Barcelona 1992 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Lukáš Pollert
Vodní slalom
C1
1
Robert Změlík
Atletika
desetiboj
1
Jan Železný
Atletika
hod oštěpem
1
Petr Hrdlička
Sportovní střelba
trap
1
Václav Chalupa
Veslování
skif (1x)
2
Vodní slalom
C2
2
Luboš Račanský
Sportovní střelba
běžící terč
3
 (muži)
Rychlostní kanoistika
K4 1000m 4.
Dagmar Bílková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 4.
Heidemarie Bártová
Skoky do vody
3 m prkno 4.
Slavomír Kňazovický
Rychlostní kanoistika
C1 500 m 4.
Vojtěch Rückschloss
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 5.
Jozef Lohyňa
Zápas
volný styl do 82 kg 5.
Roman Mrázek
Atletika
50 km chůze 5.
Tenis
čtyřhra 5.
Pavel Kubec
Sportovní střelba
trap 5.
Lubor Tesař
Dráhová cyklistika
bodovací závod 5.
Peter Hrivňák
Box
super těžká váha (+91kg) 5.
 (ženy)
Basketbal
turnaj 12 týmů 6.
Vodní slalom
C2 6.
 (ženy)
Veslování
párová čtyřka (4x) 6.
Jiří Zubrický
Vzpírání
nad 110 kg 6.
Olga Šplíchalová
Plavání
800 m volný způsob 6.
Vodní slalom
C2 7.
Zdenka Grossmanová
Vodní slalom
K1 7.
Rychlostní kanoistika
K2 1000 m 7.
Jaroslav Zeman
Zápas
řecko-římský styl do 74 kg 7.
 (muži)
Silniční cyklistika
časovka družstev 8.
Pavel Frinta
Zápas
řecko-římský styl do 82 kg 8.
 (ženy)
Veslování
osma (8+) 8.
Jan Bartůněk
Rychlostní kanoistika
C1 1000 m 8.
Lenka Hyblerová
Moderní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 8.
Rychlostní kanoistika
C2 500 m 8.
Juraj Ontko
Vodní slalom
C1 8.
 (muži)
Dráhová cyklistika
stíhací závod týmů 8.
Lenka Koloušková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 9.
Miroslava Jánošíková
Judo
do 61 kg 9.
Pavel Petřikov st.
Judo
do 65 kg 9.
Tenis
čtyřhra 9.
Miroslav Januš
Sportovní střelba
běžící terč 9.
 (muži)
Házená
turnaj 9.
Marie Hrachová
Stolní tenis
dvouhra 9.
 (muži)
Šerm
tým kord 9.
 (muži)
Moderní pětiboj
družstva 9.
 (muži)
Veslování
čtyřka s kormidelníkem 10.
Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 10.
Petr Kůrka
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 11.
Luboš Adamec
Sportovní střelba
skeet 11.
 (muži)
Veslování
osma (8+) 12.
 (muži)
Vodní pólo
muži 12.
Štěpánka Hilgertová
Vodní slalom
K1 12.
Petr Krol
Vzpírání
do 100 kg 12.
Petr Kůrka
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 13.
Jindřich Skupa
Sportovní střelba
25 m rychlopalná pistole 13.
Radek Beinhauer
Plavání
200 m prsa 13.
Petr Blažek
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 14.
Jindřiška Šimková
Sportovní střelba
sportovní pistole 14.
Michal Baldrián
Dráhová cyklistika
stíhací závod 14.
Jaroslav Jokel
Vzpírání
do 100 kg 14.
Olga Šplíchalová
Plavání
400 m volný způsob 14.
Hana Netrefová
Plavání
400 m individuální polohový závod 14.
Milan Mikuláš
Atletika
trojskok 15.
Hana Netrefová
Plavání
400 m volný způsob 16.
Aleš Depta
Šerm
kord 16.
Jana Šrámková
Moderní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 16.
Jachting
470 - Two Person Dinghy 16.
Miloš Čiernik
Vzpírání
do 110 kg 16.
Leoš Hlaváček
Sportovní střelba
skeet 16.
Lenka Koloušková
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 17.
Jiří Sosna
Judo
do 95 kg 17.
Michal Franek
Box
střední váha (69 - 75 kg) 17.
Stanislav Vagaský
Box
muší váha (48 - 52 kg) 17.
Josef Věnsek
Judo
do 70 kg 17.
Petr Korbel
Stolní tenis
dvouhra 17.
Helena Suková
Tenis
dvouhra 17.
Pavol Blažek
Atletika
20 km chůze 17.
Tomasz Mendrek
Badminton
dvouhra 17.
Martina Moravcová
Plavání
100 m volný způsob 18.
Vladimíra Racková
Atletika
hod diskem 18.
Igor Kollár
Atletika
20 km chůze 19.
Marcel Blažo
Plavání
200 m znak 19.
Martina Moravcová
Plavání
100 m motýlek 19.
René Durbák
Vzpírání
do 82,5 kg 19.
Karel David
Atletika
maraton 19.
Lucie Svrčinová
Synchronizované plavání
jednotlivci 20.
Imrich Bugár
Atletika
hod diskem 20.
Marcela Sadilová
Vodní slalom
K1 20.
Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
sportovní pistole 21.
David Valter
Sportovní střelba
skeet 21.
Jiří Douba
Šerm
kord 21.
Milan Bakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka 3 x 40 21.
Dalimil Nejezchleba
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 21.
Hana Netrefová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 22.
Stanislav Jirkal
Sportovní střelba
libovolná pistole 22.
Rastislav Bizub
Plavání
200 m znak 23.
Luboš Hilgert
Vodní slalom
K1 23.
Petr Šedivák
Judo
- 60 kg 23.
Jindřiška Šimková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 24.
Pavel Přindiš
Vodní slalom
K1 24.
Alena Peterková
Atletika
maraton 24.
Lenka Maňhalová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 24.
Dagmar Bílková
Sportovní střelba
sportovní malorážka 3 x 20 24.
Rastislav Bizub
Plavání
100 m znak 24.
Pavla Kinclová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců 24.
Pavel Sedláček
Atletika
hod kladivem 24.
Patrik Hrdina
Jachting
Lechner 25.
Šárka Kašpárková
Atletika
skok vysoký 25.
František Trkal
Silniční cyklistika
silniční závod 25.
Milan Gombala
Atletika
skok daleký 25.
Marcel Blažo
Plavání
100 m znak 26.
Pavol Szikora
Atletika
50 km chůze 27.
Miloslav Kejval
Silniční cyklistika
silniční závod 27.
Ján Záhončík
Atletika
20 km chůze 28.
Jakub Prüher
Vodní slalom
C1 29.
Tomáš Fleissner
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 29.
Lenka Maňhalová
Plavání
100 m prsa 29.
Pavol Blažek
Atletika
50 km chůze 29.
Martina Moravcová
Plavání
50 m volný způsob 29.
Helena Straková
Plavání
100 m znak 30.
Helena Straková
Plavání
200 m znak 30.
Martina Moravcová
Plavání
100 m znak 31.
Milan Bakeš
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 31.
Miroslav Varga
Sportovní střelba
libovolná malorážka vleže 31.
Radek Beinhauer
Plavání
100 m prsa 32.
Roland Vími
Stolní tenis
dvouhra 33.
Jana Novotná
Tenis
dvouhra 33.
Radka Zrubáková
Tenis
dvouhra 33.
Marián Vajda
Tenis
dvouhra 33.
Tomáš Jančí
Stolní tenis
dvouhra 33.
Eva Lacinová
Badminton
dvouhra 33.
Šárka Nováková
Atletika
skok vysoký 34.
Roman Ječmínek
Šerm
kord 35.
Regina Kodymová-Jirkalová
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 47.
Jiří Prokopius
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 57.
Martin Hámor
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 65.
Pavel Padrnos
Silniční cyklistika
silniční závod 69.
 (ženy)
Rychlostní kanoistika
K4 500 m semifinále
Juraj Štěch
Zápas
volný styl do 130 kg 2. kolo
Jozef Kucej
Atletika
400 m překážek rozběh
Martin Modlitba
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Arnold Bugár
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jaroslav Jeřábek
Dráhová cyklistika
sprint opravné jízdy
Daniela Bártová
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jozef Palatinus
Zápas
volný styl do 90 kg 3. kolo
Rychlostní kanoistika
K2 500 m semifinále
Iveta Kopecká
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců kvalifikace
Jindřich Vavrla
Zápas
řecko-římský styl do 63 kg 2. kolo
Attila Szabó
Rychlostní kanoistika
K1 500 m semifinále
Igor Kováč
Atletika
110 m překážek rozběh
Jiří Pecháček
Skoky
soutěž jednotlivců nedokončil
 (muži)