Singapur 2010 - Kompletní výsledky

sportovec sport disciplína umístění
David Pulkrábek
Judo
do 55 kg 1.
Jiří Veselý
Tenis
čtyřhra 1.
Kristýna Fleissnerová
Veslování
mix štafeta - mezinárodní 2.
Gabriela Etrichová
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 2.
Pavlína Zástěrová
Vodní slalom
K1 2.
Barbora Závadová
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 3.
Martin Slavík
Veslování
mix štafeta - mezinárodní 3.
Jaromír Mazgal
Atletika
hod diskem
3
Jiří Prskavec
Vodní slalom
K1 3.
Lukáš Kočař
Triatlon
Smíšená štafeta týmů 4.
Barbora Závadová
Plavání
200 m znak 5.
Alexander Choupenitch
Šerm
mix štafeta - mezinárodní 5.
Jakub Chval
Box
bantamová váha (52 - 57kg) 6.
Alexander Choupenitch
Šerm
fleret 6.
Jindřich Dubový
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 6.
Lukáš Kočař
Triatlon
individuální závod 6.
Václav Sedlák
Atletika
110 m překážek 7.
Jana Sotáková
Atletika
100 m překážek 8.
Martina Elhenická
Plavání
200 m indivuduální polohový závod 9.
Denisa Allertová
Tenis
dvouhra 9.
Denisa Allertová
Tenis
čtyřhra 9.
Jiří Veselý
Tenis
dvouhra 9.
Ondřej Novotný
Šerm
kord 9.
Martin Bilko
Moderní pětiboj
Družstva 9.
František Hajduk
Lukostřelba
soutěž jednotlivců 9.
Kristýna Fleissnerová
Veslování
skif (1x) 9.
Ondřej Bajger
Stolní tenis
dvouhra 9.
Nikola Řehounková
Atletika
400 m překážek 10.
Martina Elhenická
Plavání
200 m znak 11.
Šárka Jonáková
Sportovní střelba
10 m vzduchová pistole 11.
Ondřej Honka
Atletika
skok o tyči 12.
 ()
Basketbal 3 na 3
turnaj 8 týmů 13.
Petr Plecháč
Sportovní střelba
10 m vzduchová puška 13.
Jaromír Pumr
Atletika
hod kladivem 13.
Barbora Závadová
Plavání
200 m motýlek 14.
Martina Elhenická
Plavání
100 m znak 15.
Alice Lencová
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivkyň 16.
Ondřej Palatka
Plavání
100 m znak 16.
Martin Slavík
Veslování
skif (1x) 16.
Ondřej Bajger
Stolní tenis
turnaj ve čtyřhře mezinárodních týmů 17.
František Hajduk
Lukostřelba
soutěž smíšených týmů 17.
Ondřej Palatka
Plavání
200 m znak 17.
Pavlína Zástěrová
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 18.
Zdeněk Stromšík
Atletika
100 m 19.
Jiří Prskavec
Rychlostní kanoistika
K1 sprint 20.
Martin Bilko
Moderní pětiboj
soutěž jednotlivců 23.
Alice Lencová
Moderní pětiboj
Družstva 23.
Ondřej Palatka
Plavání
100 m motýlek 23.
Petra Hedbávná
Moderní gymnastika
víceboj jednotlivkyň 30.