Nagano 1998 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů
1
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
5 km klasicky
2
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
kombinace
3
Ivan Masařík
Biatlon
20 km individuální závod 4.
Aleš Valenta
Akrobatické lyžování
akrobatické skoky 4.
Milan Kučera
Severská kombinace
individuální závod 5.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 6.
 (ženy)
Biatlon
štafeta 4x7,5 km 6.
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev 7.
Boby
Dvojbob 8.
 (muži)
Severská kombinace
závod družstev 8.
Michal Doležal
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 8.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
15 km klasicky 9.
Michal Doležal
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 11.
Krasobruslení
taneční páry 13.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 13.
Luboš Buchta
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 13.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 14.
Ladislav Rygl ml.
Severská kombinace
individuální závod 14.
Krasobruslení
sportovní dvojice 15.
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 15.
Ivan Masařík
Biatlon
10 km sprint 15.
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
alpská kombinace 15.
Jakub Sucháček
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 15.
Petr Michl
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 17.
Lenka Kulovaná
Krasobruslení
závod žen 18.
Jiří Magál
Běh na lyžích
30 km klasicky 22.
Kateřina Nash
Běh na lyžích
5 km klasicky 22.
Kateřina Nash
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 23.
Petr Michl
Běh na lyžích
kombinace 23.
František Jež
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 24.
Kateřina Nash
Běh na lyžích
kombinace 24.
František Jež
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 24.
Jaroslav Sakala
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 26.
Eva Háková
Biatlon
7,5 km sprint 26.
Jana Šaldová
Běh na lyžích
5 km klasicky 28.
Jakub Sucháček
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 28.
Marcel Maxa
Alpské lyžování
obří slalom 29.
Jana Šaldová
Běh na lyžích
15 km klasicky 29.
Irena Česneková
Biatlon
15 km individuální závod 30.
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
sjezd 31.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
kombinace 32.
Petr Michl
Běh na lyžích
10 km klasicky 32.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
30 km klasicky 33.
Jiří Holubec
Biatlon
20 km individuální závod 34.
Jan Matura
Severská kombinace
individuální závod 35.
Martin Koukal
Běh na lyžích
10 km klasicky 35.
Jiřina Pelcová
Biatlon
7,5 km sprint 35.
Zuzana Kocumová
Běh na lyžích
30 km volně závod s hromadným startem 35.
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
Super-G 35.
Martin Koukal
Běh na lyžích
kombinace 37.
Jiřina Pelcová
Biatlon
15 km individuální závod 38.
Petr Šmejc
Severská kombinace
individuální závod 40.
Irena Česneková
Biatlon
7,5 km sprint 40.
Zuzana Kocumová
Běh na lyžích
kombinace 41.
Kateřina Jakešová
Biatlon
15 km individuální závod 44.
Iveta Fořtová
Běh na lyžích
15 km klasicky 44.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
10 km klasicky 45.
Jiří Magál
Běh na lyžích
50 km volně závod s hromadným startem 47.
Luboš Buchta
Běh na lyžích
kombinace 50.
Zdeněk Vítek
Biatlon
10 km sprint 51.
Luboš Buchta
Běh na lyžích
10 km klasicky 52.
Petr Garabík
Biatlon
10 km sprint 53.
Eva Háková
Biatlon
15 km individuální závod 53.
Petr Garabík
Biatlon
20 km individuální závod 56.
Jaroslav Sakala
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 56.
Kateřina Jakešová
Biatlon
7,5 km sprint 57.
Zuzana Kocumová
Běh na lyžích
5 km klasicky 59.
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Boby
Dvojbob nedokončil
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Marcel Maxa
Alpské lyžování
alpská kombinace diskvalifikován
Marcel Maxa
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Luboš Buchta
Běh na lyžích
30 km klasicky nedokončil