Buenos Aires 2018 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
Daniel Mikušťák
Box
těžká váha (81 - 91 kg) 4.
Plážový volejbal
turnaj 25.
 (smíšené)
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 16.
Martin Florián
Atletika
hod oštěpem
3
Barbora Šplechtnová
Atletika
200 m 4.
Ivana Koktavá
Atletika
hod oštěpem 13.
Tomáš Hradil
Rychlostní kanoistika
K1 (startovní skok) 12.
Jiří Pechar
Atletika
110 m překážek 11.
Golf
závod smíšených dvojic 20.
Bára Sajdoková
Atletika
skok vysoký 5.
Kateřina Galíčková
Basketbal 3 na 3
střelba na koš
2
Jakub Davidík
Atletika
800 m 14.
Anna Rosecká
Basketbal 3 na 3
střelba na koš 27.
Tadeáš Formánek
Atletika
100 m 17.
Adéla Házová
Rychlostní kanoistika
K1 (startovní skok) 17.
Tereza Marková
Atletika
100 m 17.
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 (startovní skok) 12.
Ondřej Hodboď
Atletika
přespolní běh 43.
Barbora Malíková
Atletika
400 m
1
Dalibor Švrčina
Tenis
dvouhra (1. kolo) 17.
Denisa Folková
Atletika
800 m 9.
Ondřej Štyler
Tenis
turnaj ve čtyřhře mezinárodních týmů (1. kolo) 17.
Tenis
čtyřhra 4.
Linda Suchá
Atletika
skok daleký 6.
Veronika Šebáková
Atletika
skok o tyči 6.
Zdena Blašková
Stolní tenis
turnaj ve čtyřhře mezinárodních týmů (1. kolo) 25.
Tomáš Hradil
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 8.
Kristýna Korelová
Atletika
400 m překážek 8.
Ondřej Štyler
Tenis
dvouhra (2. kolo) 9.
 (smíšené)
Plavání
4 x 100 m smíšená polohová štafeta DNS
Jiří Minařík
Rychlostní kanoistika
C1 sprint 3.
Jakub Lahoda
Plavání
200 m znak 19.
Kateřina Krejčí
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň DNS
Adam Hlobeň
Plavání
200 m motýlek 12.
Tereza Švábíková
Badminton
turnaj mezinárodních týmů (O 3. místo)
3
Ondřej Hodboď
Atletika
2000 m steeplechase 9.
Barbora Seemanová
Plavání
50 m volný způsob
1
Adéla Házová
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 7.
Václav Tichý
Golf
Hra na rány 5.
Sarah Hricíková
Golf
Hra na rány 15.
Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole mezinárodní týmy (Čtvrtfinále) 10.
Kristýna Štemberová
Plavání
100 m motýlek 16.
Pavel Schejbal
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 7.
Petra Štolbová
Taekwondo
do 63 kg 5.
Zdena Blašková
Stolní tenis
dvouhra 9.
Barbora Seemanová
Plavání
200 m volný způsob
3
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
multigymnastická týmová soutěž (Závod) 8.
BMX
BMX Freestyle smíšené týmy 6.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
hrazda DNS
Ester Svobodová
Judo
turnaj mezinárodních týmů (1. kolo) 9.
Kristýna Štemberová
Plavání
50 m znak 21.
Martin Bezděk
Judo
turnaj mezinárodních týmů (Finále)
2
Veronika Bieleszová
Šerm
turnaj kontinentálních týmů (Semifinále) 6.
Veslování
dvojka bez kormidelníka (2-) 2.
Ester Svobodová
Judo
- 78 kg 5.
Barbora Seemanová
Plavání
100 m volný způsob
1
Gabriel Mahler
Veslování
skif (1x) 8.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
bradla DNS
Tereza Švábíková
Badminton
dvouhra 9.
Kristýna Štemberová
Plavání
50 m motýlek 26.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kruhy DNS
Veronika Bieleszová
Šerm
kord 3.
Jakub Lahoda
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 11.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
přeskok DNS
Andrea Lokvencová
Kolečkové sporty
kombinace 13.
Adam Hlobeň
Plavání
200 m volný způsob 18.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
víceboj jednotlivců DNS
Martin Bezděk
Judo
- 81 kg
2
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
prostná DNS
František Polák
Vzpírání
do 56 kg 3.
BMX
smíšené týmy BMX 10.
Ondřej Kalný
Sportovní gymnastika
kůň na šíř DNS
Adam Hlobeň
Plavání
400 m volný způsob 25.