Kompletní výsledky - Atletika

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Tokio 2020 Jan Jirka
Atletika
200 m (Rozběh)
DSQ
Tokio 2020 Pavel Maslák
Atletika
400 m (Závod)
40.
Tokio 2020 Vít Müller
Atletika
400 m překážek (Semifinále)
22.
Tokio 2020
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Rozběh)
15.
Tokio 2020 Jan Tesař
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Rozběh)
DNS
Tokio 2020 Matěj Krsek
Atletika
štafeta 4 x 400 m (Rozběh)
DNS
Tokio 2020 Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí
17.
Tokio 2020 Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem (Finále)
3
Tokio 2020 Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem (Finále)
2
Tokio 2020 Jiří Sýkora
Atletika
desetiboj (Závod)
17.
Tokio 2020 Adam Sebastian Helcelet
Atletika
desetiboj (Závod)
16.
Tokio 2020 Lukáš Gdula
Atletika
50 km chůze (Závod)
46.
Tokio 2020 Vít Hlaváč
Atletika
50 km chůze (Závod)
43.
Tokio 2020 Lada Vondrová
Atletika
400 m (Semifinále)
23.
Tokio 2020 Barbora Malíková
Atletika
400 m (Závod)
34.
Tokio 2020 Kristiina Mäki
Atletika
1500 m (Finále)
13.
Tokio 2020 Diana Mezuliáníková
Atletika
1500 m (Semifinále)
17.
Tokio 2020 Simona Vrzalová
Atletika
1500 m (Závod)
41.
Tokio 2020 Romana Maláčová
Atletika
skok o tyči (Kvalifikace)
23.
Tokio 2020 Markéta Červenková
Atletika
vrh koulí (Kvalifikace)
24.
Tokio 2020 Irena Gillarová
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace)
19.
Tokio 2020 Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace)
14.
Tokio 2020 Nikola Ogrodníková
Atletika
hod oštěpem (Kvalifikace)
16.
Tokio 2020 Tereza Ďurdiaková
Atletika
20 km chůze (Závod)
30.
Tokio 2020 Marcela Joglová
Atletika
maraton
Nominována
Tokio 2020 Tereza Hrochová
Atletika
maraton (Závod)
58.
Tokio 2020 Eva Vrabcová Nývltová
Atletika
maraton (Závod)
DNF
Baku 2019 Tadeáš Plaček
Atletika
400 m
5.
Baku 2019 Jakub Holec
Atletika
400 m
13.
Baku 2019 Jakub Davidík
Atletika
800 m
1
Baku 2019 Tomáš Oberndorfer
Atletika
110 m překážek
2
Baku 2019 Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký (Finále)
9.
Baku 2019 Jan Doležálek
Atletika
hod kladivem
DNF/NM
Baku 2019 František Doubek
Atletika
desetiboj
4.
Baku 2019 Eva Kubíčková
Atletika
100 m
8.
Baku 2019 Barbora Šplechtnová
Atletika
200 m
7.
Baku 2019 Pavla Štoudková
Atletika
800 m
8.
Baku 2019 Karolína Sasynová
Atletika
1500 m
6.
Baku 2019 Tereza Babická
Atletika
100 m překážek
18.
Baku 2019 Klára Krejčiříková
Atletika
skok vysoký
6.
Baku 2019 Karolína Podlahová
Atletika
skok o tyči
8.
Baku 2019 Daniela Volná
Atletika
skok daleký
9.
Baku 2019 Katrin Brzyszkowská
Atletika
vrh koulí
4.
Baku 2019 Katrin Brzyszkowská
Atletika
hod diskem
10.
Baku 2019 Petra Sičaková
Atletika
hod oštěpem
7.
Baku 2019 Klára Bažoutová
Atletika
sedmiboj
13.
Baku 2019
Atletika
stíhací štafeta
16.
Baku 2019
Atletika
stíhací štafeta
11.
Baku 2019 Veronika Hynková
Atletika
2000 m překážek
11.
Baku 2019 Michal Hanyk
Atletika
2000 m překážek
12.
Minsk 2019 Zdeněk Stromšík
Atletika
100 m
4.
Minsk 2019 David Ryba
Atletika
110 m překážek
9.
Minsk 2019 Martin Heindl
Atletika
skok vysoký
16.
Minsk 2019 Marcela Pírková
Atletika
100 m
11.
Minsk 2019 Helena Jiranová
Atletika
100 m překážek
12.
Minsk 2019 Anna Křížková
Atletika
skok daleký
15.
Minsk 2019 Nikola Ogrodníková
Atletika
hod oštěpem
6.
Minsk 2019
Atletika
štafeta 4 x 400 m
2
Minsk 2019
Atletika
družstva
2
Minsk 2019
Atletika
družstva
4.
Buenos Aires 2018 Tadeáš Formánek
Atletika
100 m
17.
Buenos Aires 2018 Jakub Davidík
Atletika
800 m
14.
Buenos Aires 2018 Jiří Pechar
Atletika
110 m překážek
11.
Buenos Aires 2018 Martin Florián
Atletika
hod oštěpem
3
Buenos Aires 2018 Tereza Marková
Atletika
100 m
17.
Buenos Aires 2018 Barbora Šplechtnová
Atletika
200 m
4.
Buenos Aires 2018 Barbora Malíková
Atletika
400 m
1
Buenos Aires 2018 Denisa Folková
Atletika
800 m
9.
Buenos Aires 2018 Kristýna Korelová
Atletika
400 m překážek
8.
Buenos Aires 2018 Bára Sajdoková
Atletika
skok vysoký
5.
Buenos Aires 2018 Veronika Šebáková
Atletika
skok o tyči
6.
Buenos Aires 2018 Linda Suchá
Atletika
skok daleký
6.
Buenos Aires 2018 Ivana Koktavá
Atletika
hod oštěpem
13.
Buenos Aires 2018 Ondřej Hodboď
Atletika
2000 m steeplechase
9.
Buenos Aires 2018 Ondřej Hodboď
Atletika
přespolní běh
43.
Győr 2017 Tobiáš Dvorský
Atletika
100 m
10.
Győr 2017 Tobiáš Dvorský
Atletika
200 m
6.
Győr 2017 Jakub Davidík
Atletika
800 m
3
Győr 2017 Marek Strnad
Atletika
1500 m
8.
Győr 2017 Jiří Pechar
Atletika
110 m překážek
6.
Győr 2017
Atletika
štafeta 4 x 100 m
DNF
Győr 2017 Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký
8.
Győr 2017 Jakub Kunt
Atletika
trojskok
8.
Győr 2017 Dominik Král
Atletika
hod kladivem
8.
Győr 2017 Hana Bumbálková
Atletika
100 m
10.
Győr 2017 Barbora Malíková
Atletika
400 m
2
Győr 2017 Sára Zámečníková
Atletika
100 m překážek
4.
Győr 2017 Kristýna Korelová
Atletika
400 m překážek
4.
Győr 2017
Atletika
štafeta 4 x 100 m (Semifinále)
9.
Győr 2017 Bára Sajdoková
Atletika
skok vysoký
9.
Győr 2017 Tereza Janíková
Atletika
skok o tyči
9.
Győr 2017 Barbora Hůlková
Atletika
skok daleký
13.
Győr 2017 Kateřina Zábojníková
Atletika
hod oštěpem
14.
Győr 2017 Veronika Piklová
Atletika
2000 m steeplechase
6.
Rio 2016 Pavel Maslák
Atletika
400 m
16.
Rio 2016 Jakub Holuša
Atletika
1500 m
18.
Rio 2016 Petr Svoboda
Atletika
110 m překážek
18.
Rio 2016 Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký
14.
Rio 2016 Michal Balner
Atletika
skok o tyči
7.
Rio 2016 Jan Kudlička
Atletika
skok o tyči
4.
Rio 2016 Radek Juška
Atletika
skok daleký
13.
Rio 2016 Tomáš Staněk
Atletika
vrh koulí
20.
Rio 2016 Lukáš Melich
Atletika
hod kladivem
15.
Rio 2016 Petr Frydrych
Atletika
hod oštěpem
12.
Rio 2016 Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem
8.
Rio 2016 Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem
7.
Rio 2016 Jiří Sýkora
Atletika
desetiboj
25.
Rio 2016 Adam Sebastian Helcelet
Atletika
desetiboj
12.
Rio 2016 Lukáš Gdula
Atletika
50 km chůze
diskvalifikován
Rio 2016 Denisa Helceletová
Atletika
400 m překážek
24.
Rio 2016 Zuzana Hejnová
Atletika
400 m překážek
4.
Rio 2016 Michaela Hrubá
Atletika
skok vysoký
18.
Rio 2016 Romana Maláčová
Atletika
skok o tyči
24.
Rio 2016 Jiřina Kudličková
Atletika
skok o tyči
19.
Rio 2016 Kateřina Šafránková
Atletika
hod kladivem
17.
Rio 2016 Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem
3
Rio 2016 Kateřina Cachová
Atletika
sedmiboj
24.
Rio 2016 Eliška Klučinová
Atletika
sedmiboj
22.
Rio 2016 Anežka Drahotová
Atletika
20 km chůze
10.
Rio 2016 Eva Vrabcová Nývltová
Atletika
maraton
26.
Tbilisi 2015 Štěpán Hampl
Atletika
100 m
4.
Tbilisi 2015 Matěj Krsek
Atletika
200 m
2
Tbilisi 2015 Matěj Osička
Atletika
800 m
17.
Tbilisi 2015 Karel Kulíšek
Atletika
1500 m
17.
Tbilisi 2015 Vilém Stráský
Atletika
skok daleký
12.
Tbilisi 2015 Tadeáš Buzek
Atletika
hod oštěpem
9.
Tbilisi 2015 Anna Kerbachová
Atletika
100 m (Finále)
6.
Tbilisi 2015 Anna Kerbachová
Atletika
200 m (Finále)
2
Tbilisi 2015 Michaela Červínová
Atletika
800 m
7.
Tbilisi 2015 Barbora Veselá
Atletika
400 m překážek
5.
Tbilisi 2015 Jana Novotná
Atletika
skok vysoký (Finále)
7.
Tbilisi 2015 Amálie Švabíková
Atletika
skok o tyči
3
Tbilisi 2015 Jana Novotná
Atletika
skok daleký (Finále)
4.
Tbilisi 2015 Tereza Hromadníková
Atletika
trojskok
8.
Tbilisi 2015 Kateřina Skypalová
Atletika
hod kladivem
13.
Tbilisi 2015 David Foller
Atletika
2000 m steeplechase
11.
Nanking 2014 Veronika Paličková
Atletika
100 m
13.
Nanking 2014 Tereza Vokálová
Atletika
400 m překážek
4.
Nanking 2014 Michaela Hrubá
Atletika
skok vysoký
3
Nanking 2014 Zuzana Pražáková
Atletika
skok o tyči
8.
Nanking 2014 Lada Cermanová
Atletika
vrh koulí
8.
Nanking 2014 Lucie Staňková
Atletika
hod kladivem
14.
Nanking 2014 Michaela Hrubá
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Finále)
3
Nanking 2014 Zuzana Pražáková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace)
32.
Nanking 2014 Lucie Staňková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace)
28.
Nanking 2014 Tereza Vokálová
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace)
25.
Nanking 2014 Lada Cermanová
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace)
24.
Nanking 2014 Veronika Paličková
Atletika
štafeta 8 x 100 m (Kvalifikace)
20.
Londýn 2012 Pavel Maslák
Atletika
200 m
27.
Londýn 2012 Pavel Maslák
Atletika
400 m
12.
Londýn 2012 Jakub Holuša
Atletika
800 m
28.
Londýn 2012 Josef Prorok
Atletika
400 m překážek
35.
Londýn 2012 Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký
21.
Londýn 2012 Jan Kudlička
Atletika
skok o tyči
7.
Londýn 2012 Roman Novotný
Atletika
skok daleký
38.
Londýn 2012 Štěpán Wagner
Atletika
skok daleký
30.
Londýn 2012 Antonín Žalský
Atletika
vrh koulí
23.
Londýn 2012 Lukáš Melich
Atletika
hod kladivem
6.
Londýn 2012 Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem
3
Londýn 2012 Petr Frydrych
Atletika
hod oštěpem
34.
Londýn 2012 Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem
25.
Londýn 2012 Roman Šebrle
Atletika
desetiboj
nedokončil
Londýn 2012 Jan Kreisinger
Atletika
maraton
67.
Londýn 2012 Kateřina Čechová
Atletika
100 m
37.
Londýn 2012 Lenka Masná
Atletika
800 m
29.
Londýn 2012 Tereza Čapková
Atletika
1500 m
29.
Londýn 2012 Lucie Martincová
Atletika
100 m překážek
11.
Londýn 2012 Zuzana Hejnová
Atletika
400 m překážek
3
Londýn 2012 Denisa Helceletová
Atletika
400 m překážek
7.
Londýn 2012
Atletika
štafeta 4 x 400 m
7.
Londýn 2012 Oldřiška Marešová
Atletika
skok vysoký
29.
Londýn 2012 Jiřina Kudličková
Atletika
skok o tyči
6.
Londýn 2012 Věra Cechlová Pospíšilová
Atletika
hod diskem
34.
Londýn 2012 Kateřina Šafránková
Atletika
hod kladivem
31.
Londýn 2012 Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem
1
Londýn 2012 Jarmila Klimešová
Atletika
hod oštěpem
14.
Londýn 2012 Eliška Klučinová
Atletika
sedmiboj
16.
Londýn 2012 Lucie Pelantová
Atletika
20 km chůze
35.
Londýn 2012 Ivana Sekyrová
Atletika
maraton
67.
Singapur 2010 Zdeněk Stromšík
Atletika
100 m
19.
Singapur 2010 Václav Sedlák
Atletika
110 m překážek
7.
Singapur 2010 Ondřej Honka
Atletika
skok o tyči
12.
Singapur 2010 Jaromír Mazgal
Atletika
hod diskem
3
Singapur 2010 Jaromír Pumr
Atletika
hod kladivem
13.
Singapur 2010 Jana Sotáková
Atletika
100 m překážek
8.
Singapur 2010 Nikola Řehounková
Atletika
400 m překážek
10.
Peking 2008 Lukáš Milo
Atletika
100 m
46.
Peking 2008 Jiří Vojtík
Atletika
200 m
41.
Peking 2008 Rudolf Götz
Atletika
400 m
42.
Peking 2008 Jakub Holuša
Atletika
800 m
41.
Peking 2008 Stanislav Sajdok
Atletika
110 m překážek
34.
Peking 2008 Petr Svoboda
Atletika
110 m překážek
14.
Peking 2008 Tomáš Janků
Atletika
skok vysoký
7.
Peking 2008 Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký
6.
Peking 2008 Štěpán Janáček
Atletika
skok o tyči
30.
Peking 2008 Jan Kudlička
Atletika
skok o tyči
10.
Peking 2008 Roman Novotný
Atletika
skok daleký
7.
Peking 2008 Petr Stehlík
Atletika
vrh koulí
28.
Peking 2008 Jan Marcell
Atletika
hod diskem
28.
Peking 2008 Lukáš Melich
Atletika
hod kladivem
27.
Peking 2008 Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem
12.
Peking 2008 Roman Šebrle
Atletika
desetiboj
5.
Peking 2008 Roman Bílek
Atletika
50 km chůze
45.
Peking 2008 Lucie Martincová
Atletika
100 m překážek
25.
Peking 2008 Zuzana Hejnová
Atletika
400 m překážek
7.
Peking 2008 Romana Dubnova
Atletika
skok vysoký
12.
Peking 2008 Iva Straková
Atletika
skok vysoký
9.
Peking 2008 Kateřina Janků
Atletika
skok o tyči
neklasifikována
Peking 2008 Denisa Helceletová
Atletika
skok daleký
20.
Peking 2008 Martina Šestáková
Atletika
trojskok
kvalifikace
Peking 2008 Věra Cechlová Pospíšilová
Atletika
hod diskem
4.
Peking 2008 Lenka Valešová
Atletika
hod kladivem
26.
Peking 2008 Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem
1
Peking 2008 Jarmila Klimešová
Atletika
hod oštěpem
21.
Peking 2008 Denisa Helceletová
Atletika
sedmiboj
nedokončila
Peking 2008 Zuzana Schindlerová
Atletika
20 km chůze
26.
Atény 2004 Jiří Vojtík
Atletika
200 m
33.
Atény 2004 Michal Šneberger
Atletika
800 m
47.
Atény 2004 Michal Šneberger
Atletika
1500 m
23.
Atény 2004 Štěpán Tesařík
Atletika
400 m překážek
23.
Atény 2004 Mužík Jiří
Atletika
400 m překážek
14.
Atény 2004 Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký
3
Atény 2004 Tomáš Janků
Atletika
skok vysoký
29.
Atény 2004 Svatoslav Ton
Atletika
skok vysoký
8.
Atény 2004 Štěpán Janáček
Atletika
skok o tyči
28.
Atény 2004 Adam Ptáček
Atletika
skok o tyči
22.
Atény 2004 Antonín Žalský
Atletika
vrh koulí
27.
Atény 2004 Petr Stehlík
Atletika
vrh koulí
12.
Atény 2004 Libor Malina
Atletika
hod diskem
10.
Atény 2004 Vladimír Maška
Atletika
hod kladivem
29.
Atény 2004 Miroslav Guzdek
Atletika
hod oštěpem
23.
Atény 2004 Jan Železný
Atletika
hod oštěpem
9.
Atény 2004 Roman Šebrle
Atletika
desetiboj
1
Atény 2004 Tomáš Dvořák
Atletika
desetiboj
nedokončil
Atény 2004 Jiří Malysa
Atletika
20 km chůze
diskvalifikován
Atény 2004 Róbert Štefko
Atletika
maraton
63.
Atény 2004 Milan Holuša
Atletika
50 km chůze
38.
Atény 2004 Lucie Martincová
Atletika
100 m překážek
30.
Atény 2004 Zuzana Hlavoňová