Peking 2022 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Ester Ledecká
Snowboarding
paralelní obří slalom (Závod)
1
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
5000 m (Závod)
3
Markéta Davidová
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem (Závod) 4.
Ester Ledecká
Alpské lyžování
alpská kombinace (Závod) 4.
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
3000 m (Závod) 4.
Ester Ledecká
Alpské lyžování
Super-G (Závod) 5.
Curling
smíšené dvojice (Turnaj) 6.
Krasobruslení
soutěž družstev (Krátký program) 6.
Markéta Davidová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) 6.
Michal Březina
Krasobruslení
soutěž družstev (Krátký program) 7.
 (smíšené)
Skok na lyžích
soutěž smíšených družstev (Závod) 7.
Anna Fernstädtová
Skeleton
Ženy (Závod) 7.
 (muži)
Severská kombinace
HS 108, 4x5 km (Závod) 7.
 (ženy)
Lední hokej
turnaj ženských týmů (Turnaj) 7.
 (ženy)
Biatlon
4 x 6 km štafeta (Závod) 8.
Eliška Březinová
Krasobruslení
soutěž družstev (Krátký program) 8.
 (smíšené)
Krasobruslení
soutěž družstev (Závod) 8.
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev (Závod) 9.
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů (Turnaj) 9.
 (smíšené)
Saně
týmová štafeta (Závod) 10.
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km (Závod) 12.
 (smíšené)
Biatlon
Smíšená štafeta - 4 x 6 km (Závod) 12.
Martina Dubovská
Alpské lyžování
slalom (Závod) 13.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km (Závod) 13.
Šárka Pančochová
Snowboarding
Big Air (Kvalifikace) 14.
Běh na lyžích
sprint dvojic (Závod) 14.
Tereza Nová
Alpské lyžování
alpská kombinace (Závod) 14.
 (smíšené)
Alpské lyžování
paralelní obří slalom - smíšené týmy (Závod) 14.
Michaela Hrůzová
Short-track
1500 m (Závod) 14.
Boby
Dvojbob (Závod) 15.
Michal Novák
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 15.
Běh na lyžích
sprint dvojic (Závod) 15.
Saně
dvojice (Závod) 16.
Michal Krčmář
Biatlon
10 km sprint (Závod) 16.
Krasobruslení
taneční páry (Závod) 16.
Krasobruslení
sportovní dvojice (Krátký program) 17.
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
3000 m (Závod) 18.
Michal Novák
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně (Závod) 18.
Šárka Pančochová
Snowboarding
U-rampa (Závod) 18.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 18.
Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km (Závod) 18.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom (Závod) 19.
Kateřina Janatová
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 19.
Lucie Charvátová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) 19.
Tereza Beranová
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 20.
Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (Závod) 20.
Eliška Březinová
Krasobruslení
závod žen (Závod) 20.
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
1500 m (Závod) 21.
 (muži)
Boby
Čtyřbob (Závod) 21.
Michal Krčmář
Biatlon
15 km závod s hromadným startem (Závod) 21.
Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (Závod) 21.
Kateřina Janatová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem (Závod) 22.
Zuzana Maděrová
Snowboarding
paralelní obří slalom (Závod) 23.
Nikol Kučerová
Akrobatické lyžování
skicross (Závod) 23.
Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů (Krátký program) 25.
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
500 m (Závod) 25.
Jan Zabystřan
Alpské lyžování
Super-G (Závod) 25.
Luděk Šeller
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 25.
Lucie Charvátová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) 25.
Jan Vytrval
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (Závod) 26.
Šárka Pančochová
Snowboarding
slopestyle (Kvalifikace) 26.
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně (Závod) 26.
Tomáš Portyk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km (Závod) 27.
Nikola Zdráhalová
Rychlobruslení
1000 m (Závod) 27.
Ester Ledecká
Alpské lyžování
sjezd (Závod) 27.
Jessica Jislová
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) 27.
Ondřej Černý
Běh na lyžích
sprint volně (Závod) 27.
Lucie Charvátová
Biatlon
12,5 km závod s hromadným startem (Závod) 28.
Karolína Indráčková
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 28.
Tereza Nová
Alpské lyžování
sjezd (Závod) 28.
Michaela Hrůzová
Short-track
500 m (Závod) 28.
Markéta Davidová
Biatlon
10 km stíhací závod (Závod) 28.
Mikuláš Karlík
Biatlon
10 km sprint (Závod) 28.
Barbora Nováková
Alpské lyžování
sjezd (Závod) 29.
Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km (Závod) 29.
Ondřej Pažout
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km (Závod) 29.
Čestmír Kožíšek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 29.
Petra Nováková
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod) 30.
Lukáš Daněk
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km (Závod) 30.
Petra Nováková
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně (Závod) 30.
Michael Lejsek
Saně
jednotlivci muži (Závod) 30.
Anna Čežíková
Saně
jednotlivkyně ženy (Závod) 30.
Anežka Indráčková
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 30.
Mikuláš Karlík
Biatlon
20 km individuální závod (Závod) 31.
Jessica Jislová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) 31.
Adam Fellner
Běh na lyžích
15 km klasicky (Závod) 31.
Gabriela Capová
Alpské lyžování
slalom (Závod) 32.
Jan Pechoušek
Běh na lyžích
sprint volně (Kvalifikace) 33.
Tereza Nová
Alpské lyžování
Super-G (Závod) 33.
Klára Ulrichová
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (1. kolo) 33.
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
sprint volně (Kvalifikace) 33.
Kateřina Janatová
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod) 34.
Tereza Voborníková
Biatlon
15 km individuální závod (Závod) 34.
Michal Krčmář
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod) 34.
Lucie Charvátová
Biatlon
10 km stíhací závod (Závod) 34.
Jessica Jislová
Biatlon
10 km stíhací závod (Závod) 35.
Barbora Nováková
Alpské lyžování
Super-G (Závod) 36.
Petr Knop
Běh na lyžích
30 km volně (Závod) 37.
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem (Závod) 41.
Markéta Davidová
Biatlon
7,5 km sprint (Závod) 41.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod (Závod) 41.
Čestmír Kožíšek
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod (Závod) 42.
Petra Hynčicová
Běh na lyžích
10 km klasicky (Závod) 42.
Adam Fellner
Běh na lyžích
30 km volně (Závod) 42.
Mikuláš Karlík
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod) 42.
Adam Václavík
Biatlon
12,5 km stíhací závod (Závod) 44.
Zuzana Holíková
Běh na lyžích
sprint volně (Kvalifikace) 44.
Petr Knop
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně (Závod) 44.
Adam Fellner
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně (Závod) 46.