Lausanne 2020 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Zuzana Pražáková
Curling
turnaj mezinárodních dvojic (Zápas) 25.
Kristýna Farková
Curling
turnaj mezinárodních dvojic (Zápas) 7.
František Jiral
Curling
turnaj mezinárodních dvojic (Zápas) 7.
Vít Chabičovský
Curling
turnaj mezinárodních dvojic (O 3. místo) 3.
 (smíšené)
Severská kombinace
soutěž smíšených družstev (Závod) 10.
Štěpán Hudeček
Akrobatické lyžování
big air 11.
Matěj Švancer
Akrobatické lyžování
big air
1
Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
10 km klasicky 44.
Mathias Vacek
Běh na lyžích
10 km klasicky 15.
Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
10 km klasicky 17.
 (ženy)
Lední hokej
turnaj ženských týmů 5.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
5 km klasicky 24.
Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
5 km klasicky 44.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
5 km klasicky 38.
Timon Drahoňovský
Skeleton
Muži 14.
Matěj Švancer
Akrobatické lyžování
Ski Slopestyle 4.
Štěpán Hudeček
Akrobatické lyžování
Ski Slopestyle 21.
 (smíšené)
Saně
týmová štafeta 10.
Markéta Fajkusová
Short-track
500 m 21.
 (smíšené)
Skok na lyžích
soutěž smíšených družstev (2. kolo) 8.
Matouš Šmerák
Snowboarding
snowboardcross 6.
Sára Strnadová
Snowboarding
snowboardcross 7.
Karolína Dobrá
Snowboarding
snowboardcross 22.
Petr Vaverka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 25.
Richard Zachoval
Akrobatické lyžování
skicross 15.
Josef Petřek
Akrobatické lyžování
skicross 17.
Diana Cholenská
Akrobatické lyžování
skicross
2
Hanka Krčalová
Akrobatické lyžování
skicross 24.
Jiří Konvalinka
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 11.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
sprint volně 33.
Štěpánka Ptáčková
Skok na lyžích
střední můstek individuální závod (2. kolo) 3.
Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
sprint volně 19.
Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
sprint volně 40.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
sprint volně 30.
Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
sprint volně 40.
Mathias Vacek
Běh na lyžích
sprint volně 11.
Šimon Pavlásek
Běh na lyžích
cross country cross volně 35.
Jolana Hradilová
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 4 km 23.
Jan Šimek
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km 20.
Lukáš Kohlberger
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 6 km 26.
Markéta Fajkusová
Short-track
1000 m 24.
Mathias Vacek
Běh na lyžích
cross country cross volně 28.
Tereza Prokešová
Běh na lyžích
cross country cross volně 36.
Kryštof Zatloukal
Běh na lyžích
cross country cross volně 45.
Eliška Šibravová
Běh na lyžích
cross country cross volně 31.
Kateřina Svobodová
Běh na lyžích
cross country cross volně 47.
Marie Kreisingerová
Snowboarding
big air 7.
Marie Kreisingerová
Snowboarding
slopestyle 11.
Jakub Vepřovský
Saně
jednotlivci muži 22.
Tereza Koldovská
Severská kombinace
jednotlivci střední můstek + 4 km 22.
Saně
dvojice 9.
Anna Čežíková
Saně
jednotlivkyně ženy 20.
 (smíšené)
Curling
smíšené týmy 14.
Kateřina Macháčková
Rychlobruslení
závod s hromadným startem 27.
Zuzana Kuršová
Rychlobruslení
závod s hromadným startem
2
Jakub Kočí
Rychlobruslení
závod s hromadným startem 26.
Lukáš Steklý
Rychlobruslení
závod s hromadným startem 18.
Šimon Slavíček
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (Skupina) 7.
Barbora Dalecká
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (Skupina) 5.
Zuzana Trnková
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (Finále) 1.
Štěpán Maleček
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (Finále) 1.
Barbora Bartáková
Lední hokej
turnaj ženských týmů (O 3. místo) 4.
Dominik Pavlata
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (O 3. místo) 4.
Lukáš Steklý
Rychlobruslení
sprint mezinárodních týmů (Závod) 5.
Markéta Mazancová
Lední hokej
turnaj ženských týmů (Skupina) 6.
Andrea Trnková
Lední hokej
turnaj ženských týmů (Skupina) 7.
Jakub Kočí
Rychlobruslení
sprint mezinárodních týmů (Závod) DNF
Kateřina Macháčková
Rychlobruslení
sprint mezinárodních týmů (Závod) 9.
Zuzana Kuršová
Rychlobruslení
sprint mezinárodních týmů (Závod) 11.
Matyáš Šapovaliv
Lední hokej
turnaj mezinárodních týmů 3x3 (O 3. místo) 3.
Barbora Nováková
Alpské lyžování
slalom (1. kolo) DNS
Kateřina Pavlů
Biatlon
6 km sprint 45.
David Kubeš
Alpské lyžování
slalom (2. kolo) 19.
Gabriela Masaříková
Biatlon
6 km sprint 41.
Jakub Kudrnáč
Biatlon
7,5 km sprint 26.
Svatava Mikysková
Biatlon
6 km sprint 46.
Petr Hák
Biatlon
7,5 km sprint 35.
Jan Semirád
Biatlon
7,5 km sprint 55.
Luděk Abrahám
Biatlon
7,5 km sprint 9.
Kateřina Macháčková
Rychlobruslení
1500 m 25.
Zuzana Kuršová
Rychlobruslení
1500 m 14.
Lukáš Steklý
Rychlobruslení
1500 m 23.
Jakub Kočí
Rychlobruslení
1500 m 22.
Krasobruslení
taneční páry 8.
Lukáš Steklý
Rychlobruslení
500 m 29.
Daniel Mrázek
Krasobruslení
závod mužů 11.
David Kubeš
Snowboarding
paralelní obří slalom (2. kolo) 13.
Barbora Nováková
Snowboarding
paralelní obří slalom (2. kolo) 18.
Biatlon
smíšená štafeta dvojic 5.
Jakub Kočí
Rychlobruslení
500 m 30.
Zuzana Kuršová
Rychlobruslení
500 m 31.
Kateřina Macháčková
Rychlobruslení
500 m 32.
Svatava Mikysková
Biatlon
10 km stíhací závod 58.
Gabriela Masaříková
Biatlon
10 km stíhací závod 12.
Kateřina Pavlů
Biatlon
10 km stíhací závod 40.
David Kubeš
Alpské lyžování
alpská kombinace 13.
Petr Hák
Biatlon
12,5 km stíhací závod 53.
Jakub Kudrnáč
Biatlon
12,5 km stíhací závod 54.
Jan Semirád
Biatlon
12,5 km stíhací závod 63.
Luděk Abrahám
Biatlon
12,5 km stíhací závod 68.
Barbora Nováková
Alpské lyžování
alpská kombinace DNF