Baku 2015 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
2
Lukáš Krpálek
Judo
- 100 kg
2
 (ženy)
Stolní tenis
týmy
3
Petr Vakoč
Silniční cyklistika
silniční závod
3
Plážový volejbal
turnaj
3
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 200m
3
Aneta Hladíková
BMX
závod
3
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 1000m 4.
Skoky na trampolíně
dvojice 4.
Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob 4.
Ondřej Cink
Horská kola
závod 5.
Veronika Mišková
kata
kata 5.
Petr Koukal
Badminton
dvouhra 5.
 (muži)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 5.
Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet 5.
Plážový volejbal
turnaj 5.
Badminton
smíšená čtyřhra 5.
Lukáš Trefil
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m 6.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 6.
Sportovní střelba
skeet mix 6.
Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Adéla Hanzlíčková
Zápas
volný styl do 63 kg 7.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 7.
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob 8.
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 8.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 8.
Filip Šváb
Rychlostní kanoistika
K1 200 m 8.
Marek Osina
Plavání
400 m individuální polohový závod 8.
Marek Osina
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 8.
Romana Labounková
BMX
závod 8.
Kristina Gavnholt
Badminton
dvouhra 9.
Daniel Táborský
Box
super těžká váha (+91kg) 9.
Plážový volejbal
turnaj 9.
 (muži)
Stolní tenis
týmy 9.
Tomáš Franta
Plavání
200 m znak 9.
Tomáš Franta
Plavání
100 m znak 9.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta 9.
Martina Schmoranzová
Box
do 64 kg 9.
Plážový volejbal
turnaj 9.
 (ženy)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 9.
Badminton
čtyřhra 9.
Badminton
čtyřhra 9.
Tereza Vlk Huříková
Horská kola
závod 10.
Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika
K1 5000 m 11.
Tomáš Franta
Plavání
50 m znak 11.
Petra Trdličková
Sportovní střelba
sportovní pistole 11.
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret 11.
Edita Chrápavá
Plavání
100 m motýlek 11.
Josef Moser
Plavání
100 m volný způsob 12.
Dominika Geržová
Plavání
100 m motýlek 12.
 (ženy)
Rychlostní kanoistika
K4 500 m 12.
Pavel Powada
Zápas
řecko-římský styl do 80 kg 12.
Lenka Hocková
Zápas
volný styl do 53 kg 12.
Barbora Průdková
Horská kola
závod 13.
Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob 13.
Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 13.
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 13.
Marek Osina
Plavání
50 m znak 14.
Gabriela Etrichová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 15.
Synchronizované plavání
dueta 15.
Barbora Janíčková
Plavání
50 m znak 15.
Barbora Janíčková
Plavání
50 m motýlek 15.
Anna-Marie Benešová
Plavání
400 m volný způsob 15.
Anna-Marie Benešová
Plavání
800 m volný způsob 15.
Naim Ashhab
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivců 15.
Jindřich Dubový
Sportovní střelba
pistole 50 m 16.
Michal Novák
Zápas
řecko-římský styl do 59 kg 16.
Martin Pelc
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivců 16.
Libuše Jahodová
Sportovní střelba
skeet 16.
Jakub Březina
Plavání
50 m prsa 16.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet 16.
Marie Vlasáková
Synchronizované plavání
jednotlivci 17.
Vít Král
Box
střední váha (69 - 75 kg) 17.
Sportovní střelba
10m vzduchová pistole smíšený tým 17.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 17.
David Hošek
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 17.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 17.
Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 18.
Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 18.
Michaela Mlezivová
Rychlostní kanoistika
K1 200 m 18.
Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 85 kg 18.
Edita Chrápavá
Plavání
200 m motýlek 19.
Tomáš Sobecký
Zápas
řecko-římský styl do 71 kg 19.
Petr Novák
Zápas
řecko-římský styl do 75 kg 19.
Marek Osina
Plavání
100 m znak 19.
Josef Moser
Plavání
50 m volný způsob 20.
Vratislav Chotaš
Zápas
volný styl do 86 kg 21.
Petra Kuříková
Triatlon
individuální závod 21.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 22.
František Linduška
Triatlon
individuální závod 22.
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap 22.
Daniel Turek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 22.
Edita Chrápavá
Plavání
50 m prsa 24.
Tereza Přibáňová
Sportovní střelba
sportovní pistole 24.
Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 25.
Dominika Geržová
Plavání
50 m motýlek 26.
Barbora Janíčková
Plavání
100 m motýlek 26.
Ondřej Rozsypal
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 26.
Matouš Morbitzer
Zápas
řecko-římský styl do 66 kg 26.
Zuzana Neckářová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 27.
Edita Chrápavá
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 28.
Andrea Bímová
Šerm
fleret 28.
Michaela Trnková
Plavání
100 m znak 29.
Michaela Trnková
Plavání
200 m znak 29.
Jitka Šimáková
Triatlon
individuální závod 30.
Josef Černý
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 31.
Michaela Trnková
Plavání
50 m znak 31.
Tomáš Svoboda
Triatlon
individuální závod 33.
Dominika Geržová
Plavání
50 m volný způsob 33.
Edita Chrápavá
Plavání
50 m motýlek 34.
Jakub Březina
Plavání
100 m prsa 35.
Klára Hanzlíková
Šerm
šavle 35.
František Kubínek
Triatlon
individuální závod 39.
Barbora Průdková
Silniční cyklistika
silniční závod 39.
David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 40.
Veronika Cenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 41.
Anna-Mária Kányai
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 43.
Anna-Marie Benešová
Plavání
200 m volný způsob 45.
Daniel Turek
Silniční cyklistika
silniční závod 51.
Josef Černý
Silniční cyklistika
silniční závod 53.
Daniel Radovesnický
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 55.
Iveta Vacenovská
Stolní tenis
dvouhra 2. kolo
Michal Horák
Judo
+ 100 kg 1. kolo
Renata Štrbíková
Stolní tenis
dvouhra 3. kolo
Pavel Petřikov
Judo
- 60 kg osmifinále
Jan Švub
BMX
závod kvalifikace
Dmitrij Prokopcov
Stolní tenis
dvouhra 2. kolo
Jaromír Musil
Judo
- 81 kg 2. kolo
Michal Schlegel
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Alois Kaňkovský
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Alena Eiglová
Judo
- 70 kg 1. kolo
Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončil
David Klammert
Judo
- 90 kg 1. kolo
Alexandr Jurečka
Judo
- 90 kg 1. kolo
Petra Fialová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončila
Jakub Ječmínek
Judo
- 73 kg 2. kolo
Tomáš Konečný
Stolní tenis
dvouhra 1. kolo
Jaromír Ježek
Judo
- 73 kg osmifinále