Tokio 2020 - Kompletní výsledky

athlete sport discipline location
Jiří Prskavec
Vodní slalom
K1 Kvalifikován
Simona Kubová
Plavání
100 m znak Kvalifikována na jméno
Tomáš Bábek
Dráhová cyklistika
sprint týmů Vybojoval místo
Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob Kvalifikován na jméno
Josef Dostál
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m Vybojoval místo
Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob Kvalifikována na jméno
Team
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m Vybojoval místo
Team
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m Vybojoval místo
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem Kvalifikován na jméno
Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m Vybojoval místo
Nikola Ogrodníková
Atletika
hod oštěpem Kvalifikována na jméno
Team
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m Vybojoval místo
Team
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m Vybojoval místo
Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí Kvalifikován na jméno
Lukáš Rohan
Vodní slalom
C1 Kvalifikován
Zuzana Hejnová
Atletika
400 m Kvalifikována na jméno
Kateřina Minařík Kudějová
Vodní slalom
K1 Kvalifikována
Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců Kvalifikována na jméno
Tereza Fišerová
Vodní slalom
C1 Kvalifikována
Adam Ondra
Sportovní lezení
kombinace boulderingu, lezení na rychlost a obtížnost Kvalifikován na jméno
Martin Vlach
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců Vybojoval místo
Ondřej Synek
Veslování
skif (1x) Vybojoval místo
Team
Veslování
dvojskif (2x) Vybojovala místo
Team
Veslování
dvojskif (2x) Vybojovala místo
Nikola Šarounová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška Vybojovala místo
Filip Nepejchal
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 Vybojoval místo
Petr Nymburský
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 Vybojoval místo
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet Vybojoval místo
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap Vybojoval místo
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap Vybojoval místo
Barbora Šumová
Sportovní střelba
skeet Vybojovala místo
Karel Lavický
Jachting
RS:X - Windsurfer Vybojoval místo
Nikola Nosková
Silniční cyklistika
silniční závod Vybojovala místo
Miroslav Trunda
Všestrannost
soutěž jednotlivců Vybojoval místo
Miloslav Příhoda
Všestrannost
soutěž jednotlivců Vybojoval místo
Anna Kolářová
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob Vybojovala místo
Anika Apostalon
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob Vybojovala místo
Lubomír Jančařík
Stolní tenis
dvouhra Kvalifikován na jméno
Tereza Ďurdiaková
Atletika
20 km chůze Kvalifikována na jméno
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret Kvalifikován na jméno
Marcela Joglová
Atletika
maraton Vybojovala místo
Pavel Širuček
Stolní tenis
dvouhra Kvalifikován na jméno
Jakub Jurka
Šerm
kord Kvalifikován na jméno
Artur Omarov
Zápas
řecko-římský styl do 97 kg Vybojoval místo
Team
Veslování
dvojskif (2x) Vybojoval místo
Team
Veslování
dvojskif (2x) Vybojoval místo
Team
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) Vybojoval místo
Team
Veslování
dvojskif lehkých vah (2x) Vybojoval místo
David Hrčkulák
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška Vybojoval místo
Tereza Hrochová
Atletika
maraton Vybojovala místo
Jan Čejka
Plavání
200 m znak Kvalifikován na jméno
Jan Šefl
Plavání
100 m motýlek Kvalifikován na jméno
Eva Vrabcová Nývltová
Atletika
maraton Vybojovala místo
Hana Matelová
Stolní tenis
dvouhra Kvalifikována na jméno
Ondřej Cink
Horská kola
závod Vybojoval místo
Jitka Čábelická
Horská kola
závod Vybojovala místo
Lukáš Gdula
Atletika
50 km chůze Kvalifikován na jméno
Vít Hlaváč
Atletika
50 km chůze Kvalifikován na jméno
Jiří Orság
Vzpírání
nad 105 kg Kvalifikován na jméno
Jan Kuf
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců Vybojoval místo
Petra Kuříková
Triatlon
individuální závod Kvalifikována na jméno
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod Kvalifikována na jméno
Team
Plážový volejbal
turnaj Vybojovala místo
Team
Plážový volejbal
turnaj Vybojovala místo
Team
Plážový volejbal
turnaj Vybojoval místo
Team
Plážový volejbal
turnaj Vybojoval místo
Kristýna Horská
Plavání
200 m prsa Kvalifikována na jméno