Řím 1960 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Veslování
dvojskif (2x)
1
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
kladina
1
Bohumil Němeček
Box
do 64 kg
1
Dana Zátopková
Atletika
hod oštěpem
2
 (smíšené)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev
2
 (muži)
Veslování
osma (8+)
3
Bohumil Kubát
Zápas
řecko-římský styl nad 87 kg
3
Josef Němec
Box
těžká váha (81 - 91 kg)
3
 (muži)
Veslování
čtyřka bez kormidelníka (4-) 4.
Vlasta Hornychová
Atletika
hod oštěpem 4.
Adolfína Tačová
Sportovní gymnastika
přeskok 4.
Karel Matoušek
Zápas
volný styl 67 kg 4.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
prostná 4.
Dušan Houdek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 4.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 4.
Tibor Polakovič
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 5.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 5.
Dráhová cyklistika
tandemový sprint 5.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů 5.
Jiří Švec
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 5.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 6.
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
kladina 6.
Jaroslav Šťastný
Sportovní gymnastika
prostná 6.
Vladimír Stibořík
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 6.
Vojtěch Tóth
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 6.
Vladimír Kudrna
Sportovní střelba
libovolná pistole 7.
Jiří Lanský
Atletika
skok vysoký 7.
Zdeněk Otáhal
Vzpírání
67kg 7.
Věra Čáslavská
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 8.
Rudolf Tomášek
Atletika
skok o tyči 8.
Václav Syrový
Vzpírání
nad 90 kg 8.
Jiří Hrneček
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 8.
Jiřina Němcová
Atletika
hod diskem 8.
Ladislav Moc
Atletika
20 km chůze 8.
Rychlostní kanoistika
K2 500 m 8.
Eva Kutová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 8.
Josef Šváb
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 9.
Zdeněk Srstka
Vzpírání
do 90 kg 9.
Jiří Kormaník
Zápas
řecko-římský styl do 79 kg 9.
Věra Černá
Atletika
vrh koulí 9.
Jiří Skobla
Atletika
vrh koulí 9.
Eva Věchtová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 10.
Jaroslav Plíhal
Atletika
vrh koulí 10.
Otokar Hořínek
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 10.
Ladislav Moc
Atletika
50 km chůze 11.
Štěpánka Mertová
Atletika
hod diskem 11.
Ludmila Švédová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 13.
Zdeněk Čihák
Atletika
hod diskem 13.
Adolfína Tačová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 14.
Svatopluk Sýkora
Atletika
50 km chůze 14.
Pavel Kantorek
Atletika
maraton 14.
František Šembera
Drezura
soutěž jednotlivců 14.
František Prokop
Sportovní střelba
velkorážní terčovnice 3 x 40 15.
Ferdinand Daniš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 15.
Josef Doležal
Atletika
50 km chůze 17.
Jozef Töre
Box
do 60 kg 17.
Jaroslav Šťastný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 18.
Zdeněk Němec
Atletika
hod diskem 19.
Tomáš Bauer
Skoky do vody
3 m prkno 21.
Tomáš Bauer
Skoky do vody
10 m věž 21.
Jaroslav Bím
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 23.
Matylda Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 26.
Pavel Gajdoš
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 28.
Otokar Hořínek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 28.
Josef Hrach
Sportovní střelba
trap 29.
Václav Zavázal
Sportovní střelba
trap 32.
Josef Trmal
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 33.
Hana Růžičková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 33.
Jiří Hrneček
Sportovní střelba
libovolná pistole 47.
Ladislav Pazdera
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 54.
Vítězslav Svozil
Plavání
200 m prsa rozplavba
Pavel Pazdírek
Plavání
200 m motýlek semifinále
Marta Kadlecová
Plavání
200 m prsa rozplavba
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem semifinále
 (muži)
Atletika
štafeta 4 x 400 m rozběh
Dušan Houdek
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže kvalifikace
Josef Trousil
Atletika
400 m rozběh
 (muži)
Rychlostní kanoistika
kajakářská štafeta 4x500 m diskvalifikováni
Bedřiška Kulhavá
Atletika
800 m rozběh
František Hrúzik
Všestrannost
soutěž jednotlivců nedokončil
Vlasta Přikrylová
Atletika
skok daleký kvalifikace
Vilém Mandlík
Atletika
200 m rozběh
Alena Stolzová
Atletika
80 m překážek rozběh
Alena Stolzová
Atletika
200 m rozběh
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem opravné jízdy
Jan Netopilík
Atletika
skok daleký kvalifikace
Ladislav Čepčiansky
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m semifinále
Vlastimil Brlica
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Bohumír Zháňal
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Jaroslav Bohatý
Atletika
10 000 m nedokončil
Jaroslav Bohatý
Atletika
5000 m rozběh
Jaromír Šlégr
Atletika
800 m rozběh
Zdeněk Váňa
Atletika
400 m rozběh
Miroslav Jurek
Atletika
5000 m rozběh