Helsinky 1952 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Josef Holeček
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m
1
Tým
Veslování
čtyřka s kormidelníkem
1
Ján Zachara
Box
bantamová váha (52 - 57kg)
1
Emil Zátopek
Atletika
5000 m
1
Emil Zátopek
Atletika
10 000 m
1
Emil Zátopek
Atletika
maraton
1
Dana Zátopková
Atletika
hod oštěpem
1
Josef Doležal
Atletika
50 km chůze
2
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m
2
Josef Růžička
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
2
Alfréd Jindra
Rychlostní kanoistika
C1 10 000 m
3
Mikuláš Athanasov
Zápas
volný styl 67 kg
3
Tým
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
3
František Čapek
Sportovní střelba
trap 4.
Jiří Dadák
Atletika
hod kladivem 4.
Július Torma
Box
do 67 kg 5.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
bradla 5.
František Majdloch
Box
do 54 kg 5.
Olga Davidová
Atletika
skok vysoký 5.
Tým
Veslování
dvojskif (2x) 5.
Vladislav Sekal
Zápas
volný styl do 74 kg 5.
Tým
Rychlostní kanoistika
C2 10 000 m 6.
Tým
Atletika
štafeta 4 x 100 m 6.
Lubomír Vambera
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 6.
Miloš Pech
Rychlostní kanoistika
K1 10 000 m 6.
Tým
Sportovní gymnastika
společné cvičení 6.
Marta Kroutilová-Veselá
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 7.
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 10 000 m 7.
Tým
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 7.
Ludovít Komadel
Plavání
200 m prsa 8.
Jiří Skobla
Atletika
vrh koulí 9.
Bedřich Koutný
Box
střední váha (69 - 75 kg) 9.
Horymír Netuka
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 9.
Karel Saitl
Vzpírání
do 56 kg 10.
Robert Belza
Vzpírání
67kg 11.
Václav Pšenička ml.
Vzpírání
do 75 kg 11.
Ladislav Fouček
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 12.
Jaroslava Křítková-Komárková
Atletika
vrh koulí 12.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
Libuše Nováková
Atletika
hod diskem 13.
Eva Bosáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 14.
František Maxa
Sportovní střelba
libovolná pistole 15.
Miloš Máca
Atletika
hod kladivem 15.
Josef Hantych
Vzpírání
do 90 kg 15.
Igor Treybal
Sportovní střelba
trap 19.
Ladislav Ondřej
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 19.
Alena Chadimová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 20.
Jana Bartošová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 21.
Božena Srncová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 22.
Miroslav Proft
Sportovní střelba
libovolná pistole 24.
Zdeněk Růžička
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 30.
Zlatko Poláček
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 31.
Hana Vláčilová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 31.
Matylda Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 33.
Věra Vančurová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 34.
Jaroslav Šourek
Atletika
maraton 35.
Josef Svoboda
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 37.
Leo Sotorník
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 41.
Josef Škvor
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 44.
Jindřich Mikulec
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 45.
Alena Zámostná
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 47.
Vladimír Kejř
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 54.
Miloš Kolejka
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 63.
Josef Doležal
Atletika
10 km chůze kvalifikace
Stanislav Jungwirth
Atletika
1500 m semifinále
Václav Čevona
Atletika
1500 m semifinále
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
Tým
Basketbal
turnaj 12 týmů základní skupina
František Brož
Atletika
100 m rozběh
Jiří David
Atletika
400 m rozběh
Miroslav Horčic
Atletika
100 m rozběh
Miroslav Horčic
Atletika
200 m meziběh
Zdeněk Pospíšil
Atletika
100 m rozběh
Vladislav Sekal
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 2. kolo
Václav Janeček
Atletika
200 m semifinále
Josef Růžička
Zápas
volný styl nad 87 kg 2. kolo
František Reich
Veslování
skif (1x) semifinále
Ladislav Bačík
Plavání
100 m znak rozplavba
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m rozjížďka
Tým
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m rozjížďka
Milan Fillo
Atletika
400 m rozběh
Ludvík Liška
Atletika
800 m semifinále
Jindřich Roudný
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Jan Veselý
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Tým
Silniční cyklistika
časovka družstev neklasifikováni
Stanislav Svoboda
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Karel Nesl
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Milan Perič
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Zdeněk Košta
Dráhová cyklistika
sprint rozjížďka
Vlastimil Linhart
Plavání
200 m prsa rozplavba
Vladimír Skovajsa
Plavání
200 m prsa rozplavba
Josef Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 52 kg 2. kolo