Montreal 1976 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Anton Tkáč
Dráhová cyklistika
sprint
1
Josef Panáček
Sportovní střelba
skeet
1
 (muži)
Moderní pětiboj
družstva
2
Vítězslav Mácha
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg
2
 (muži)
Veslování
párová čtyřka (4x)
3
Helena Fibingerová
Atletika
vrh koulí
3
Jan Bártů
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců
3
 (muži)
Veslování
dvojka s kormidelníkem
3
Jan Nagy
Vzpírání
nad 110 kg 4.
Anna Pohludková
Sportovní gymnastika
prostná 4.
Mária Mračnová
Atletika
skok vysoký 4.
Petr Drozda
Zápas
volný styl do 100 kg 4.
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem 4.
 (ženy)
Basketbal
turnaj 12 týmů 4.
 (ženy)
Sportovní gymnastika
víceboj družstev 5.
Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
bradla 5.
Miroslav Janota
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 5.
 (ženy)
Veslování
párová čtyřka (4x) 5.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 5.
 (muži)
Volejbal
turnaj 5.
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev 5.
 (muži)
Veslování
osma (8+) 6.
Jarmila Nygrýnová
Atletika
skok daleký 6.
Miloslav Rolko
Plavání
200 m znak 6.
Rychlostní kanoistika
C2 1000 m 6.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 6.
 (muži)
Basketbal
turnaj 12 týmů 6.
Anastázie Hajná-Fridrichová
Rychlostní kanoistika
K1 500 m 6.
Ondrej Hekel
Vzpírání
do 75 kg 7.
 (muži)
Házená
turnaj 7.
Boleslav Pachol
Vzpírání
do 52 kg 7.
Veslování
dvojskif (2x) 8.
Rudolf Strejček
Vzpírání
do 110 kg 8.
Michal Klasa
Dráhová cyklistika
stíhací závod 8.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m 8.
Josef Krysta
Zápas
řecko-římský styl do 58 kg 8.
Miroslav Vymazal
Dráhová cyklistika
1 km s pevným startem 9.
Rychlostní kanoistika
K2 500 m 9.
Vladimír Novák
Judo
bez rozdílu vah 9.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 9.
 (muži)
Sportovní gymnastika
soutěž družstev 9.
Lubor Štark
Rychlostní kanoistika
K1 1000 m 9.
Ludvík Daněk
Atletika
hod diskem 9.
Jiří Vyčichlo
Atletika
trojskok 9.
Veslování
dvojskif (2x) 10.
Anna Pohludková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 10.
Jaroslav Brabec
Atletika
vrh koulí 11.
Vladimír Hurt
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 12.
Jiří Vogler
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 12.
Vladimír Novák
Judo
nad 95 kg 12.
Jaroslav Jurka
Šerm
kord 13.
Josef Šilhavý
Atletika
hod diskem 13.
Vlastimil Moravec
Silniční cyklistika
silniční závod 13.
Luděk Pernica
Atletika
desetiboj 13.
Katarína Ráczová
Šerm
fleret 13.
Ivan Némethy
Sportovní střelba
libovolná pistole 14.
Pavel Pulda
Sportovní střelba
skeet 14.
Jana Knopová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 15.
Ingrid Holkovičová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 16.
Bohumil Starnovský
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 17.
Gustav Tannenberger
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 18.
František Koukal
Šerm
fleret 19.
Milada Karbanová
Atletika
skok vysoký 19.
Karel Bulan
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 20.
Jiří Tabák
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 20.
Vladimír Hyka
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 20.
Petr Kovařík
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 20.
Miloslav Netušil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 25.
Jaroslav Jurka
Šerm
fleret 27.
Antonín Schwarz
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 27.
Jiří Adam
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 29.
Miroslav Štefan
Sportovní střelba
libovolná pistole 35.
Petr Bucháček
Silniční cyklistika
silniční závod 41.
Vladislav Nehasil
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Dušan Moravčík
Atletika
3000 m steeplechase rozběh
Jozef Plachý
Atletika
800 m rozběh
Eva Pořádková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Petr Pavlásek
Vzpírání
nad 110 kg diskvalifikován
Jan Zoulík
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Alena Černáková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Drahomíra Smolíková
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Petr Matoušek
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Jozefína Čerchlanová
Atletika
800 m rozběh
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m semifinále
Ladislav Souček
Rychlostní kanoistika
K1 500 m semifinále
Milena Neveklovská
Skoky do vody
10 m věž kvalifikace
Vladimír Vondráček
Silniční cyklistika
silniční závod nedokončil
Eva Šuranová
Atletika
skok daleký kvalifikace
Dimitrios Janulidis
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Dan Karabin
Zápas
volný styl do 74 kg nedokončil
Dušan Drška
Vzpírání
67kg neklasifikován
Karel Prohl
Vzpírání
do 56 kg neklasifikován
Miloslav Rolko
Plavání
100 m znak rozplavba
Miloslav Rolko
Plavání
100 m motýlek rozplavba
Věra Bradáčová
Atletika
skok vysoký kvalifikace
Miloslav Rolko
Plavání
400 m individuální polohový závod rozplavba
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 1000m semifinále