Győr 2017
Evropský olympijský festival mládeže
získané medaile
Počet zlatých medailí
7
Počet stříbrných medailí
12
Počet bronzových medailí
14
datum konání
23. 07. 2017 - 29. 07. 2017
celková účast
2500 sportovců
česká účast
počet sportů / disciplín
10 / -
oficiální web
fotobanka

Zlaté medaile

Stříbrné medaile

Bronzové medaile

umístění do 10. místa

Jan Čejka
Plavání
100 m znak
Kristýna Korelová
Atletika
400 m překážek
Sára Zámečníková
Atletika
100 m překážek
Tým
Volejbal
turnaj
Tým
Volejbal
turnaj
Tým
Volejbal
turnaj
Tým
Volejbal
turnaj
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m
Hana Bumbálková
Atletika
100 m
Tým
Volejbal
turnaj
Tým
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Jan Čejka
Plavání
200 m znak
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
přeskok
Dominka Ponížilová
Sportovní gymnastika
přeskok
Renata Zachová
Judo
- 57 kg
Mikuláš Meško
Judo
od 73 kg
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 - 200m mix
Jan Čejka
Plavání
200 m znak
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa
Tobiáš Dvorský
Atletika
200 m
Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek
Jiří Pechar
Atletika
110 m překážek
Veronika Piklová
Atletika
2000 m steeplechase
Tým
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Sebastian Luňák
Plavání
200 m motýlek
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů
Tým
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta
Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa
Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa
Jakub Kučera
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
Dominik Král
Atletika
hod kladivem
Jakub Kunt
Atletika
trojskok
Marek Strnad
Atletika
1500 m
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa
Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa
Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 - 500m dívky
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 200 m
Tým
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Tým
Atletika
štafeta 4 x 100 m
Tereza Janíková
Atletika
skok o tyči
Bára Sajdoková
Atletika
skok vysoký
Martin Krumich
Tenis
dvouhra
Martin Krumich
Tenis
dvouhra
Tým
Tenis
čtyřhra
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix
Zuzana Janiczková
Judo
- 52 kg
Radek Rýpar
Judo
do 55 kg
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix
Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob
Lýdie Štěpánková
Plavání
200 m prsa
Tým
Tenis
čtyřhra
Martin Krumich
Tenis
dvouhra
Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob
Hana Bumbálková
Atletika
100 m
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix
Tobiáš Dvorský
Atletika
100 m

O Hrách

Sedm bronzových a jednu stříbrnou medaili přivezli mladí čeští olympionici z Evropského olympijského festivalu mládeže (EYOF) v maďarském Györu, kde soutěžili sportovci ve věku 14 až 18 let. Češi získali o jeden cenný kov více než na posledním letním festivalu v Gruzii.