Baku 2019 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Vojtěch Matula
Plavání
200 m volný způsob 34.
Karolína Sasynová
Atletika
1500 m 6.
 (ženy)
Házená
turnaj 7.
 (ženy)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 4.
Jakub Davidík
Atletika
800 m
1
Klára Krejčiříková
Atletika
skok vysoký 6.
Hynek Bartoň
Tenis
dvouhra 4.
Michal Hanyk
Atletika
2000 m překážek 12.
 (muži)
Volejbal
turnaj 5.
Dominika Šalková
Tenis
dvouhra 3.
 (ženy)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 12.
 (muži)
Atletika
stíhací štafeta 11.
Jana Přibylová
Plavání
100 m prsa 8.
Julie Zárybnická
Judo
- 70 kg
Jakub Bursa
Plavání
400 m individuální polohový závod 3.
Petra Sičaková
Atletika
hod oštěpem 7.
Barbora Ondroušková
Judo
nad 70 kg dívky 11.
Tenis
čtyřhra
1
Natálie Tužilová
Plavání
50 m volný způsob 16.
Martin Ivanka
Judo
- 81 kg 17.
Terezie Kinterová
Plavání
800 m volný způsob 20.
Vojtěch Matula
Plavání
400 m individuální polohový závod 21.
 (smíšené)
Atletika
stíhací štafeta 16.
Tenis
čtyřhra 3.
Klára Bažoutová
Atletika
sedmiboj 13.
Veronika Hynková
Atletika
2000 m překážek 11.
Karolína Podlahová
Atletika
skok o tyči 8.
Filip Ivanka
Judo
- 66 kg
Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
silnice 50km 4.
Adam Kopecký
Judo
- 73 kg
Barbora Šplechtnová
Atletika
200 m 7.
Tadeáš Plaček
Atletika
400 m 5.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m polohová štafeta 13.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m znak 13.
Clementina Fraňková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 26.
Daniel Mráz
Silniční cyklistika
silnice 75km 14.
Kamila Javorková
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 15.
Adam Seeman
Silniční cyklistika
silnice 75km 17.
Markéta Prusenovská
Judo
- 52 kg 17.
Tereza Babická
Atletika
100 m překážek 18.
Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
silnice 75km 21.
Anna Růžičková
Silniční cyklistika
silnice 50km 25.
Clementina Fraňková
Plavání
100 m prsa 28.
Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
silnice 50km 32.
Tomáš Chocholatý
Plavání
200 m volný způsob 32.
Daniela Volná
Atletika
skok daleký 9.
Tomáš Chocholatý
Plavání
50 m volný způsob 38.
Matthew William Donald
Tenis
dvouhra 6.
Katrin Brzyszkowská
Atletika
hod diskem 10.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 56.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
přeskok 49.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
bradla 50.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 50.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 51.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
kladina 51.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
přeskok 52.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
kladina 57.
Terezie Kinterová
Plavání
100 m motýlek 36.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
prostná 58.
Lucie Trnková
Sportovní gymnastika
bradla 59.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
bradla 60.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
prostná 60.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
prostná 73.
 (ženy)
Plavání
štafeta 4 x 100 m volný způsob
Jan Doležálek
Atletika
hod kladivem DNF/NM
Natálie Tužilová
Plavání
100 m motýlek 37.
Daniela Hálová
Sportovní gymnastika
přeskok 41.
Terezie Kinterová
Plavání
200 m volný způsob 35.
Natálie Brabcová
Sportovní gymnastika
kladina 24.
Jakub Holec
Atletika
400 m 13.
Vojtěch Matula
Plavání
200 m znak 12.
Antonín Dvořáček
Judo
- 60 kg 9.
Jakub Bursa
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 5.
Kamila Javorková
Plavání
200 m volný způsob 31.
Pavla Štoudková
Atletika
800 m 8.
Linda Klimovičová
Tenis
dvouhra 9.
Tomáš Kratochvíl
Atletika
skok daleký (Finále) 9.
Štěpán Telecký
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 23.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
hrazda 22.
Terezie Kinterová
Plavání
400 m volný způsob 20.
Anna Růžičková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 19.
Anna Jaborníková
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 18.
Šimčík Jakub
Zápas
volný styl do 65 kg 17.
Eva Kubíčková
Atletika
100 m 8.
Katrin Brzyszkowská
Atletika
vrh koulí 4.
Tomáš Oberndorfer
Atletika
110 m překážek
2
František Doubek
Atletika
desetiboj 4.
Vojtěch Matula
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 7.
Jana Přibylová
Plavání
200 m prsa 13.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m volný způsob - mix 15.
Tomáš Chocholatý
Plavání
1500 m volný způsob 17.
Clementina Fraňková
Plavání
200 m prsa 26.
Kamila Javorková
Plavání
400 m volný způsob 24.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kruhy 60.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 27.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
prostná 78.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 62.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 62.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
přeskok 64.
Daniel Mráz
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 66.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
přeskok 66.
Dagmar Hejhalová
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 31.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 71.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kruhy 73.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
bradla 70.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
přeskok 78.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
bradla 44.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 36.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
bradla 37.
Adam Seeman
Silniční cyklistika
časovka jednotlivců 60.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 55.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
kruhy 46.
Vojtěch Šácha
Sportovní gymnastika
prostná 50.
Dan Němeček
Sportovní gymnastika
hrazda 53.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
prostná 62.
Jonáš Běhal
Sportovní gymnastika
hrazda 56.
Natálie Tužilová
Plavání
100 m volný způsob 37.
Kamila Javorková
Plavání
100 m volný způsob 30.
Michal Zelenka
Zápas
řecko-římský styl do 60 kg (1. kolo) 23.
Kamila Javorková
Plavání
400 m individuální polohový závod 18.
Clementina Fraňková
Plavání
400 m individuální polohový závod 16.
Terezie Kinterová
Plavání
200 m motýlek 14.
Jakub Bursa
Plavání
100 m znak 13.
Vojtěch Matula
Plavání
100 m znak 10.
Tomáš Chocholatý
Plavání
400 m volný způsob 24.