Vancouver 2010 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
3000 m
1
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
5000 m
1
Martina Sáblíková
Rychlobruslení
1500 m
3
Šárka Strachová
Alpské lyžování
slalom
3
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
15 km volně
3
 (muži)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 10 km
3
Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 5.
Běh na lyžích
sprint dvojic 6.
 (muži)
Skok na lyžích
závod družstev 7.
Antonín Hájek
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 7.
 (muži)
Biatlon
4 x 7,5 km štafeta 7.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
superkombinace 7.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
superkombinace 7.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 7.
 (muži)
Lední hokej
turnaj mužských týmů 7.
 (muži)
Severská kombinace
závod družstev 8.
Michal Březina
Krasobruslení
závod mužů 10.
Tomáš Kraus
Akrobatické lyžování
skicross 11.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
slalom 11.
Kateřina Novotná
Short-track
500 m 12.
Pavel Churavý
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 12.
 (ženy)
Běh na lyžích
štafeta 4 x 5 km 12.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 12.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
1000 m 12.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 12.
Lukáš Bauer
Běh na lyžích
50 km klasicky 12.
Boby
Dvojbob 13.
Jakub Janda
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 14.
Šárka Pančochová
Snowboarding
U-rampa 14.
Michal Šlesingr
Biatlon
15 km závod s hromadným startem 16.
Nikola Matějcová
Akrobatické lyžování
Moguls 16.
 (ženy)
Biatlon
4 x 6 km štafeta 16.
 (muži)
Boby
Čtyřbob 16.
Michal Novotný
Snowboarding
snowboardcross 16.
Jakub Janda
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 17.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
obří slalom 17.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
superkombinace 17.
Michal Šlesingr
Biatlon
20 km individuální závod 17.
Martin Koukal
Běh na lyžích
15 km volně 18.
Saně
dvojice 18.
Michal Šlesingr
Biatlon
10 km sprint 18.
Kateřina Novotná
Short-track
1500 m 19.
Tomáš Verner
Krasobruslení
závod mužů 19.
Magda Rezlerová
Biatlon
7,5 km sprint 19.
Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 20.
Martina Konopová
Akrobatické lyžování
akrobatické skoky 21.
Krasobruslení
taneční páry 21.
Antonín Hájek
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 21.
Zuzana Doležalová
Snowboarding
paralelní obří slalom 22.
Roman Koudelka
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 23.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
obří slalom 23.
Kamila Jiroutek Rajdlová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 23.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
500 m 23.
Veronika Vítková
Biatlon
7,5 km sprint 24.
Karolína Erbanová
Rychlobruslení
1500 m 25.
Tomáš Slavík
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 25.
Šárka Razýmová
Akrobatické lyžování
Moguls 25.
Kamila Jiroutek Rajdlová
Běh na lyžích
10 km volně 25.
Ondřej Hyman
Saně
jednotlivci muži 25.
Lukáš Vaculík
Akrobatické lyžování
Moguls 26.
Tereza Vaculíková
Akrobatické lyžování
Moguls 27.
Šárka Strachová
Alpské lyžování
sjezd 27.
Martin Jakš
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 27.
Zdeněk Vítek
Biatlon
10 km sprint 28.
Kateřina Novotná
Short-track
1000 m 28.
Jakub Hyman
Saně
jednotlivci muži 28.
Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 28.
Filip Trejbal
Alpské lyžování
superkombinace 28.
Petr Šindelář
Snowboarding
paralelní obří slalom 28.
Klára Křížová
Alpské lyžování
Super-G 29.
Michal Šlesingr
Biatlon
12,5 km stíhací závod 29.
Martin Jakš
Běh na lyžích
15 km volně 29.
Jiří Magál
Běh na lyžích
50 km klasicky 29.
Ondřej Bank
Alpské lyžování
sjezd 30.
Jaroslav Soukup
Biatlon
20 km individuální závod 30.
Martin Vráblík
Alpské lyžování
superkombinace 31.
Magda Rezlerová
Biatlon
10 km stíhací závod 32.
Ivana Janečková
Běh na lyžích
10 km volně 32.
David Bakeš
Snowboarding
snowboardcross 32.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
sprint volně 33.
Aleš Vodseďálek
Severská kombinace
jednotlivci velký můstek +10 km 34.
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
Super-G 34.
Dušan Kožíšek
Běh na lyžích
sprint volně 35.
Roman Dostál
Biatlon
20 km individuální závod 35.
Petr Záhrobský
Alpské lyžování
sjezd 36.
Veronika Vítková
Biatlon
10 km stíhací závod 37.
Klára Křížová
Alpské lyžování
sjezd 37.
Lukáš Hlava
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod 38.
Jiří Magál
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně 38.
Zdeněk Vítek
Biatlon
12,5 km stíhací závod 38.
Filip Trejbal
Alpské lyžování
obří slalom 39.
Miroslav Dvořák
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 39.
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
sjezd 40.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
30 km klasicky 40.
Ivana Janečková
Běh na lyžích
30 km klasicky 41.
Martin Cikl
Skok na lyžích
velký můstek individuální závod 41.
Milan Šperl
Běh na lyžích
15 km volně 43.
Aleš Razým
Běh na lyžích
sprint volně 44.
Aleš Vodseďálek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek +10 km 44.
Eva Kupilíková
Běh na lyžích
30 km klasicky 48.
Jaroslav Soukup
Biatlon
12,5 km stíhací závod 51.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
skiatlon 7,5 km klasicky + 7,5 km volně 51.
Jaroslav Soukup
Biatlon
10 km sprint 52.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
15 km individuální závod 55.
Eva Vrabcová Nývltová
Běh na lyžích
10 km volně 55.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
10 km stíhací závod 55.
Filip Trejbal
Alpské lyžování
sjezd 57.
Zdeňka Vejnarová
Biatlon
7,5 km sprint 60.
Gabriela Koukalová
Biatlon
15 km individuální závod 60.
Magda Rezlerová
Biatlon
15 km individuální závod 64.
Ondřej Moravec
Biatlon
10 km sprint 67.
Zdeněk Vítek
Biatlon
20 km individuální závod 67.
Veronika Vítková
Biatlon
15 km individuální závod 68.
Veronika Zvařičová
Biatlon
7,5 km sprint 71.
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
slalom nedokončila
Petra Zakouřilová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Martin Vráblík
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Martin Vráblík
Alpské lyžování
obří slalom nedokončil
Filip Trejbal
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Martin Koukal
Běh na lyžích
skiatlon 15 km klasicky + 15km volně nedokončil
Kryštof Krýzl
Alpské lyžování
slalom nedokončil
Zdeněk Šafář
Akrobatické lyžování
skicross nedokončil
Šárka Strachová
Alpské lyžování
obří slalom nedokončila
Martin Vráblík
Alpské lyžování
Super-G nedokončil