2000 m překážek 12.
Klára Krejčiříková
Atletika
skok vysoký 6.
Karolína Sasynová
Atletika
1500 m 6.
 (ženy)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 4.
 (muži)
Volejbal
turnaj mužů 5.
 (ženy)
Házená
turnaj 7.
Jana Přibylová
Plavání
100 m prsa 8.
Petra Sičaková
Atletika
hod oštěpem 7.
 (muži)
Atletika
stíhací štafeta 11.
Martin Ivanka
Judo
- 81 kg 17.
Terezie Kinterová
Plavání
800 m volný způsob 20.
 (smíšené)
Atletika
stíhací štafeta 16.
Vojtěch Matula
Plavání
400 m individuální polohový závod 21.
Barbora Ondroušková
Judo
nad 70 kg dívky 11.
Natálie Tužilová
Plavání
50 m volný způsob 23.
Julie Zárybnická
Judo
- 70 kg
Clementina Fraňková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 26.
Clementina Fraňková
Plavání
100 m prsa 28.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 13.
Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
silnice 50km 32.
Klára Bažoutová
Atletika
sedmiboj 13.
Tomáš Chocholatý
Plavání
200 m volný způsob 32.
Tereza Babická
Atletika
100 m překážek 18.
Matthew William Donald
Tenis
dvouhra 6.
Barbora Šplechtnová
Atletika
200 m 7.
Daniela Volná
Atletika
skok daleký 9.
Tomáš Chocholatý
Plavání
50 m volný způsob 38.
Tadeáš Plaček
Atletika
400 m 5.
Veronika Hynková
Atletika
2000 m překážek 11.
Daniel Mráz
Silniční cyklistika
silnice 75km 14.
Filip Ivanka
Judo
- 66 kg
Markéta Prusenovská
Judo
- 52 kg 17.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m znak 15.
Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
silnice 75km 21.
Adam Seeman
Silniční cyklistika
silnice 75km 17.
Anna Růžičková
Silniční cyklistika
silnice 50km 25.
Karolína Podlahová
Atletika
skok o tyči 8.
Adam Kopecký
Judo
- 73 kg
Kamila Javorková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 15.
Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
silnice 50km 4.
Terezie Kinterová
Plavání
200 m volný způsob 35.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
bradla 50.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
prostná 60.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
kladina 57.
Jakub Holec
Atletika
400 m 13.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
přeskok 41.
Kamila Javorková
Plavání
200 m volný způsob 31.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
kladina 24.
Terezie Kinterová
Plavání
100 m motýlek 36.
Vojtěch Matula
Plavání
200 m znak 12.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
kladina 51.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
prostná 58.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 56.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
přeskok 49.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
bradla 59.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m motýlek 37.
 (ženy)
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Linda Klimovičová
Tenis
dvouhra 9.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 50.
Jan Doležálek
Atletika
hod kladivem DNF/NM
Antonín Dvořáček
Judo
- 60 kg 9.
Katrin Brzyszkowská
Atletika
hod diskem 10.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
prostná 73.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
bradla 60.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
přeskok 52.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 51.
Pavla Štoudková
Atletika
800 m 8.
Jakub Bursa
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 5.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
prostná 62.
Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 18.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix 15.
Tomáš Chocholatý
Plavání
1500 m volný způsob 17.
Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 31.
Clementina Fraňková
Plavání
200 m prsa 26.
František Doubek
Atletika
desetiboj 4.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 62.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
hrazda 56.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
přeskok 66.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 62.
Terezie Kinterová
Plavání
400 m volný způsob 20.
Katrin Brzyszkowská
Atletika
vrh koulí 4.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
bradla 44.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kruhy 60.
Eva Kubíčková
Atletika
100 m 8.
Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký (Finále) 9.
Šimčík Jakub
Zápas
volný styl do 65 kg 17.
Kamila Javorková
Plavání
400 m volný způsob 24.
Vojtěch Matula
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 7.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
hrazda 22.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
přeskok 64.
Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 23.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 27.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
bradla 37.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kruhy 46.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
prostná 50.
Adam Seeman
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 60.
Anna Růžičková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 19.
Jana Přibylová
Plavání
200 m prsa 13.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kruhy 73.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
hrazda 53.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
prostná 78.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
přeskok 78.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 55.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 71.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
bradla 70.
Daniel Mráz
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 66.
Kamila Javorková
Plavání
100 m volný způsob 30.
Terezie Kinterová
Plavání
200 m motýlek 16.
Clementina Fraňková
Plavání
400 m individuální polohový závod 16.
Jakub Bursa
Plavání
100 m znak 13.
Vojtěch Matula
Plavání
100 m znak 12.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m volný způsob 37.
Michal Zelenka
Zápas
řecko-římský styl do 60 kg (1. kolo) 23.
Kamila Javorková
Plavání
400 m individuální polohový závod 18.
Tomáš Chocholatý
Plavání
400 m volný způsob 24.