Londýn 2012 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
David Svoboda
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců
1
Miroslava Topinková Knapková
Veslování
skif (1x)
1
Jaroslav Kulhavý
Horská kola
závod
1
Barbora Špotáková
Atletika
hod oštěpem
1
Ondřej Synek
Veslování
skif (1x)
2
Tým
Tenis
čtyřhra
2
Vavřinec Hradilek
Vodní slalom
K1
2
Adéla Bruns
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20
3
Zuzana Hejnová
Atletika
400 m překážek
3
Vítězslav Veselý
Atletika
hod oštěpem
3
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 1000m
3
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1 4.
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 4.
Stanislav Ježek
Vodní slalom
C1 5.
Petra Kvitová
Tenis
dvouhra 5.
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 5.
Tým
Plážový volejbal
turnaj 5.
Lukáš Melich
Atletika
hod kladivem 6.
Jan Sychra
Sportovní střelba
skeet 6.
Jiřina Kudličková
Atletika
skok o tyči 6.
Tým
Veslování
dvojskif (2x) 7.
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů 7.
Tým
Vodní slalom
C2 7.
Tým
Atletika
štafeta 4 x 400 m 7.
Denisa Helceletová
Atletika
400 m překážek 7.
Lukáš Krpálek
Judo
- 100 kg 7.
Martin Podhráský
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 7.
Jiří Orság
Vzpírání
nad 105 kg 7.
Jan Kudlička
Atletika
skok o tyči 7.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 8.
Veronika Kozelská-Fenclová
Jachting
Laser Radial - One Person Dinghy 9.
Tým
Tenis
smíšená čtyřhra 9.
Tým
Vodní slalom
C2 9.
Jaromír Ježek
Judo
- 73 kg 9.
Jana Pechanová
Dálkové plavání
10 km 9.
Tým
Tenis
čtyřhra 9.
Martin Strnad
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
Aneta Hladíková
BMX
závod 10.
Pavel Kelemen
Dráhová cyklistika
sprint 10.
Simona Kubová
Plavání
100 m znak 10.
Tým
Veslování
čtyřka bez kormidelníka lehkých vah 11.
Romana Labounková
BMX
závod 11.
Lucie Martincová
Atletika
100 m překážek 11.
Pavel Maslák
Atletika
400 m 12.
Jan Škarnitzl
Horská kola
závod 12.
David Vála
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg 12.
Lenka Marušková
Sportovní střelba
sportovní pistole 13.
Tým
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 13.
Kateřina Nash
Horská kola
závod 14.
David Kostelecký
Sportovní střelba
trap 14.
Tým
Synchronizované plavání
dueta 14.
Ondřej Cink
Horská kola
závod 14.
Jarmila Klimešová
Atletika
hod oštěpem 14.
Simona Kubová
Plavání
200 m znak 14.
Zita Frydrychová
Skoky na trampolíně
soutěž jednotlivkyň 15.
Vendula Frintová
Triatlon
individuální závod 15.
Roman Kreuziger
Silniční cyklistika
silniční závod 15.
Ondřej Polívka
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 15.
Barbora Závadová
Plavání
400 m individuální polohový závod 15.
Eliška Klučinová
Atletika
sedmiboj 16.
Tým
Tenis
čtyřhra 17.
Tým
Plážový volejbal
turnaj 17.
Kristina Gavnholt
Badminton
dvouhra 17.
Zdeněk Chládek
Box
do 64 kg 17.
Jaromír Musil
Judo
- 81 kg 17.
Denis Špička
Dráhová cyklistika
keirin 17.
Iveta Vacenovská
Stolní tenis
dvouhra 17.
Tým
Plážový volejbal
turnaj 17.
Jiří Lipták
Sportovní střelba
trap 18.
Jakub Tomeček
Sportovní střelba
skeet 19.
Radka Kahlefeldt
Triatlon
individuální závod 20.
Michael Maier
Jachting
Finn - One Person Dinghy (Heavyweight) 21.
Jaroslav Bába
Atletika
skok vysoký 21.
Natálie Dianová
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň 22.
Martin Verner
Plavání
100 m volný způsob 23.
Antonín Žalský
Atletika
vrh koulí 23.
Jan Micka
Plavání
1500 m volný způsob 24.
Petra Chocová
Plavání
100 m prsa 24.
Jakub Vadlejch
Atletika
hod oštěpem 25.
Martina Pechová
Plavání
200 m prsa 26.
Pavel Maslák
Atletika
200 m 27.
Jakub Holuša
Atletika
800 m 28.
Viktor Teplý
Jachting
Laser - One Person Dinghy 28.
Oldřiška Marešová
Atletika
skok vysoký 29.
Lenka Masná
Atletika
800 m 29.
Tereza Čapková
Atletika
1500 m 29.
Štěpán Wagner
Atletika
skok daleký 30.
Jan Čelůstka
Triatlon
individuální závod 30.
Adéla Bruns
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 31.
Kateřina Šafránková
Atletika
hod kladivem 31.
Kateřina Emmons
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 32.
Barbora Závadová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 32.
Petra Cetkovská
Tenis
dvouhra 33.
Václav Haman
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 33.
Petr Koukal
Badminton
dvouhra 33.
Tomáš Berdych
Tenis
dvouhra 33.
Lucie Šafářová
Tenis
dvouhra 33.
Radek Štěpánek
Tenis
dvouhra 33.
Klára Suchoňová
Tenis
dvouhra 33.
Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 34.
Petr Frydrych
Atletika
hod oštěpem 34.
Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 34.
Věra Cechlová Pospíšilová
Atletika
hod diskem 34.
Lucie Pelantová
Atletika
20 km chůze 35.
Josef Prorok
Atletika
400 m překážek 35.
Karel Lavický
Jachting
RS:X - Windsurfer 36.
Kateřina Čechová
Atletika
100 m 37.
Roman Novotný
Atletika
skok daleký 38.
Václav Haman
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 41.
Přemysl Švarc
Triatlon
individuální závod 45.
Kristýna Pálešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 46.
Dana Čechová
Stolní tenis
dvouhra 49.
Jan Kreisinger
Atletika
maraton 67.
Ivana Sekyrová
Atletika
maraton 67.
Jan Bárta
Silniční cyklistika
silniční závod 74.
Roman Šebrle
Atletika
desetiboj nedokončil