Tokio 1964 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Hans Zdražila
Vzpírání
do 75 kg
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
přeskok
1
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
kladina
1
Jiří Daler
Dráhová cyklistika
stíhací závod
1
Tým
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
Jiří Kormaník
Zápas
volný styl 87 kg
2
Josef Odložil
Atletika
1500 m
2
Tým
Fotbal
turnaj
2
Tým
Volejbal
turnaj
2
Ludvík Daněk
Atletika
hod diskem
2
Tým
Veslování
dvojskif (2x)
3
Lubomír Nácovský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole
3
Tým
Veslování
osma (8+)
3
Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 4.
Petr Kment
Zápas
řecko-římský styl nad 97 kg 4.
Bohumil Kubát
Zápas
volný styl nad 97 kg 4.
Vladimír Kučera
Box
do 64 kg 5.
Zdeněk Otáhal
Vzpírání
67kg 5.
Jiří Pecka
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 5.
Tým
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
kladina 5.
Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 5.
Tým
Veslování
dvojka s kormidelníkem 5.
Tým
Dráhová cyklistika
tandemový sprint 5.
František Poláček
Box
lehká těžká váha (75 - 81 kg) 5.
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
bradla 5.
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 6.
Rudolf Tomášek
Atletika
skok o tyči 6.
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 8.
Ladislav Falta
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
Josef Matoušek
Atletika
hod kladivem 9.
Jaroslav Šlajs
Box
do 54 kg 9.
Jan Jiráň
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 9.
Jiřina Němcová
Atletika
hod diskem 9.
Josef Němec
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 9.
Bohumil Němeček
Box
do 67 kg 9.
Alexandr Bílek
Atletika
20 km chůze 11.
Jaroslava Šímová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Adolfína Tačová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 16.
Josef Tomáš
Atletika
10 000 m 17.
Václav Chudomel
Atletika
maraton 18.
Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 18.
Vladimír Kudrna
Sportovní střelba
libovolná pistole 18.
Miroslav Vejvoda
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 18.
Alexandr Bílek
Atletika
50 km chůze 20.
Marianna Némethová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 22.
Daniel Gráč
Silniční cyklistika
silniční závod 22.
Jána Kubičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 23.
Pavel Kantorek
Atletika
maraton 25.
Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 28.
Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 30.
Bohumil Mudřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 30.
Ladislav Pazdera
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 42.
Václav Kubička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 44.
Přemysl Krbec
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 45.
Karel Klečka
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 52.
Jiří Daler
Silniční cyklistika
silniční závod 67.
František Řezáč
Silniční cyklistika
silniční závod 70.
Pavel Gajdoš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 106.
Jan Smolík
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Ivan Kučírek
Dráhová cyklistika
sprint 2. kolo
Josef Trousil
Atletika
400 m meziběh
Josef Tomáš
Atletika
5000 m rozběh
Jiří Žemba
Atletika
hod diskem kvalifikace
Zdeňka Hradilová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m semifinále
Jindřich Vágner
Plavání
100 m volný způsob semifinále
Petr Lohnický
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Petr Lohnický
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Petr Lohnický
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
Ivan Ferák
Plavání
200 m znak rozplavba
Václav Kozák
Veslování
skif (1x) opravné jízdy
Tým
Veslování
čtyřka s kormidelníkem opravné jízdy
Tým
Veslování
čtyřka s kormidelníkem opravné jízdy
Tým
Veslování
čtyřka s kormidelníkem opravné jízdy
Tým
Veslování
čtyřka s kormidelníkem opravné jízdy
Tým
Veslování
čtyřka s kormidelníkem opravné jízdy
Eva Glesková
Atletika
100 m semifinále
Eva Glesková
Atletika
200 m meziběh