Antverpy 1920 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů
3
Tenis
smíšená čtyřhra
3
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 4.
Václav Vohralík
Atletika
1500 m 4.
Ludvík Wágner
Vzpírání
do 60 kg 5.
Josef Beránek
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 6.
 (muži)
Šerm
tým šavle 8.
Jaroslav Dvořák
Vzpírání
do 82,5 kg 8.
 (muži)
Sportovní střelba
armádní puška vleže 300 a 600 m družstva 8.
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev 9.
Tenis
čtyřhra 9.
Tenis
čtyřhra 9.
Tenis
čtyřhra 9.
 (muži)
Sportovní střelba
armádní puška vleže 300 m družstva 10.
 (muži)
Sportovní střelba
armádní puška vleže 600 m družstva 11.
 (muži)
Sportovní střelba
armádní puška vstoje družstva 14.
 (muži)
Sportovní střelba
libovolná puška družstva 14.
Ladislav Žemla
Tenis
dvouhra 17.
Karel Ardelt
Tenis
dvouhra 17.
Jaroslav Just
Tenis
dvouhra 32.
Otto Woffek
Tenis
dvouhra 32.
Josef Procházka
Silniční cyklistika
silniční závod 34.
Ladislav Janoušek
Silniční cyklistika
silniční závod 36.
František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod 39.
Bohumil Rameš
Silniční cyklistika
silniční závod 40.
František Kiehlmann
Atletika
400 m překážek rozběh
Otto Vydra
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
Josef Šlehofer
Atletika
3000 m chůze kvalifikace
Gustav Zinke
Veslování
skif (1x) rozjížďka
Josef Šlehofer
Atletika
10 km chůze kvalifikace
Alois Kopecký
Atletika
hod diskem kvalifikace
František Hoplíček
Atletika
hod diskem kvalifikace
František Šretr
Atletika
skok daleký kvalifikace
František Stejskal
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Eduard Stibor
Plavání
200 m prsa rozplavba
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem rozjížďka
 (muži)
Veslování
osma (8+) rozjížďka
František Procházka
Sportovní střelba
libovolná pistole nedokončil
Václav Bucháček
Plavání
100 m volný způsob semifinále
Alois Hrašek
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
Alois Hrašek
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Emanuel Prüll
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
František Marek
Atletika
110 m překážek rozběh
Eduard Stibor
Plavání
400 m prsa rozplavba
František Kopřiva
Zápas
volný styl 67 kg 2. kolo
Josef Huml
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 2. kolo
František Kocián
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo
Jan Kraus
Zápas
řecko-římský styl nad 82 kg 1. kolo
Josef Struna
Zápas
řecko-římský styl nad 82 kg 1. kolo
Zdeněk Vávra
Šerm
kord 1. kolo
Adolf Reich
Atletika
110 m překážek rozběh
Vojtěch Plzák
Atletika
200 m meziběh
František Marek
Atletika
400 m překážek rozběh
Vilém Tvrzský
Šerm
šavle 1. kolo
Karel Halík
Zápas
volný styl 67 kg 2. kolo
Jaroslav Tuček
Šerm
šavle 1. kolo
 (muži)
Fotbal
turnaj diskvalifikováni
 (muži)
Šerm
tým kord 1. kolo
Josef Jungmann
Šerm
fleret 1. kolo
Josef Jungmann
Šerm
kord 2. kolo
Jan Černohorský
Šerm
kord 1. kolo
František Dvořák
Šerm
fleret 1. kolo
 (muži)
Šerm
tým fleret 1. kolo
 (muži)
Vodní pólo
muži 1. kolo
Josef Javůrek
Šerm
fleret 1. kolo
Josef Javůrek
Šerm
kord 1. kolo
Josef Javůrek
Šerm
šavle 2. kolo
Antonín Mikala
Šerm
fleret 1. kolo
Vilém Tvrzský
Šerm
fleret 2. kolo
Karel Pacák
Atletika
5000 m rozběh
Otakar Švorčík
Šerm
kord 2. kolo
Jan Balej
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 3. kolo
Karel Přibyl
Atletika
800 m rozběh
Karel Přibyl
Atletika
400 m rozběh
František Řezáč
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 1. kolo
František Tázler
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo
Vojtěch Plzák
Atletika
100 m rozběh
Eduard Hašek
Atletika
100 m rozběh
Eduard Hašek
Atletika
desetiboj nedokončil
Karel Frankenstein
Atletika
800 m rozběh
Karel Frankenstein
Atletika
400 m rozběh
Jaroslav Procházka
Atletika
800 m rozběh
Josef Teplý
Atletika
800 m rozběh
Karel Pacák
Atletika
10 000 m rozběh
Zdeněk Vávra
Šerm
šavle 1. kolo