Kompletní výsledky - Sportovní gymnastika

Olympiáda sportovec sport disciplína umístění
Paříž 2024 Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
Kvalifikována na jméno
Maribor 2023
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Závod)
18.
Maribor 2023 Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod)
51.
Maribor 2023 Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod)
39.
Maribor 2023 Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
72.
Maribor 2023 Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
58.
Maribor 2023 Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod)
44.
Maribor 2023 Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod)
40.
Maribor 2023 Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod)
61.
Maribor 2023 Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod)
44.
Maribor 2023 Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále)
2
Maribor 2023 Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
bradla (Závod)
37.
Maribor 2023 Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
bradla (Závod)
33.
Maribor 2023 Jonáš Daněk
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod)
37.
Maribor 2023 Tomáš Kalinič
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod)
33.
Maribor 2023 Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod)
48.
Maribor 2023 Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod)
46.
Maribor 2023 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod)
8.
Maribor 2023 Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
71.
Maribor 2023 Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
55.
Maribor 2023 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
25.
Maribor 2023 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále)
3
Maribor 2023 Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod)
47.
Maribor 2023 Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod)
35.
Maribor 2023 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod)
18.
Maribor 2023
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Závod)
10.
Maribor 2023 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
bradla (Finále)
3
Maribor 2023 Natálie Hajdinová
Sportovní gymnastika
bradla (Závod)
50.
Maribor 2023 Ema Strakošová
Sportovní gymnastika
bradla (Závod)
42.
Maribor 2023
Sportovní gymnastika
Víceboj dvojic (Závod)
10.
Banská Bystrica 2022 Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod)
51.
Banská Bystrica 2022 Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod)
41.
Banská Bystrica 2022 Daniel Bago
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Závod)
28.
Banská Bystrica 2022 Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
41.
Banská Bystrica 2022 Daniel Bago
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
12.
Banská Bystrica 2022 Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
56.
Banská Bystrica 2022 Daniel Bago
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod)
74.
Banská Bystrica 2022 Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod)
54.
Banská Bystrica 2022 Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
kůň na šíř (Závod)
53.
Banská Bystrica 2022 Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod)
76.
Banská Bystrica 2022 Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod)
30.
Banská Bystrica 2022 Daniel Bago
Sportovní gymnastika
kruhy (Závod)
15.
Banská Bystrica 2022 Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
bradla (Závod)
44.
Banská Bystrica 2022 Daniel Bago
Sportovní gymnastika
bradla (Závod)
27.
Banská Bystrica 2022 Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
bradla (Závod)
20.
Banská Bystrica 2022 Daniel Kaplan
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod)
52.
Banská Bystrica 2022 Miroslav Durák
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod)
51.
Banská Bystrica 2022 Daniel Bago
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod)
22.
Banská Bystrica 2022 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod)
33.
Banská Bystrica 2022 Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod)
20.
Banská Bystrica 2022 Alice Vlková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Závod)
19.
Banská Bystrica 2022 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
53.
Banská Bystrica 2022 Alice Vlková
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
23.
Banská Bystrica 2022 Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
prostná (Závod)
17.
Banská Bystrica 2022 Alice Vlková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace)
7.
Banská Bystrica 2022 Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod)
28.
Banská Bystrica 2022 Alice Vlková
Sportovní gymnastika
hrazda (Závod)
18.
Banská Bystrica 2022 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
hrazda (Kvalifikace)
8.
Banská Bystrica 2022 Soňa Artamonova
Sportovní gymnastika
kladina (Závod)
7.
Banská Bystrica 2022 Vanesa Mašová
Sportovní gymnastika
kladina (Závod)
48.
Banská Bystrica 2022 Alice Vlková
Sportovní gymnastika
kladina (Závod)
14.
Tokio 2020 David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
57.
Tokio 2020 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Kvalifikace)
73.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
71.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
62.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
36.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
prostná
78.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
prostná
62.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
prostná
50.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
62.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
55.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
27.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kruhy
73.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kruhy
60.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kruhy
46.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
přeskok
78.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
přeskok
66.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
přeskok
64.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
bradla
70.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
bradla
44.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
bradla
37.
Baku 2019 Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
hrazda
56.
Baku 2019 Dan Němeček
Sportovní gymnastika
hrazda
53.
Baku 2019 Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
hrazda
22.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
56.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
51.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
50.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
prostná
73.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
prostná
60.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
prostná
58.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
přeskok
52.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
přeskok
49.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
přeskok
41.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
kladina
57.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
kladina
51.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
kladina
24.
Baku 2019 Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
bradla
60.
Baku 2019 Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
bradla
59.
Baku 2019 Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
bradla
50.
Minsk 2019 Dominika Ponížilová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
18.
Minsk 2019 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
10.
Minsk 2019 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
prostná (Finále)
2
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
prostná
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kruhy
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
bradla
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
hrazda
DNS
Buenos Aires 2018 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
multigymnastická týmová soutěž (Závod)
8.
Győr 2017
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Kvalifikace)
16.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
19.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
63.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců (Kvalifikace)
53.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
prostná
62.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
prostná
39.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
prostná
38.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
68.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
59.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
44.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
kruhy
65.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kruhy
58.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
kruhy
23.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
přeskok
68.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
přeskok
5.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok
4.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
bradla
61.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
bradla
54.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
bradla
27.
Győr 2017 Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
hrazda
72.
Győr 2017 Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
hrazda
50.
Győr 2017 Martin Fiala
Sportovní gymnastika
hrazda
40.
Győr 2017 Kristýna Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Kvalifikace)
59.
Győr 2017 Dominka Ponížilová
Sportovní gymnastika
přeskok
5.
Győr 2017 Dominka Ponížilová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
13.
Győr 2017
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Kvalifikace)
16.
Győr 2017 Sabina Hálová
Sportovní gymnastika
soutěž týmů (Kvalifikace)
56.
Rio 2016 David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
47.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
prostná
62.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
prostná
53.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
prostná
45.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
65.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
58.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
kůň na šíř
56.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
kruhy
77.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
kruhy
66.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
kruhy
61.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
přeskok
76.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
přeskok
50.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
přeskok
46.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
bradla
74.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
bradla
49.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
bradla
43.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
hrazda
68.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
hrazda
46.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
hrazda
36.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Finále)
19.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Kvalifikace)
46.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň (Kvalifikace)
40.
Tbilisi 2015 Martin Ďásek
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
72.
Tbilisi 2015 Jakub Švehlík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
59.
Tbilisi 2015 František Černý
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
52.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace)
58.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace)
32.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
prostná (Kvalifikace)
24.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
přeskok (Finále)
16.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace)
58.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
přeskok (Kvalifikace)
39.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace)
67.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace)
28.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
kladina (Kvalifikace)
14.
Tbilisi 2015 Vendula Měrková
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace)
53.
Tbilisi 2015 Lucie Jiříková
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace)
35.
Tbilisi 2015 Aneta Holasová
Sportovní gymnastika
bradla (Kvalifikace)
33.
Tbilisi 2015
Sportovní gymnastika
tým dívky (Kvalifikace)
12.
Tbilisi 2015
Sportovní gymnastika
tým chlapci
21.
Baku 2015
Sportovní gymnastika
soutěž týmů
22.
Baku 2015 Daniel Radovesnický
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
55.
Baku 2015 David Jessen
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
40.
Baku 2015 Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
nedokončil
Baku 2015 Anna-Mária Kányai
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
43.
Baku 2015 Veronika Cenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
41.
Baku 2015 Petra Fialová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
nedokončila
Baku 2015
Sportovní gymnastika
soutěž týmů
17.
Nanking 2014 Veronika Cenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
14.
Londýn 2012 Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
34.
Londýn 2012 Kristýna Pálešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
46.
Singapur 2010 Petra Hedbávná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
30.
Peking 2008 Martin Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
93.
Peking 2008 Kristýna Pálešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
21.
Atény 2004 Jana Komrsková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
32.
Atény 2004 Dominika Červenková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
20.
Sydney 2000 Kateřina Marešová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
63.
Sydney 2000 Jana Komrsková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
29.
Atlanta 1996 Jiří Fiřt
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
58.
Atlanta 1996 Gabriela Krčmářová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
67.
Atlanta 1996 Andrea Šebestová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
28.
Atlanta 1996 Lenka Hyblerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
22.
Barcelona 1992 Arnold Bugár
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Barcelona 1992 Martin Modlitba
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Barcelona 1992 Pavla Kinclová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
24.
Barcelona 1992 Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Barcelona 1992 Daniela Bártová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Barcelona 1992 Jana Šrámková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
16.
Barcelona 1992 Lenka Hyblerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
8.
Soul 1988 Hana Říčná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
29.
Soul 1988 Alena Dřevjaná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
26.
Soul 1988 Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
17.
Soul 1988 Martina Velíšková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Soul 1988 Ivona Krmelová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Soul 1988 Jana Vejrková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Soul 1988 Denisa Sokolovská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
12.
Soul 1988 Lenka Hyblerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Soul 1988
Sportovní gymnastika
soutěž týmů
7.
Soul 1988 Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
bradla
6.
Moskva 1980
Sportovní gymnastika
soutěž týmů
6.
Moskva 1980 Jan Zoulík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
25.
Moskva 1980 Rudolf Babiak
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
21.
Moskva 1980 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
8.
Moskva 1980 Jozef Konečný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Jan Migdau
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Miloslav Kučeřík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
kvalifikace
Moskva 1980 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
prostná
4.
Moskva 1980 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
kruhy
3
Moskva 1980 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
přeskok
6.
Moskva 1980 Eva Marečková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
12.
Moskva 1980 Jana Labáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
11.
Moskva 1980 Radka Zemanová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
10.
Moskva 1980 Anita Šauerová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Moskva 1980 Dana Brýdlová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Moskva 1980 Katarína Šarišská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivkyň
kvalifikace
Moskva 1980 Jana Labáková
Sportovní gymnastika
prostná
6.
Moskva 1980 Radka Zemanová
Sportovní gymnastika
kladina
5.
Moskva 1980
Sportovní gymnastika
soutěž týmů
4.
Montreal 1976
Sportovní gymnastika
soutěž týmů
9.
Montreal 1976 Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
25.
Montreal 1976 Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
20.
Montreal 1976