Salt Lake 2002 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Aleš Valenta
Akrobatické lyžování
akrobatické skoky
1
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
15 km volně
2
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
kombinace
2
Tým
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 4.
Tým
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 5.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
30 km volně 6.
Tým
Lední hokej
turnaj mužských týmů 7.
Tým
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km 7.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
50 km klasicky 8.
Tým
Krasobruslení
sportovní dvojice 8.
Tým
Biatlon
štafeta 4x7,5 km 8.
Tým
Severská kombinace
závod družstev 9.
Stanley Hayer
Alpské lyžování
alpská kombinace 10.
Martin Koukal
Běh na lyžích
sprint volně 10.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
kombinace 12.
Boris Zakouřil
Alpské lyžování
alpská kombinace 12.
Tým
Skok na lyžích
závod družstev 12.
Kateřina Neumannová
Běh na lyžích
sprint volně 13.
Zdeněk Vítek
Biatlon
10 km sprint 14.
Stanley Hayer
Alpské lyžování
slalom 15.
Tým
Boby
Čtyřbob 15.
Pavel Churavý
Severská kombinace
sprint 15.
Kateřina Novotná
Short-track
1500 m 15.
Tým
Boby
Dvojbob 16.
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
alpská kombinace 16.
Pavel Churavý
Severská kombinace
individuální závod 16.
Zdeněk Vítek
Biatlon
12,5 km stíhací závod 17.
Markéta Jeriová
Saně
jednotlivkyně ženy 19.
Kateřina Jakešová
Biatlon
15 km individuální závod 19.
Tým
Boby
Dvojbob 19.
Jiří Magál
Běh na lyžích
50 km klasicky 19.
Nikola Sudová
Akrobatické lyžování
Moguls 19.
Tým
Krasobruslení
taneční páry 20.
Jan Holický
Alpské lyžování
alpská kombinace 20.
Kateřina Nash
Běh na lyžích
15 km volně 20.
Martin Koukal
Běh na lyžích
30 km volně 20.
Eva Kurfürstová
Alpské lyžování
slalom 21.
Kateřina Jakešová
Biatlon
10 km stíhací závod 22.
Irena Česneková
Biatlon
7,5 km sprint 22.
Gabriela Martinovová
Alpské lyžování
alpská kombinace 23.
Eva Kurfürstová
Alpské lyžování
obří slalom 23.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
15 km individuální závod 23.
Josef Chuchla
Skeleton
Muži 24.
Petr Šmejc
Severská kombinace
sprint 24.
Petr Michl
Běh na lyžích
30 km volně 24.
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
Super-G 24.
Stanley Hayer
Alpské lyžování
obří slalom 25.
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
Super-G 25.
Petr Garabík
Biatlon
20 km individuální závod 25.
Eva Háková
Biatlon
10 km stíhací závod 25.
Kamila Rajdlová
Běh na lyžích
10 km klasicky 26.
Kateřina Novotná
Short-track
1000 m 26.
Kamila Rajdlová
Běh na lyžích
30 km klasicky 27.
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
obří slalom 27.
Kateřina Novotná
Short-track
500 m 27.
Irena Česneková
Biatlon
15 km individuální závod 28.
Jiří Magál
Běh na lyžích
15 km klasicky 29.
Gabriela Martinovová
Alpské lyžování
sjezd 30.
Michal Kvíčala
Saně
jednotlivci muži 30.
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
obří slalom 31.
Irena Česneková
Biatlon
10 km stíhací závod 31.
Magda Rezlerová
Biatlon
7,5 km sprint 32.
Tomáš Holubec
Biatlon
10 km sprint 32.
Petr Michl
Běh na lyžích
15 km klasicky 34.
Roman Dostál
Biatlon
10 km sprint 34.
Magda Rezlerová
Biatlon
10 km stíhací závod 34.
Eva Háková
Biatlon
7,5 km sprint 34.
Jan Mazoch
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 35.
Roman Dostál
Biatlon
20 km individuální závod 35.
Eva Háková
Biatlon
15 km individuální závod 35.
Milan Kučera
Severská kombinace
sprint 35.
Jan Mazoch
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 36.
Ladislav Rygl ml.
Severská kombinace
individuální závod 39.
Kateřina Jakešová
Biatlon
7,5 km sprint 39.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd 39.
Jakub Janda
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 39.
Boris Zakouřil
Alpské lyžování
sjezd 40.
Kateřina Nash
Běh na lyžích
30 km klasicky 40.
Helena Erbenová
Běh na lyžích
15 km volně 41.
Milan Kučera
Severská kombinace
individuální závod 41.
Helena Erbenová
Běh na lyžích
sprint volně 42.
Helena Erbenová
Běh na lyžích
kombinace 42.
Petr Michl
Běh na lyžích
50 km klasicky 42.
Ivan Masařík
Biatlon
20 km individuální závod 42.
Petr Šmejc
Severská kombinace
individuální závod 43.
Ilona Bublová
Běh na lyžích
sprint volně 43.
David Kramár
Rychlobruslení
1000 m 43.
Jiří Magál
Běh na lyžích
30 km volně 43.
Roman Dostál
Biatlon
12,5 km stíhací závod 44.
Martin Koukal
Běh na lyžích
kombinace 44.
Jakub Janda
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 44.
Kamila Rajdlová
Běh na lyžích
kombinace 45.
Milan Šperl
Běh na lyžích
15 km klasicky 45.
Tomáš Holubec
Biatlon
12,5 km stíhací závod 45.
Jan Holický
Alpské lyžování
sjezd 46.
Petr Garabík
Biatlon
10 km sprint 47.
Jan Matura
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 47.
Ilona Bublová
Běh na lyžích
10 km klasicky 49.
Milan Šperl
Běh na lyžích
50 km klasicky 49.
Michal Doležal
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 50.
Ilona Bublová
Běh na lyžích
15 km volně 51.
Milan Šperl
Běh na lyžích
kombinace 52.
Zdeněk Vítek
Biatlon
20 km individuální závod 57.
Kateřina Nash
Běh na lyžích
kombinace 62.
Jan Holický
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Gabriela Martinovová
Alpské lyžování
Super-G nedokončila
Boris Zakouřil
Alpské lyžování
Super-G nedokončil
Boris Zakouřil
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
alpská kombinace nedokončila
Lucie Hrstková-Pešánová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Ondřej Bank
Alpské lyžování
alpská kombinace nedokončil
Ondřej Bank
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil