Paříž 1924 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
šplh
1
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
přeskok
2
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
2
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
bradla
2
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
kruhy
2
Bohumil Durdis
Vzpírání
67kg
3
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců
3
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
kruhy
3
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
šplh
3
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
přeskok
3
Tým
Šerm
tým šavle 4.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
kruhy 5.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 5.
František Kratochvíl
Zápas
volný styl 67 kg 5.
Jarmila Müllerová
Plavání
100 m znak 5.
Bedřich Šupčík
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
bradla 6.
Ladislav Vácha
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 6.
Emanuel Thiel
Drezura
soutěž jednotlivců 6.
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
kruhy 6.
Tým
Vodní pólo
muži 6.
Tým
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely družstva 6.
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
kruhy 7.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
přeskok 7.
Miroslav Klinger
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 7.
Josef Kos
Sportovní gymnastika
bradla 7.
Jaroslav Skobla
Vzpírání
do 82,5 kg 8.
Robert Pražák
Sportovní gymnastika
kůň na šíř 8.
Antonín Hrabě
Vzpírání
do 60 kg 9.
Július Balász
Skoky do vody
3 m prkno 9.
Tým
Tenis
čtyřhra 9.
Jan Koutný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 11.
Tým
Silniční cyklistika
silniční závod družstev 11.
František Donda
Drezura
soutěž jednotlivců 11.
Tým
Sportovní střelba
trap družstva 12.
Bohumil Mořkovský
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
Tým
Sportovní střelba
libovolná puška družstva 14.
Josef Tomáš
Vzpírání
do 75 kg 15.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 15.
Tým
Tenis
čtyřhra 16.
František Fišer
Vzpírání
nad 82,5 kg 16.
Pavel Macenauer
Tenis
dvouhra 17.
Jan Koželuh
Tenis
dvouhra 17.
Miloslav Hlaváč
Sportovní střelba
běžící jelen 17.
Otto Schöniger
Drezura
soutěž jednotlivců 18.
Jaroslav Hanf
Drezura
soutěž jednotlivců 19.
Miloslav Hlaváč
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 19.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 20.
Rudolf Popler
Skoky
soutěž jednotlivců 23.
Antonín Svoboda
Atletika
pětiboj 25.
Josef Hosa
Sportovní střelba
běžící jelen dvojstřely 27.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
běžící jelen 28.
Josef Hosa
Sportovní střelba
běžící jelen 30.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
běžící jelen 31.
Antonín Perič
Silniční cyklistika
silniční závod 32.
Josef Charous
Všestrannost
soutěž jednotlivců 32.
Ladislav Žemla
Tenis
dvouhra 33.
Oldřich Buchar
Skoky
soutěž jednotlivců 34.
Jaroslav Mach
Sportovní střelba
libovolná puška 35.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
libovolná puška 35.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 36.
Karel Tůma
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 37.
Jindřich Lepiere
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 38.
Emil Werner
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 39.
Karel Červenka
Silniční cyklistika
silniční závod 40.
Josef Sucharda
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 41.
Antonín Charvát
Silniční cyklistika
silniční závod 44.
Rudolf Jelen
Sportovní střelba
libovolná puška 46.
Josef Pavlík
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 46.
Antonín Byczanski
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 47.
Jaroslav Mach
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 49.
Emil Werner
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 52.
Josef Kurz
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 55.
František Čermák
Sportovní střelba
libovolná puška 60.
Friedrich Rohrer
Tenis
dvouhra 61.
Viktor Legát
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Viktor Legát
Plavání
100 m znak rozplavba
Stanislav Bičák
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Stanislav Bičák
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Rudolf Piowatý
Plavání
200 m prsa semifinále
Jaroslav Müller
Plavání
200 m prsa rozplavba
Eva Chaloupková
Plavání
400 m volný způsob rozplavba
Běla Drážková
Plavání
200 m prsa rozplavba
Bohumil Stinný
Vzpírání
do 82,5 kg nedokončil
Jan Bozděch
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 3. kolo
Antonín Skopový
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 3. kolo
František Řezáč
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
František Dyršmíd
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 3. kolo
Oldřich Pštros
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 4. kolo
František Pražský
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 3. kolo
František Tázler
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 2. kolo
František Janda-Suk
Atletika
hod diskem kvalifikace
Vilém Šindler
Atletika
800 m rozběh
Vilém Šindler
Atletika
1500 m rozběh
Karel Nedobitý
Atletika
5000 m rozběh
Otakar Jandera
Atletika
110 m překážek semifinále
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev nedokončili
Július Balász
Plavání
100 m volný způsob rozplavba
Josef Rabas
Skoky
soutěž jednotlivců nedokončil
Josef Kos
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončil
Matěj Pechman
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Tým
Všestrannost
soutěž týmů nedokončili
Tým
Všestrannost
soutěž týmů nedokončili
Tým
Všestrannost
soutěž týmů nedokončili
Tým
Všestrannost
soutěž týmů nedokončili
Tým
Skoky
soutěž týmů nedokončili
Tým
Skoky
soutěž týmů nedokončili
Tým
Skoky
soutěž týmů nedokončili
Josef Beránek
Zápas
volný styl 67 kg 3. kolo
František Statečný
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Josef Jungmann
Šerm
kord 1. kolo
Václav Antoš
Plavání
400 m volný způsob semifinále
Václav Antoš
Plavání
1500 m volný způsob rozplavba
Tým
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob rozplavba
Tým
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob rozplavba
Tým
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob rozplavba
Tým
Plavání
štafeta 4 x 200 m volný způsob rozplavba
Bohumil Honzátko
Atletika
maraton nedokončil
Jan Tille
Šerm
kord 1. kolo
František Dvořák
Šerm
fleret 1. kolo
Antonín Svoboda
Atletika
100 m rozběh
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Tým
Fotbal
turnaj 2. kolo
Alois Linka
Atletika
100 m rozběh
Alois Linka
Atletika
200 m rozběh
Karel Přibyl
Atletika
400 m rozběh
Karel Přibyl
Atletika
800 m rozběh
Eduard Riedl
Atletika
800 m rozběh
Emil Kalous
Atletika
maraton nedokončil
Stanislav Indruch
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců nedokončil
Josef Eberle
Atletika
maraton nedokončil
Josef Javůrek
Šerm
kord 1. kolo
Josef Machaň
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Josef Javůrek
Šerm
fleret 1. kolo
Josef Machaň
Atletika
skok daleký kvalifikace
Mikuláš Kucsera
Atletika
skok vysoký kvalifikace
František Fuhrherr-Nový
Atletika
skok o tyči kvalifikace
Alois Sobotka
Atletika
skok daleký kvalifikace
Móric Koczán
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
Jiří Svoboda
Atletika
hod oštěpem kvalifikace
František Kundert
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Miloš Knobloch
Dráhová cyklistika
sprint čtvrtfinále
Tým
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů rozjížďka
Tým
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů rozjížďka
Tým
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů rozjížďka
Tým
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů rozjížďka
Oldřich Červinka
Dráhová cyklistika
sprint opravné jízdy
Jaroslav Brož
Dráhová cyklistika
50 km neklasifikován
Aloisie Krongeigerová
Skoky do vody
3 m prkno kvalifikace
Bedřich John
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Eduard Bürgmeister
Jachting
Joly nedokončil
Kurt Riedl
Sportovní střelba
trap nedokončil
František Schuster
Sportovní střelba
trap nedokončil
Antonín Siegl
Sportovní střelba
trap nedokončil