Győr 2017 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Josef Záhora
Rychlostní kanoistika
K1 500 m
1
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
1
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
1
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
1
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
1
Jakub Kučera
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
1
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 200 m
1
Barbora Malíková
Atletika
400 m
2
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
2
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 - 500m dívky
2
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 - 500m mix
2
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
2
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 - 500m mix
2
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 200 m
2
Jakub Kučera
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
2
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m
2
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 200 m
2
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 - 200m mix
2
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 - 200m mix
2
Jakub Davidík
Atletika
800 m
3
Jan Čejka
Plavání
100 m znak
3
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 - 500m dívky
3
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m
3
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 200 m
3
Jakub Kučera
Rychlostní kanoistika
K1 200 m
3
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 200 m
3
Jan Svoboda
Judo
- 60 kg
3
Tobiáš Dvorský
Atletika
100 m
3
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 500 m
3
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 - 500m mix
3
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 500 m
3
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 200 m
3
Jan Čejka
Plavání
100 m znak
3
Jan Čejka
Plavání
100 m znak 4.
Kristýna Korelová
Atletika
400 m překážek 4.
Sára Zámečníková
Atletika
100 m překážek 4.
Tým
Volejbal
turnaj 4.
Tým
Volejbal
turnaj 4.
Tým
Volejbal
turnaj 4.
Tým
Volejbal
turnaj 4.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok 4.
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m 4.
Hana Bumbálková
Atletika
100 m 4.
Tým
Volejbal
turnaj 4.
Tým
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob 5.
Jan Čejka
Plavání
200 m znak 5.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
přeskok 5.
Dominka Ponížilová
Sportovní gymnastika
přeskok 5.
Renata Zachová
Judo
- 57 kg 5.
Mikuláš Meško
Judo
od 73 kg 5.
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 - 200m mix 5.
Jan Čejka
Plavání
200 m znak 5.
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa 5.
Tobiáš Dvorský
Atletika
200 m 6.
Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek 6.
Jiří Pechar
Atletika
110 m překážek 6.
Veronika Piklová
Atletika
2000 m steeplechase 6.
Tým
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta 6.
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 6.
Sebastian Luňák
Plavání
200 m motýlek 6.
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 6.
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 6.
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 6.
Tým
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 6.
Tým
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta 6.
Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa 6.
Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek 6.
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa 7.
Jakub Kučera
Rychlostní kanoistika
K1 200 m 7.
Dominik Král
Atletika
hod kladivem 8.
Jakub Kunt
Atletika
trojskok 8.
Marek Strnad
Atletika
1500 m 8.
Lýdie Štěpánková
Plavání
100 m prsa 8.
Kateřina Laňková
Plavání
200 m prsa 8.
Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký 8.
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 200m 8.
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 - 500m dívky 8.
Denisa Řáhová
Rychlostní kanoistika
C1 200 m 8.
Tým
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob 8.
Tým
Atletika
štafeta 4 x 100 m 9.
Tereza Janíková
Atletika
skok o tyči 9.
Bára Sajdoková
Atletika
skok vysoký 9.
Martin Krumich
Tenis
dvouhra 9.
Martin Krumich
Tenis
dvouhra 9.
Tým
Tenis
čtyřhra 9.
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix 9.
Zuzana Janiczková
Judo
- 52 kg 9.
Radek Rýpar
Judo
do 55 kg 9.
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix 9.
Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob 9.
Lýdie Štěpánková
Plavání
200 m prsa 9.
Tým
Tenis
čtyřhra 9.
Martin Krumich
Tenis
dvouhra 9.
Roman Procházka
Plavání
50 m volný způsob 10.
Hana Bumbálková
Atletika
100 m 10.
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 - 200m mix 10.
Tobiáš Dvorský
Atletika
100 m 10.
Tým
Rychlostní kanoistika
K4 - 500m mix 11.
Tým
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix 11.
Sebastian Luňák
Plavání
100 m motýlek 12.
Josef Záhora
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 12.
Barbora Hůlková
Atletika
skok daleký 13.
Dominka Ponížilová
Moderní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 13.
Kateřina Laňková
Plavání
100 m prsa 13.
Bára Matošková
Plavání
100 m znak 14.
Kateřina Zábojníková
Atletika
hod oštěpem 14.
Veronika Jandová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky 14.
Bára Matošková
Plavání
100 m znak 15.
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 16.
Tým
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 16.
Jan Mašek
Judo
- 90 kg 16.
Sebastian Luňák
Plavání
400 m volný způsob 16.
Tým
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 16.
Pavel Ouředník
Plavání
50 m volný způsob 16.
Kristýna Lavičková
Tenis
dvouhra 17.
Kristýna Lavičková
Tenis
dvouhra 17.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 19.
Roman Procházka
Plavání
200 m volný způsob 21.
Kristýna Burlová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 22.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
kruhy 23.
Sebastian Luňák
Plavání
200 m volný způsob 23.
Veronika Tondrová
Plavání
100 m volný způsob 24.
Jan Čejka
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 25.
Bára Matošková
Plavání
200 m znak 26.
Veronika Jandová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 27.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
bradla 27.
Pavel Ouředník
Plavání
100 m volný způsob 27.
Veronika Tondrová
Plavání
50 m volný způsob 27.
Roman Procházka
Plavání
100 m volný způsob 28.
Veronika Tondrová
Plavání
400 m volný způsob 29.
Veronika Tondrová
Plavání
200 m volný způsob 29.
Sebastian Luňák
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 30.
Vítek Horák
Tenis
dvouhra 33.
Klára Nováková
Tenis
dvouhra 33.
Kateřina Laňková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 35.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
prostná 38.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
prostná 39.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
hrazda 40.
Bára Matošková
Plavání
50 m volný způsob 41.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 44.
Anna Součková
Silniční cyklistika
individuální závod dívky 45.
Luboš Komínek
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci 48.
Daniel Ponížil
Sportovní gymnastika
hrazda 50.
Bára Matošková
Plavání
100 m volný způsob 52.
Anna Součková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 53.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 53.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
bradla 54.
Sabina Hálová
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 56.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kruhy 58.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 59.
Kristýna Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 59.
Pavel Bittner
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 60.
Jakub Bouček
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 61.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
bradla 61.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
prostná 62.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 63.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
kruhy 65.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 68.
Martin Fiala
Sportovní gymnastika
přeskok 68.
Jakub Bouček
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci 72.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
hrazda 72.
Luboš Komínek
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 73.
Pavel Bittner
Silniční cyklistika
individuální závod chlapci DNF
Tým
Atletika
štafeta 4 x 100 m DNF
Tým
Atletika
štafeta 4 x 100 m DNF
Tým
Atletika
štafeta 4 x 100 m DNF
Tým
Atletika
štafeta 4 x 100 m DNF
Kristýna Burlová
Silniční cyklistika
individuální závod dívky DNF
Tým
Tenis
čtyřhra DNS
Tým
Tenis
čtyřhra DNS